Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość o wzroście
podwójnym tulupem wskakuje do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze Cie bardzo :) po winku piwko jest jeszcze lepsze. Ja juz trzecie pije.. oj jutro bedzie bida dzieki za precelki :D o wzroscie - na zywczyka nie zostaniesz? no wiesz co? wiem, ze to nie specjal, ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz podpadl Ci ostatnio ktos jakos wyjatkowo? bo mam tu wagliczka naszykowanego ;) wiec, wiesz jak cos.. to do mnie jak w dym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
powróciłem ale tylko na moment qwertz na tą chwile do swojego whispers na dzień dzisiejszy naprawdę nie mam ochoty na piwo dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to asasas ma przerabane.. zaraz mu waglik przez kieszonke cd wypelznie :D no, chyba ze trzyma ja pieta, ale pewnie sie nie spodziewa.. ;) juz po klopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pojechalem po piwo na stacje benzynowa a wy poszliscie spac - to w sumie dobrze o was swiaczy - widocznie trening byl bardzo wyczerpujacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka gdzie bylas jak cie nie bylo - czy masz jakies usprawiedliwienie jak L4, zwolnienie wypisane przez mamusie lub jakies sensowne wytlumaczenie twojej nieobecnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo jak kogo ale o swoją fANKĘ POWINIENEŚ DBAĆ,zamiast tu bzdury pisać Franek chyba masz coś z pamięcią albo usilnie próbujesz sie z kimś poklócić. A poza tym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha wiec ja jako kierownik zamieszania i prezes zarzadu sam usprawiedliwiam twoja nieobecnosc ale nie mow tego nikomu zeby potem nie bylo ze kogos faworyzuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ביום רביעי אחר הצהריים, הפגינו קרוב למאה מבני משפחת אבו סיף, תושבים מיפו ופעילים חברתיים במחאה על אי כיבוד הסכם שנחתם בין העירייה לנציגי המשפחה- ההסכם שנחתם בשנות ה-90, הסדיר מתן פיצוי הולם למשפחת אבו סיף בשל הפקעה של כ-5 דונמים בבעלותה לצורך בניית כביש.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz skończ z tym dzieckiem bo sama siebie osmieszasz,znowu pomnieszasz range rozmówcy nazywajac go dzieckiem by we własnych oczach urosnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulaj wróciła! Co to za bajzel? Asasas znowu szukasz zaczepki? Rąbnij sobie jakąs prowokacje na oddzielnym topiku-może ci ulży. co wyście tu powymyślali? Jakaś grupa terrorystyczna, potem klub go go! matko jedyna! jak ja na to wszystko znajdę czas?;) acha qwertz chcialam ci powiedzieć ze po każdej twojej wypowiedzi czuje się jak poniżona, zbesztana, zmieszana z błotem ŻABA!:D a swoją drogą podziwiam wyobraźnie pana który wymyślił tę bzdete z poniżaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek zmaż tego minusa, obiecuję poprawę i w dowód tego wywyijam własnie potrójnego tulupa z salto mortale(czy jak to tam się pisze) qwertz taaaak a później poleci z płaczem na smietnik ze niby go obrażamy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie moge was wozic moim lekko wysluzonym autkiem bo upatrzony samochod okazal sie byc kompletnym szrotem choc z opisu zapowiadal sie bardzo interesujaco :) http://moto.allegro.pl/item227540719_zobacz_warto_jedyny_golf_iv_4x4_max_99r.html zwroc uwage na opis BEZWYPADKOWY a rzeczoznawca powiedzial ze tylko dach nie byl robiony :D Dodatkowo pojechalem do Berlina szukac auta ale tam znalazlem w bardzo dobrym stanie tech i dobrej cenie tylko Forda Focusa Sedana 99r no i pomyslalem ze wstyd Fordem jezdzic wiec go nie kupilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×