Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

🖐️ qwertz-------z tego wynika,że w niektórych sprawach głupawka może nawet pomóc;) Miłego wieczoru,idę poczytać w kąciku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O I nie poczytam bo nie mogę się nawet skoncentrować. echh..posiedzę sobie tylko,w kąciku cichutko to może i koncentracja wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️qwertz 🖐️kabel nic się nie dzieje...chyba przesilenie wiosenne mnie dopadło..i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialem zniknac na troche ...dostalem dobra wiadomosc dla mnie hehe i wcale nie musialem nic mowić a i tak wszystko poszlo po mojej mysli ;)....to sie nazywa być wygadanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc zboczeńcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️Kabel Na kawkę to się chyba spóźniłam :O....drzwi do kącika zamknięte... W takim razie poczytam sobie pod drzwiami i pójdę spać:(🖐️ Wypoczywajcie sobie karakanki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey a gdzie Ci tak spieszno ? drzwi moge uchylic dopijemy kawke i smigniemy spać ...sam tez zmeczenie odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,jeśli uchylisz drzwiczki i jest jeszcze trochę kawy to chętnie skorzystam:) Mimo,że spałam dziś do 9.30 to jestem strasznie zmęczona więc dokończę drukowanie i już mnie nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel,cieszę się że dostałeś dobrą wiadomość:) Może i do mnie w końcu jakieś trafią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze kawa i male ciasteczko :)....za plecami mam przygotowane lozko i spogladam ukradkiem to na lozko to na kompa :D....ale czesciej na to pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę...niech tych owoców będzie jak najwięcej i niech same słodkie:) Ja już mówię dobranoc.... Miłych snów Kabel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa śpiochy.....jeśli o mnie chodzi to ostatnio nie sypiam zbyt dobrze.Budzę się ok.2-3 w nocy i nie mogę spać a rano jestem nieprzytomna :( :O Może przeczekam ten czas w kąciku.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ qwertz:)------stresy dnia codziennego i to wszystko....każdy tak ma... Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekHm ... yhy yhy ekhm... EKHM mi mi mi mi mi mi mi mi mi ekhm do re mi fa sol la si dooo ooo oooooooo długo jeszcze będziecie w tym kaciku siedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D qwertz jury w składzie Kulaj i jej czukerek mają niewątpliwy zaszczyt przyznać Ci najwyższą nagrodę Akademii im. radzieckiego uczonego Mikołaja Lejowodedejewa za najlepsze lanie wody na kafe. Mam także niewątpliwy zaszczyt ogłosić iż zdobyłaś pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze plumkanie przed komisja. Jest mi niezmiernie miło wręczać Ci te oto dwa srebrne kwiatuchy o jakże zacnej próbie srebra 956 (?). 🌻 🌻 Serdecznie gratuluję 🖐️ (ponieważ nie ma ściskającej łapki jestem zmuszona li i jedynie pomachać;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mowilem ze qwertz wygadana jest ?....co za ton ? i jakie madre przekonania -nania- nania-nania ;) 🖐️ hehe ide do kąta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pusty Ja go wczoraj troszkę wygrzałam ale nikt nie przyszedł mnie zmienić wiec sobie poszlam bo mi pupina zdrętwiała:O No ale nie zmienia to faktu że dziś wpadlam zyczyć Wam miłego dnia :) U mnie dziść deszczowo ale podejrzewam ze w całej Polsce jest taka pogoda🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×