Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

ok, qwertz wyśle pocztą o ile nie pożarłaś jeszcze samej smietany swoją drogą ja chyba nie mam sumienia bo pożarłabym bez niczego;) a teraz pytanie: kiedy jest dzień ojca:O 23.VI.? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie wiedzialem ze mozna glosowąc kilka razy dziennie :D...mnie udalo sie w odstepie godz 2 razy :D....ufff az sie spocilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dobre ludki jestem tylko ciekawa kiedy umieszczą na stronce zwycięzców z 3 tygodnia bo juz czwarty minął a oni nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że przychodzę już tylko po to żeby kliknąć Czukerkowi:P Co tu taka cisza?.... Rozumiem..mam iść w sławne miejsce....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co jest topik umiera czy co kulaj koszulka mega hit ja to nie wiem czemu ty jeszcze nie wygrałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co jest topik umiera czy co kulaj koszulka mega hit ja to nie wiem czemu ty jeszcze nie wygrałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja tez nie wiem o wzroscie:) Miło Cię znowu widzieć;) Kurde nawet qwertz się gdzieś zapodziała, niedobrze niedobrze:( a ja byłam dziś u wróżki i odkąd stamtąd wyszłam śmierdze kozą:O Myślicie że to już opętanie czy to przez to że kobitka ma świnie, psy, kozę i cos tam jeszcze i w jej domu smierdziało jak w murzyńskiej chacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz!!!!!!!!!!!! Widzę że podobają nam się te same piosenki:D A kiedy umrę kochanie gdy się ze słońcem rozstanę sialalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz nie wstydź sie, powiedz coś;) Kabel mam przestać? czy pośpiewamy" wszyscy raaaaaaaazem, wszyscy raazem zaśpiewajmy coś tam coś tam "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaskać też trzeba umieć, a rytm potrafisz złapać Kabel? a wróżka była zarąbista! co prawda już nie pamiętam co mi mówiła bo w kółko gadała o jakichś brunetach i szatynach i że któregoś mam się trzymać a najlepiej oby dwóch:D A haj wyzywała na facetwów! Nawet mi ojca zbeształa! (nie dziwię jej się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy potrafie ? hehe jestem miszszczem rytmu :D...hehe i bez wrozki moge powiedziec trzymaj sie dwoch ...jeden bedzie spiewal drugi klaskal a Ty bedziesz sie swietnie bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na chwilkę:) Kabel....weź do rączki komórke. o ile jeszcze jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×