Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

gwertz >> maze masz konto o ktorym nic nie wiesz :) dzwonią by powiadomić cie o dodatkowych atrakcjach konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinuje zmiany mam ochotę prawo jazdy zrobić mocno się zastanawiam czy mi się uda zdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wzroscie czyli rozumiem, ze 6 rano Cie nie interesuje? Jak mi sie uda to wpadne tu na kawke kolo 8.15 - moze wtedy bede miala wiecej szczescia.. Chociaz nie da sie ukryc, ze to tez dosc zboczona godzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielatko
zajebie cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo byloby milo :) a moze sie na 6 pokusisz? :D nie ma to jak dobra kawa w jeszcze lepszym towazystwie. Jak tylko dopadne komputer w pracy to napewno bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc qwertz :) o wzroscie jak poczujesz zapach kawki to moze wstaniesz? A ja jeszcze do tego jakiegos aromatycznego papieroska zapale ;) Nie bedzie Cie trzeba za glowe podnosic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robota mnie guni to wstaje.. Ale chetnie bym pospala. Wstan wstan :) ale jak sie skusisz na 6 to tez moze byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szóstej to chyba bym umarł jak bym miał wstać ósma piętnaście trochę rozsądniejsza godzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaahha tez zawsze mysle ze umre jak wstne :D szczegolnie ze zasypiam kolo 3-4 :D ale jakos jeszcze zyje. Ale ok, nie namawiam. Wypijemy kawke o 8.15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×