Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Czukerek-----miałaś nadzieję że ktoś zajrzy a sama w kącie siedzisz :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem tańczyć to robimy gwiazdy tańczą na lodzie kiiereowniczka musisz podnosić topic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele pogodziłas się z tym? masz jakiś sposób na nasz problem? pS. mea culpa, przyznaje się bez bicia nie mogłam się doczekać odp i wyszłam z kątka;) o wzroscie 🖐️ dawno Cię nie było. Proponuję \"karakany tańczą na lodzie\" i żadnej dody w jury qwertz zdradzisz nam co to za praca? czyżbyś wreszcie mogła się wyżyć literacko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele :)...czukerek :)............. jednym ze sposobow jest uzaleznić te osoby od siebie :O brzydko brzmi ale skutkuje ...tak naprawde nie mozna być szczesliwym w pojedynke Czlowiek nie jest stworzny do zycia w pojedynke ....a szkoda : qwertz :)...moje gratulacje ;) wiedzialem ze dostaniesz te robote Toz wygadana jestes co nie ? .....zapomnialem czesc wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ qwertz-----gratuluję:) Czukerek-----nie mam sposobu i nawet już o tym nie myślę...byle najważniejsi przyjaciele byli (a jest ich maluteńka ilość) to reszta mnie nie interesuje (poza rodziną oczywiscie) Kabel-----uzależnić kogoś od siebie....hmm nie wyobrażam sobie,żebym uzależniała od siebie np.przyjaciela:O....to ma być jego wola. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele ! ;)....nikt nie obiecywal ze zycie bedzie latwe..:O..czukerek wspomniala o uzaleznieniu od osob dla ktorych nie mogla by nie istniec... Jesli czujesz sie uzalezniona w sposob jak opisuje czukerek to uzalezniaj ...nawet gdyby byl to przyjaciel ! Zycie to pole walki !....albo dbasz o swoje "Jestem" albo przegrywasz ...nie ma trzeciej mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel-----mam uzależniać przyjaciela?.....heh...uważaj na siebie w takim razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko w przypadku jaki opisuje czukerek ....jesli tak wlasnie czujesz zrob to ! ja nie mialbym watpliwosci....potrafie walczyć o "swoje" moze dlatego zawsze wygrywam i jestem szczesliwym czlowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze wygrywasz i jesteś szczęśliwym człowiekiem......ja o sobie mogę powiedzieć:rzadko wygrywam ale w większości jestem szczęśliwym człowiekiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie zes szczesliwa ;) ..... jeszcze tylko naucz sie likwidowac "szum" ktory zaglusza muzyke.... niezbedna jest umiejetnosc hirurga ktory jednym cieciem potrafi usunąć co chore......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....nie posiadam tej umiejętności.....i nic na to nie poradzę. A \"szumu\" pewnie też nie zagłuszę....za słaba jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za slaba ? nawet nie wiesz jak wielkie poklady sily drzemią w czlowieku ...tym bardziej szczesliwym musisz tylko je wzbudzić..... pamietasz ? “ Szla z dumnie podniesionym czolem.. budzila szacunek wsrod przechodnow ktorym nie szczedzila usmiechu byla slaba jak piskle...... szla jednak dumnie i rosla w sile !!!” ......i tego sie trzymaj ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)....ja to wiem ale.... zapominam o tym...zbyt często.... Heh...muszę się postarać uzależnić od siebie swojego anioła.....sam mi to podpowiedziałeś:).....widzisz?Trzeba uważać na słowa..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze uwazać....napisalem to z rozmyslem :) ale zaznaczam ze nie bedzie Ci latwo nie jestem podatny na uzaleznienia ;).... ....nikt nie obiecywal.....probuj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie będzie łatwo.... To napełniłeś mnie optymizmem :O Co to za anioł..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele ....anioly nie mają latwego zycią :O nie sprawiaja niczym Harry Potter za wywinieciem rożdzki ze podopieczni sa chodzcymi optymistami .....ale za to dają czasem wskazowki i pobudzają do szukania mozliwosci....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow zaja
za 55 dni jubileusz topika-minie rok od jego powstania,chwała asasowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszłam na konkurs tylko zrobić sobie herbatke ale zaraz mykam:) Dobrej nocy Kabel:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel... nie wpadłabym na to:O Hmm pozostaje pytanie:jak ich od siebie uzależnić? U mnie to wygląda mniej więcej tak że przyjaźnie sie z ludźmi którzy mi czymś tam imponują (swoją osobowością dokładnie), za to ich lubię a więc uzależniam sie w mniejszym bądź większym stopniu ponieważ lubię przebywać w ich towarzystwie. Żeby uzależnić ich od siebie w ten sam sposób w jaki oni mnie uzależniają musiałabym wzbudzić w nich ten sam stopień sympatii. A może źle kombinuję? Bosz jakie to wszystko jest skomplikowane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz :)🖐️ czukerek ...Jak :O ? Jesli nie mozna wzbudzić w kims symaptii w rownym stopniu w jakim ty ofiarowujesz innym mozna tylko zaczac myslec o sobie, ... gdy czujesz sie out? :O, niepotrzebna? niewidzialna?...jest sposob, ale nie zabrzmi to po anielsku :O, wiec nie traktuj tego jak rade..... po pierwsze musi być \"ciebie\" wszedzie pelno :), staraj sie zaistniec wsrod tych sposob na maxa ....zalatwiaj dla nich rzeczy niemozliwe, zarywaj noce, niosąc pomoc w kazdym zakresie ....zawsze bądz na tak! nie szczedzac kasy ani czasu.... nawet gdybys miala przygryzac wargi usmiechaj sie przez lzy i powtarzaj im : dla (rodziny) przyjaciol wszystko ! :O..... Gdy zauwazysz ze wszystko sie zmienilo, ze jesteś wrecz niezbedna....ze bez twojej pomocy nie beda potrafić nawet kupic sobie biletu do kina czy obrać jajka ze skorupki ;)......... \' \' \'wtedy ich bezwzglednie zostaw !!!!!!!!! zostaw w cholere !!!!!!!! nigdy nie byli warci Twojej przyjazni, ani :O Ty ? ;).....mozesz popatrzec z boku jacy sa bezradni bez Ciebie zapewniam Cie ze to bedzie zabawny widok.... ps ...to nie jest rada :O to w skrocie kilka lat z mojego zycią ..........🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kabel:)-----zupełnie jakbym czytała o sobie.Tylko było odwrotnie.Jak pomogłam,zrobiłam wszystko w imię przyjaźni (teraz wiem,że przyjaźń to nie była) to właśnie oni odchodzili...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz-------nie potrafię :O Tzn. potrafię ale nie w stosunku do kogoś o kim myślę że jest przyjacielem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....masz rację...nie było ich... Ale jednak został niesmak i ból..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko:O w takim razie aby uchronić sie od... cierpienia? nie, to jednak za duże słowo... W każdym razie należy być fałszywym małpiszonem. W przeciwnym wypadku należy pogodzić się z (prędzej czy później) olewaniem swojej osoby. Ludzie to są jednak pokopani:O \"Bo im więcej robisz dla ludzi, tym mniej Cię szanują. Przyzwyczajają się, że zawsze przy nich jesteś, że zawsze pomożesz i wydaje im się, że im się to po prostu należy. Trzeba mieć własne życie. Żyć dla siebie, nie dla innych... zdrowy egoizm.\" qwertz boję się przyznać Ci rację:( a tak w ogóle to witam:) Coście sie tak tłumnie zgromadzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×