Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

:D dzieki qwertz za rade, zapamietam i przyda sie jeszcze na pewno. Bo wlasnie zaczelam przepadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wzroście------ładne te tylipany ;).....dzięki,choć bratki też bardzo lubię. Kabel--------ja już Tobie dziś dziękowałam:) ;)......ale podziękuję jeszcze raz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////
dla wszystkich kobył 🌼:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel------no tak...nie wszystkim jest dane być tak nnormalnym jak my :D Ja już po święcie ;)..... dzięki Tobie dziś szybciej zmazałam sobie tusz z rzęs ;).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie bylo śmieszne tylko tak ładnie ujęte i napisane,że ......co poradzę na to,że szybko się wzruszam? Ale to pozytywne łezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no to co innego ;)... o wzroscie>> 🖐️ czy chcesz przez to pwiedziec ze nazywanie dziewczyn kobylami jest czyms naturalnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już pożegnam bo jednak przedłużę sobie święto......;) Dobrej nocy🖐️ Kabel--------jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie nazwałem kobiet kobyłami i nie nazwę a że jakiś ktoś coś napisze czy to jest ważne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi0101
ach jaki ładny fotosik wam dziewczynki kabelek zafundował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////......
🖐️:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czukerku na wiosne idzie a ty zachorzalas ? :O... przed chwila wrocilem z plazy dzis sztorm co sie zowie ;) hihihi dwa razy wracalem ciuchy przebrac jak fale wyladowaly na mnie :D i setkach ludzi ktorzy pszyszli podziwiac zywiol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie przez te poświrowane temperatury mnie coś dopadło:O u mnie zwykle z samego rańca (ok7:00) jest zero stopni a w południe jest już np ok20 stopni w pełnym słońcu (ale wieje zimny wiatr). i Bądź tu człowieku zdrowy;) Kabel a oplacało Ci sie te ciuchy zmieniac? Ja to bym została w takich mokrych bo pewnie nie chciało by mi się tak pomykać w kółko;) A później sie dziwic dlaczego jestem chora:) Życzę wszystkim miłego dnia, złapcie tam dla mnie troszkę słoneczka proszę :) Idę się nafaszerować pigułami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunka_93
asas- to bardzo dobrze ze masz w sobie duzo milosci :) tylko nie powinienes szukac tej jedynaj na forum internetowym : ) i co do tematu... skad wiesz ze akurat pokochasz... milosci sie nie wybiera ona sama przychodzi.. a wiec jesli amsz czas.. bo nie wiem ile masz lat staraj sie poczekac troszke a napewno ta milosc do Ciebie przyjdzie :) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she3..
czyzby juz ja znalazł? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×