Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

nie zenek nie mam na imie:) ale to co myslisz jest zgodne z prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek ty tylko o jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szperając w zawiłościach i anomaliach mojego umysłu mógłbym sie takiego pragnienia doszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a propos(...o avast znowu mi sie zaktualizował:) ) to mysle ze jutro przejdziemy na skypa i poczniemy werbalnie sie poznawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
Zbok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam skypa^^ i nie chcę mieć a przynajmniej do jutra nie zorganizuję sprzętu:) proponuję na gg (mój nr jest pod nickiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
a to moze on jest tym starym zbokiem ?? Moze to o nim myslalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o magdaleno,,,:) nie obraz sie ale z chłopa niewyspanego niewielki jest pozytek jestem mezczyzna pracujaca i musze na sliping siwe udac ale obiecuje ze jutro sie odezwe bo czuje ze cos miedzy nami zaiskrzyło:) papapa czukereczku i pozdro dla reszty świty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecne zamiary
wiec w takim razie to było przeznaczenie qwertz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecne zamiary
Nieładnie jast kłamać qwertz. Straciłaś szansę i jest Ci teraz głupio. Ale to już nie moja sprawa. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płonąc...
Kulaj... lubisz kiedy mówią do Ciebei Madzia??? Mi się nie podoba, za to Magda, Magdunia, Magdusia, Magdeczka -są śliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płonąc...-----jeszcze nie wyroslam z Madzi;) za to Madgy nie lubię, ale wszelkie inne formy owszem:) I nigdy nie przedstawiam się \"Madzia\" tylko \"Magda\" a teraz zrobilam wyjątek dla Zbycha qwertz jak się kiedyś upije to może wrzucę moje zdjęcie na kafe ale na trzeźwo nigdy w życiu:) czorcica----- piosenka boska, usmialam się jak norka:D kto to spiewa? Gdyby ktoś miał mp3 to bardzo proszę o linka:) Amant Wszech Czasów k.odwetowa----czort go tam wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukis w beczce
witamy czorcica To asasas sie ucieszy jak zobaczy ze tu sie tloczno robi - bedzie mial hoop w czym wybierac :D Ale on sie pozno pojawia wiec musisz uzbroic sie w cierpliwosc bo on ma dusze romantyka i za dnia duzo czyta i dopiero wieczorem jest spragniony rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukis w beczce----->ucieszyć się nie ucieszy, bo jak już napisałam ja tu \"robię za tło\" coby od słodyczy za mdło sie nie zrobiło.........:P...no i bacznie obserwuje rozwój akcjii....:P czukerku-----> piosenka też mi się podoba, jakas taka inna od tych wszystkich miłosnych, a zarazem na temat hahahahaha:P mam mp3 jak chcesz to ci prześle tylko zostaw meila......wykonawca to nie jaka Bebe Lilly \"jestes moim skarbem\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
ten topik musi odejsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na happy end
a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
to moze przy mnie jakis nastepny sie wylansuje na porzadnego kulturalnego a ja nadal bede tym niedobrym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×