Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

zapomnialam Ci powiedziec.. qwertz zostawila szampana.. ale boje sie go otworzyc.. zeby czegos nie zniszczyc.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw na razie tego szampana, damy go jutro qwertz, jak otworzy i coś rozpierdzieli nie będzie mogla na nas plumkac:) a w bajce o czerwonych trzewiczkach chodziło o to (mniej więcej) ze była sobie bardzo wredna niegrzeczna dziewczynka ktora wykombinowała sobie przeklęte czerwone buciki. Jej dramat polegał na tym ze cały czas tańczyła i nie mogła ich zdjąc! W końcu ktos (juz nie pamietam kto) obciął jej siekierka nogi razem z trzewiczkami:O Ale to jeszcze nic! te nogi póxniej same tańczyły! Ten Andersen był posrany skoro wymyslał takie bajki dla dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tozto horror :D jak nogi same tancza.. to juz nie przelewki :O ooooo to ja nie chce skonczyc jak ta dziewczynka! i moje nogi tez nie chca ;) ok to szampana zostawie. Masz piwo. I za milosc ;) siup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to za milosc do wrotek ;) a milosc.. a i owszem.. bardzo duzo jest milosci.. ale jakos dla wszystkich nie starcza :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaj.. dlaczego ja pamietalam, ze sluchasz Farben Lehne, a pojebaly mi sie imiona? teraz juz zapamieram, ze jestes Madzia :) sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
wisphers co Ty robisz ze zawsze jestes wnocy na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko:) whispers a myslalaś ze jak mam na imie? jakąs fanka FL nie jestem, słuchałam chyba raz ich płyty:O ale podoba mie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ kulaj, kiedys na jakims tam topiku gadalysmy i tam byl jescze ktos.. ale za cholere nie pamietam kto.. :O i zdawalo mi sie, ze masz na imie Goska, ale widocznie to byla tamta dziewczyna.. aaaa nie wazne.. chyba jeszcze jestem w amoku alkoholowym ;) i bredze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo faktycznie, cos z allegro :D juz troche pamietam ;) p.s. przeczytalam Wasza powiesc i upadlam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chetnie bym wstala.. ale nie moge :D chyba sobie jeszcze poleze i poumieram ze smiechu :D :D :D do zobaczenia pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) nadal leze :D dzis z pozycji choryzontalnej pogadamy ;) bede pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestescie? ja juz siedze, ale nadal sie smieje :D Wasz powiesc jest umnie na I miejscu teraz.. wsrod moich ulubionych ksiazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo koniecznie :D mysle, ze ksiazka zrobilaby furore wsrod mlodziezy :D tzeba tez pomyslec nad ekranizacja ;) juz widze te afisze :D i kolejki w kinahc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie moglam sie tu dostac, cos sie dzialo z kafe przez pare min:O taaa to bulaby bardzo pouczajaca lektura, giertycha juz nie ma to moze ją wlaczą do kanonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez sie moglam dostac przez chwile na Kafe :( analiza portetu psychologicznego, kazdego bohatera, moze byc bardzo pouczajaca :D koniecznie trzeba to gdzies zgloscic :) Takie cudo, nie moze pozostac bez echa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee u nas to było tak narrator? stosunek narratora do swiata przedstawionego? czas akcji? miejsce akcji? i coś tam jeszcze no to to teraz jak sie komus nudzi moze dokonac analizy naszego dziela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerz z akcentem na ironiczny :D role bohaterow mistrzosko przypisane do odgrywanych postaci :D aktorzy przedstawieni, jako autorytety w danych dziedzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas trudny do sprecyzowania, akcja toczy sie w kilku watkach. powiesc zakrawa na basn, czas jest subiektywny i pasuje do toku akcju :D a ja czytalam gdzies o 4-5 rano, wiec cos moglam przeoczyc lub juz(!) zapomniec.. pierwszy raz ucieszylam sie, ze cierpie na bezsennosc :) dzis poczytam pod katem merytorycznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×