Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

moze zrobie taki eksperyment i sprobuje opisac twój charakter i wygląd zewnetrzny co ty na to????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
robi sie ciekawie - psychoanalityk takich jak ze swieca szukac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze w trudnych sytuacjach mobilizujesz sie i z wielka determinacja rozwiazujesz dotykajace cie problemy lecz gdy wszystko jest stabilne pozwalasz sobie na lenistwo,jestes towarzyska nie zalezy ci na tym by byc lubianą na siłe i stosujesz zasade jak kuba Bogu tak Bóg kubie:)nie lubisz ludzi zapatrzonych w siebie ,czasami jednak robisz z igły widły:) a co do wyglądu j masz ok 165-8 cm wzrostu szatynka jasne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek skubańcu o ile się nie mylę miałeś pomóc dziś qwertz w tachaniu zakupów a ona biedna mi sie dziś żali że wszyscy ją wystawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? a mnie się wydaje że ty poprostu wpisałeś w w google mój nick i wszyyyyystko o mnie przeczytałeś;) ale teraz będe prostować twoje blędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestrawiona
o kogo tu widze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze w trudnych sytuacjach mobilizujesz sie i z wielka determinacja rozwiazujesz dotykajace cie problemy lecz gdy wszystko jest stabilne pozwalasz sobie na lenistwo, Z TYM MOGę SIę ZGODZIć ALE MUSZE DOSTAć NAPRAWDę POżADNEGO KOPA żEBY SIE ZMOBILIZOWAć jestes towarzyska TO ZALEżY OD NASTROJU, JESTEM NIEśMIAłA I W NOWYM OTOCZENIU WYCHODZę NA GBURA nie zalezy ci na tym by byc lubianą MILO JEST BYć LUBIANA na siłe ALE JAK NIE TO NIE i stosujesz zasade jak kuba Bogu tak Bóg kubie OJ TAAAAK nie lubisz ludzi zapatrzonych w siebie TAK, czasami jednak robisz z igły widły TAK, ZDARZA MI SIę a co do wyglądu j masz ok 165-8 cm wzrostu 168 szatynka TAK jasne oczy CIEMNE OCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
Wiem zawiodlem ja i zapewne zaniemoglo teraz biedactwo od noszenia tych ciezkich siat. Czuje sie winny bo pokladane we mnie nadzieje prysly jak banka mydlana i nie wiem jak z tym zyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja sobi wykabinuje coś na Twój temat asasas, ok? Zobaczymy kto był bliżej prawdy ale daj mi trooooooszkę czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to trafiłem prawie szóstke nauka jednak nie poszła w las:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se wózek
mnie do tachania nie chciała 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestrawiona
no wlasnie sledze Twoje poczynania ;):P ojj flirciaro! czemu tu nikt nie pisze, ze Kulaj to flirciara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
Kulaj czukerek ale ja chyba nie zasluguje na druga szanse - jak myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm pomyślmy... wydaje mi się że dajesz sobie w zyciu radę, dązysz do spełnienia wszystkich swoich marzeń a te które z jakiegoś powodu nie chcą się spełnić zamieniasz na inne. masz raczej duszę romantyka, bujasz nieustannie w obłokach i tylko od czasu do czasu zstępujesz na ziemie w poszukiwaniu czegoś co przedłużyłoby twoją egzystencje tj zarabiasz, uczysz się no i szukasz miłości. potrafisz cieszyć się chwilą (?), nie załamujesz się niepowodzeniami...w krytycznych momentach zachowujesz zimną krew... co by tu jeszcze? może masz dużą fantazję? lubisz zaskakiwać swoimi pomysłami? masz sporą grupkę sprawdzonych znajomych... jeżeli chodzi o wygląd to najprawdopodobniej jesteś brunetem a Twój wzrost nie przekracza 180cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czukerek mój życiorys jest bardzo prosty -urodziłem się i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
ideal nic tylko brac :D bo sie zmarnuje taki hoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×