Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Kabel:).....bo jakoś przybita jestem :O.....próbuję coś załatwić...ech...jakie to wszystko niesprawiedliwe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i pies pogrzebany ? nie ! bo z przyjsciem na ten swiat nikt na nie obiecywal ze bedzie latwo ....najgorsze co mozna zrobic to zlozyc bron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie również Kabel:) 👄 :)qwertz-----witam i żegnam...mykam do łóżeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale sie tu nadzialo jak mnie nie bylo. - qwertz prawie zlamalas nos - hm.. prosze- obiecany Żywczyk - na pocieszenie i na zdrowie :) nie zapominajmy o bardzo wyrozumialym kumplu ;) – jego zdrowie tez należy wypic :) - kulaj z racji Twojego bardzo przejsciowego stanu ducha - prosze - Żywczyk - na dobry humor :) - ukulele - Żywczyk dla Ciebie za chec niesienia pomocy innym - co by sie zawsze udalo :) - kabel - dla Ciebie na kacora ;) zebys wrocil do formy swojej anielej :) a ja sobie wypije za naszych Wielkich Nieobecnych - moze powroca z wielkim show .. tulupami i innymi tancami hula na lodzie :) Na tym nedznym padole łez taki Żywczyk to dobre pocieszenie ;) a poniewaz za troszke mam urodziny, to wypije chyba dwa :D Milego wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przyznam sie.. nie umiem. Chcialam wkleic ladne zdjecie, ale naprawde nie umiem. Moze to dlatego ze kiedys bylam blondynka? ;) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy Wy wszyscy jesteście kochani :D Obiecuje już nie wpadać w takie doły i nie nadwyrężać Waszych dobrych sreduszek:D Whispers za troszkę tzn ile? Na wszelki wypadek składam Ci najcieplejsze życzenia, dużo słonka, uśmiechów (ale nie tych dorabianych). Zawsze uzupełnionego zapasu żywczyków w lodówce i qwertz z precelkami w pobliżu;) a tak btw pamiętasz jak się wekleja tutaj linki? pamiętaj o enterze na końcu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale sobie odpoczęłam:)....ale jutrzejszego dnia już teraz się boję....to będzie cięęęęęęężki dzień:O Czukerek-----cieszę się,że humorek wrócił :)Aaaaa pewnie,że jesteśmy kochani :)....hmmm wczoraj też to komuś mówiłam;) Whispers------tak na zapas: wszystkiego naj...naj....i żeby Ci się spełniły wszystkie marzenia🌼:) Oooo i dziekuję za żywczyka...ale bez mojego Anioła nie dałabym z niczym rady więc jemu należy się kilka litrów :) ;) Miłego popołudnia dzieciaki...jak to wczoraj powiedział Kabel :D......kiedy do mnie ktoś powiedział \"dzieciaku\"....:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Hmmm qwertz-----to ja Ci może pójdę wygrzać kącik..:) tup...tup...tup...tup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....ale ja w sobotę też pracuję :D Dzięki Ci dobra kobieto za miejsce w kąciku...pewnie,że się zmieścimy obie...pod warunkiem że ścisnę pupinę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pifffko Whispers :)....przy okazji wszystkiego najlepszego ;) 🌻 🌻 🌻 czukierek>>> moje serduszko przeczytalo to z ulga :D cisnienie w normie :D ukulele dzieciaku :D >> hihih po kilku litrach probowal bym sie ogolic zapiekanką :D ..o tak qwertz, wierze ze fiza mogla Cie pochlonac ....to gleboka dziedzina :).....i brzegu nie widać :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oscylator powiadasz ? :O ...racja same tajemnice :O moze dziabnij piwko ...albo nie ! od tych paraboli zakreci Ci sie w glowie i bez piffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam karakanów ale napisaliście dużo,że przeczytać to osiem dni by mi zabrało :) pojawiam się i znikam(tulupując)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o wzroście------czytaj i nie marudź!😠...potraktuj to jako lekturę obowiązkową:D qwertz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×