Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

znow sie cos dzieje z kafeteria :O milej zabawy kulaju i na piwe i na karaoke :) ja dzis ide na mala imprezke. Tez mi sie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo qwertz tylko uważaj zebyś sobie nie zdarła gardła jak będziesz się drzec;) milego plumkania w wannie;) whispers moja siostra twierdzi ze najlepsze są takie imprezy na które nie chciało się wczesniej iść (ale tak ze zwykłego lenistwa a nie dlatego że mają być jakieś nie teges osoby) lecę już dziewczeta 🖐️ miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie przypadkiem kiedy zmienia sie czas? Czy to aby nie dzis w nocy jest? qwertz z ta awantura to groznie zabrzmialo. Ale skoro sie nalezy to nie ma zmiluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa kulaju dzieki qwertz, fajnie, juz od jutra bedzie dzien coraz dluzszy :) milo. a mnie zaraz szlag trafi, postanowilam zrobic cos z wlosami i wlasnie okazalo sie ze wygladam jak Zbigmiew Wodecki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowe eksperymenta nie wiem tylko czy na szczescie czy niestety. nie ma to jak chwilowy brak zajecia.. musialam cos wykombinowac. chyba sobie zdjecie zrobie, ku przestrodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to nic takiego, zakrecilam sobie troche wałki i troche na szczotke podsuszylam, bo juz mi sie tych walkow nie chcialo dalej zakladac.. A poniewaz mam bardzo zniszczone wlosy, efekt jest piorunujacy. No zmeczylam sie bardzo, jak Wodecki robi tak codziennie to ja mu wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha wcale bym sie nie zdziwila gdyby tak bylo :D a villas.. moze podlacza sie pod prad? ;) powiem Ci w tajemnicy, ze ja mam mniej wiecej takie wlosy jak ona - chodzi mi o "loki" czy nie wiem jak to nazwac.. ale codziennie z tym walcze bron boze nie mam na mysli koloru czy dlugosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ogarnelam to jakos niestety nie ma szans na prostowanie o tej porze, bede wygladala jak polaczenie Wodeckiego i Villas :D ciekawe czy sie bede dobrze czula? ;) masz racje.. ja pokroilabym sie sama za zwykle, proste wlosy :) lece qwertz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ?! urlop sie skonczyl i czas wrocic do pracy ....i na kafe oczywiscie ;)...pozdrawiam wszystkich :) ukulele 😘 wymasuje paluszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel👄:)........a już dziś chciałam pisać sms-a;) Oj tak....masaż paluszków się przyda i to bardzo:) Jutro wysyłam;) Miłej niedzieli karakanki,wpadnę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przez to glupie przestawianie godziny nie chce mi sie jeszcze spać a powinno:O :( 😭 i takie tam;) jak ja nie lubię niedziel 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze qwertz że chociaż Ty jeZdeś :D Kabel coś się miga i nie wiem czy w końcu doczekam się tego masażu paluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......już ja mu dam się wykROncać:D:D. Obiecanki-cacanki a paluszki nie wymasowane:( qwertz------jak książka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa...nie mogłem wejśc na kafe....nie wykrONcać mi się tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaopiekuj się mną
od dzisiaj jestem kobietą samotną, proszę zaopiekuj się mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×