Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

my tu sie wszyscy kochamy i szanujemy wiec albo przestaniesz przeklinać albo do widzenia na innym topiku pomarańczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znikamy tylko olewamy :) jaki macie pomysł na dzisiejszy watek wczoraj oglądałm z podziwem gwiazdy tańczą na lodzie,ja też tak chce sie nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cikiki-----jeśli jesteś taka piękna jak twoje wypowiedzi to normalnie masz 10 lat za sam wygląd! No co Wy?Wracać mi tu:)Sama mam tu zostać?Ok,jak nawet Anioł poszedł......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel----->jutro niedziela:)wypoczniesz i nawet skrzydła dojdą do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bardzo bardzo dawno temu ....;) swietnie sobie radzilem z lyzwami tylko ze lodowiska zazwyczaj za male byly wiec wybieralem dosc duze jezioro blisko mnie.... na tylu metrach kwadratowych moglem nie tylko tulupy cwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz,przecież wiesz gdzie się zgłosić ewentualnie po protezę.....;)gratis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz jestes nie mozliwa :D..... na lodowisku powinien być taki pojazd do zbierania poleglych :D bo ruch blokują :D....jak robaki na pleckach lezą i podniesc sie nie mogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyć mnie na lodowisku----to dopiero komedia :D Kabel-----to łyżwy na nogi i ćwicz te tulupy,dla Ciebie przecież też proteza będzie gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka----nie ma sprawy,ostatnio takie się robiło:) qwertz-----niestety nie jeżdżę,dlatego byłaby niezła komedia na początek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ale tu jeziora nie ma :O a ta woda wokol nie zamarza :O.. Cikiki mozesz być pewna ze jak ukulele zrobi to nic nie bede musial wyjmowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel----bo dla Ciebie to będzie porcelanka,moja specjalność:)bez wyjmowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny temat ale cos mi to nie pasuje do facetow ze chce sie zaopiekowac i mocno pokochac ..;/ .. moze tylko na poczatku .. a dlaczego ja nie moge znalezc faceta tez chce sie nim zaopiekowac i kochac mocno i nie moge bo oni niestety okazuja sie juz nie powiem jakimi *** , nie chce obrazac mezczyzn :) ale juz przestalam sie ludzic ze jacys \"normalni\" faceci istnieja szkoda gadac... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszośc to normalni faceci,tylko ze takich to trzeba najpierw dobrze poznać,bo na poczatku każdy pokazuje sie z jak najlepszej strony a pozniej jest proza zycia codziennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×