Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość ja pierdykammmm
a co to ma być:O:O:O SWIETA MAMY A TY Z JAKĄŚ BZDURĄ WYJEŻDŻASZ:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
❤️❤️❤️❤️❤️uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukuuuuuuuuuuuuu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
ale cicho:O sypiemy sie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po swietach, prawie mnie przybili do stolu :)... zaczynam poprawiac skrzydelka i szykuje sie do lotu :D heheh nie bedzie to latwe bo przyciezkawy jestem :D Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kabel👄....jak miło Cię widzieć ;) ;) Może zajrzę tu później.Teraz idę do łazienki podarować sobie odrobinę luksusu bo dopiero z pracy przyszłam. Kabel-----właśnie dziś skończyłam to co mam wysłać:)....aż mnie paluszki bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też...ale prysznic postawił mnie na nogi:) Za godzinkę wskakuję w piżamkę i lulu ale jeszcze muszę sprawdzić parę rzeczy w kompie. Jutro mam dzień wolny,muszę tylko na dwie godzinki wyskoczyć coś załatwić do miasta i reszta dnia należy do mnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałas o metodzie Nosowskiej? ona wykreslila ze swojej ksiazki wszystkie zdania bez ktorych ta powiesc moglaby sie obtc i zostala jej... nowela:O takze nie wyrzucaj za wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ukulele to bawisz sie jutro w leniuszka? tez mnie czeka jutro mily dzien;) zastanawiam sie tylko czy wstac z ranca tj ok 5:00 i iść do lekarza ale znając zyycie nie bedzie mi sie chcialo:O pomysle o tym jutro niczym Scarlet O'hara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeeee qwertz nie masz sie czego wstydzić. Powinnac być wręcz dumna :classic_cool: i nie badz wobec siebie zbyt krytyczna bo jescze okaze sie ze wyrzucilas to co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek jak ja lubię od czasu do czasu mieć taki leniuchowaty dzień:) qwertz,Ty się nie wstydź tylko bądź dumna ze swoich dokonań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz-------mam nadzieję,że doczekam się książki z dedykacją?;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się qwertz nie śmiej bo my z Czukerkiem to poważnie czekamy :) Kabel też się pewnie będzie chciał załapać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz a jak juz bedziesz miec swoja promocje ksiązki w empiku to pamięta: zajmij mi dobrą miejscówkę w empiku w katowicach. Przyprowadzę rodzinę i będziemy Ci robić za tłum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów qwertz i niech Ci się przyśni tłum na promocji Twojej książki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz ja jestem czwarta w kolejce po Twoje dzielo :) prosze, nie zapomnij 🖐️ wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kulaju :) ja tez Cie dawno nie widzialam ;) prawka nie zdalam, co bylo do przewidzenia wiec sie przynajmniej nie rozczarowalam za bardzo ;) nastepna proba ok maja.. kolejki zeby znow moc zrobic z siebie idiote, sa zboczone. wyspij sie i za mnie kulaju, mnie dzis nie bedzie dane pospac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przez moje jakże malownicze osiedle przedefilowała sobie burza:O Znowu się zaczyna, ja nie chcę😭 Czy tylko ja się boję burzy? Z tego sie ponoc wyrasta... chyba jestem niedorozwinięta:( Co tu tak cicho? kabla dawno nie widzialam o reszcie tj fance o wzroscie i cancanie nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło że nie tylko ja jestem takim tchórzem;) Co będziecie dzis robić? ja za 15 minut ruszam na karaoke albo na piwko (?) ale mi się tak pieruńsko nie chceeeeeeeee że szok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×