Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość fdfdfdfdfdfd
filozofki za dyche haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że na wrzucie w tym samym profilu jest "mnie " więcej tylko cholera na każdym zdjęciu wygladam całkiem inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i chciałam zapytać od kiedy na maturę popiepsza się w sukniach balowych? Bosz! jaka już stara jestem, przez rok zdązyło sie tyle zmienić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek-----STARA:D......chciałabym być w Twoim wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz a zauważyłas ze to juz niedługo roczek stuknie? szok! ukulele ja zabiorę 5 a Kabel w ramach rekompensaty 3, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze znikac na konferencje :).....zawieruszyl sie gdzieś jeden taki....dostal skrzydla na chwile i zwial.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek------pomyślę:D Ciekawe czy Kabel by się zgodził zabrać te 3...:) Ja też znikam na jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz należy nam się za to jakiś Wiktor czy inny Fryderyk A najlepiej to super jedynka No dobra poprzestaniemy na oskarze Ale kabel i ukulele też nam nieprzerwanie dzielnie towarzyszą :) [grozi paluchem innym karakanom na emigracji]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa ukulele🖐️ jak zamilknę to znaczy że oglądam gale rozdania wiktorów ciekawe jakie mucha będzie miała sukienki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz gratulacje, teraz zasłoń kolanka a odsłon reszte zeby wyrównać opalenizne;) Już 3 raz w tym roku nawalają mi oskrzela 😭 chyba se skocze, przynajmniej coś innego będzie mi napierdzielać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam sobie wyobrazić jak można upasc na oskrzela :D i nawet mi wyszło a tak w ogóle to chciałam zauważyć że służba zdrowia przypomina mafie😡 mimo wszystko miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na chwilkę z kącika..... o zdrowiu wolę nie mówić....ani o jego służbie :P Kabel-------DZIĘKUJĘ:),rzeczywiście super sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×