Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość franek z budowy
wiesz najlepsze czesci tego opisu przypisalbym nawet sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara3
😭 a ja też chcę żeby mnie ktoś kochał:( załapię się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
5 Euro za wstep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -terefere
jestes kobieta co?i to jeszcze malo normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
kupilas draze z Biedronki jestes naprawde kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że dajesz sobie w zyciu radę, dązysz do spełnienia wszystkich swoich marzeń a te które z jakiegoś powodu nie chcą się spełnić zamieniasz na inne tak z tym ze staram sie byc konsekwentny masz raczej duszę romantyka, bujasz nieustannie w obłokach i tylko od czasu do czasu zstępujesz na ziemie w poszukiwaniu czegoś co przedłużyłoby twoją egzystencje tj zarabiasz, uczysz się no i szukasz miłości no tu trafiłaś z jednym zastrzezeniem ze przedewszystkim mocno stąpam po ziemi zas moje bujanie w obłokach to swego rodzaju niuans mojego umysłu potrafisz cieszyć się chwilą (?), nie załamujesz się niepowodzeniami...w krytycznych momentach zachowujesz zimną krew... tak może masz dużą fantazję? lubisz zaskakiwać swoimi pomysłami? raczej tak jeżeli chodzi o wygląd to najprawdopodobniej jesteś brunetem a Twój wzrost nie przekracza 180cm nie -szatyn 187 cm wrostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara3
to mam sobie pójść?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
kiara3 3 Euro i zostajesz ale musisz pokazac cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asasas no nie jest tak źle, to jakis cud! na kafe siedzi facet powyżej 175cm wzrostu! ach mdleję. a nie przeszkadza Ci kiedy dziewczyna buja prawie nieustannie w obłokach i ma dziwne pomysły czasami jak no tańczy do głównego motywu z filmu :deszczowa piosenka\" ciemną nocą w pełnym deszczu na szkolnym boisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara3
nie będę pokazywać tu nikomu cycków ,świntuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -terefere
ups bylo do zalozyciela czy zalozycielki, nie czytalam wszystkich wpisow, ale wycie czemu nie, wilki sa calkiem oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czukerek moze jutro przejdziemy na priv to przy okazji pokaze ci swoje oblicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
to spotkajmy sie w kinie i tam bedziemy sie zajadac tymi pysznymi drazami o niepowatzazalnym smaku kokosowym - juz sama nazwa jest egzotyczna i co za tym idzie romantyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
to dobrze ze Biedronka jest tak blisko i wszystko w niej takie tanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrecz przeciwnie imponuje mi oryginalnośc ja czasami tez mam jazdy i niejednokrotnie udaje wirtuoza muzyki z tym ze raczej wtedy gdy nikt nie patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co obawiasz sie ze zostaniesz odtracona z powodu swoich ekspresji jesli jestes nawet szalona to badz taka i sie niezmieniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no a na czym \"grasz\" czy czym tam \"dyrygujesz\"? mogę pokazac Ci moje obliczę ale najpierw musisz podpisac cyrograf że nigdzie go nie opublikujesz i nie biore odpowiedzialności na ewentualne straty moralne czy też w ludziach, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
chyba sie wezme za czytanie jakis madrych ksiazek to wtedy moze dorownam oryginalnoscia asasas'oiw. Na razie widze siebie zawieszonego w nicosci w czyms o konsystencji rozplywajacych sie draz z Biedronki oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se wózek
qwertz-kiedy zakupy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
a moze tak wspolnie poprosimy aby asasas pokazal probke swojego talentu. Moze jak go wspolnie poprosimy to uchyli rabka tejemnica i zaspokoimi nasza ciekawosc ? Co wy na to asasas nie daj sie dwa razy prosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge poświęcic sie dla idei i podpisac sie nawet prawą ręka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×