Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

nie nie :D ...zawsze sie udaje :) tylko patrz na czas i ilu uytkownikow tym steruje ...kazdy musi czekac w kolejce pisze np 1-3 tzn ze jestes jedna z trzech osob korzystajacych dlatego trzeba do 3 min poczekac na kolejke jesli tobie wskakuje ktos inny musi czekać :).... pokiwam Ci jak bede spacerowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebym trafiła na Twoje pokiwanie musiałabym cały czas to śledzić:D Ale próbuj;);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O...no tak,zapomniałam :) Będziesz teraz pod moim wścibskim okiem:D Znikam już bo strasznie boli mnie głowa:(......przyłożysz ręce?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz nie martw się, ja też się jej boję:classic_cool: szczególnie dziś bo zobaczę swoje płucka;) o ile cos tam z nich jeszcze zostało;) jak myślicie da się nauczyć podstaw rachunkowości budżetowej w jeden dzień? Zaraz to muszę sprawdzić:( miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nie Kabelku, sesja się zaczeła a wraz z nią zapiździel:O Dzięki za głos:) Fajniej by było gdybyś spocił się w \"mojej\" koszulce:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbnaczy w domyśle: fajnie by byłło gdybym wygrała i mój projekt by zrealizowali a ty Kabel mógłbyś pomukać w takiej koszulce jeśli tylko byś chciał.... uf bo jeszcze mnie ukulele pogryzie że jej Kabla podrywam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czukerek :)......ukulele pogryzie ? :) raczej nie..... heheh ok ;)..pierwej sie spoce w Twojej koszulce a pozniej biegiem pod prysznic ;).... mam na dzieje ze wygrasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam są jakieś podetapy czy coś takiego, w każdym razie przed finałem losują pare razy półfinalistów i takie tam pierdoły ale jak wygram nie omieszkam się tym pochwalić;) Dzięki że dodałeś linka do swojej stopki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czukerek----zagłosowałam i będę to robic częściej pod warunkiem......................że nie będziesz podrywać mi Kabla:D;) Kabel-----nie pogryzę czukerka?:D....Jak to nie?Nikt mi nie będzie podrywał mojego Anioła...nawet karakan ze wspólnego topiku:D:D;) Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele no dobra, obiecuję odkitrać się od Kabla:D że tak zacytuje Ąckiego: Do Boju POlacy do boju, nie bójmy się suchostoju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie akcje mam kilka razy dziennie obok mnie sąsiadka gada se ze swoim wnuczkiem przez okno, czasami on ze swoimi kolegami gada przez okno i przekręcają słowa bo nie dosłyszą. Idzie się nieźle usmiac. Następnym razem jak coś wymyślą też się pochwalę ale teraz spadam oglądać meczyk:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×