Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

castaya- dzieki za słowa pocieszenia, jeśli faktycznie bede w ciąży to na pewno będę się cieszyć, choć pewnie bede też przerażona z początku ;) Nimfa009- tak, wiem że okres spóźniający się 5 (już 6) dni nie musi być oznaką ciaży, wiem też że jest takie coś jak test ciażowy i gdzie można go kupić. robiłam już taki test. napisalam też wczesniej że chcę poczekać jeszcze troche, zanim go zrobię, może okres jeszcze nadejdzie. tak czy inaczej dziękuję za radę. :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... Ja wymęczona strasznie.. wczoraj wieczó miałam straszne bole i regularne skurcze ale w odstępach 20-25 miny.. ale ze do szpitala daleko to pojechaliśmy.. na miejscu sie okazało ze faktycznie rozwarcie zaczyna sie robic wypadł mi do końca ten mój nieszczęsny czop i kazali czekac... ale ze w nocy nic sie niezmieniło a bole ustały ( w nicy dostałam zastrzyk w pupe ale niewiem na co to było chyba coś przeciwbolowego -ach te uroki irlandii ze nic sie niedowiem ) to wróciąłm do domku. mam czekac az bole beda niezadziej niz co 15 minut i wtedy przyjechac. wiec leże i odpoczywam a już sie tak cieszyłam w nocy ze rano byc moze bede miec już swoje maleństwo a jak nic sie niezmini do czwartku to ustalą dopiero termin wywołania. no cóż i tyle wiem. mam jednak nadzieje ze maleństwo zechce juz opuścic mój brzuszek... pozdrawiam i ide odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama 16
mam 16 i termin na maja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze topic swieci pustkami niby nas tu tyle a jedenak ... :( my bylismy dzisiaj nad morzem maluch zbieral muszelki i mial radoche bo fale go gonily a on z piskiem uciekal wogole bylo cudnie pogoda sliczna sloneczko wiatru tyle co nic co w anglii o tej porze roku jest dosc dziwne bo wieje tu tak ze glowe urywa koncze bo jakos mi tak samotnie tu a jak tam wasze brzuszki ?? i dzieciaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka--❤️Moj brzuszek ok,a dzidzia chyba ma sie dobrze:) Wkoncu przeciez nie ma to jak u mamy :p hehe! A Ty jak sie czujesz?Ciesze sie,ze spacerek sie udal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka NIMFO czuje sie dobrze -dziekuje nawet dolek sobie poszedl i mam nadzieje ze juz nie wroci synek spi a my sobie popijamy winko przyszedl kolega mojego P i siedzimy sobie we trojke :) wiec uciekam i pozdrawiam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka--Milego wieczorku zatem:) A ja mam dola:( Przypomnialo mi sie to wszystko,ta cala sytuacja jak moj byly P. niszczyl mi zycie... Jka mnie bil i wogole.❤️ mnie boli:( Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie dalej w całości.... pozdrawiam A gonia tojuż chyba po:P a ty gochencja??? zobaczcie na mój suwaczek... JESTEM SZCZĘSLIWĄ MAMĄ.. tylko ze z dzidiza dalej w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek--🌼Ciesze sie,ze jestes szczesliwa mama:) To wspaniale.Ja dzis troche mam dolka-jak wczoraj:( No,ale skoro mam ochote plakac to sie wyplacze.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie,ze moj KINDEREK wczoraj dal sie poczuc przez jakis czas:) To byl on ,jestem tego pewna!Poczulam takie mile laskotki,ale krociutko.Zawsze to cos :p hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Nie Nie Bebolku ja jeszcze w dwupaku :) niestety w czwartek zaczal mi sie 38 tydzien wiec jeszcze musze poczekac ze dwa tygodnie ... Ja teraz ostatnio was zaniedbałam bo jakos nie chce mi sie przed kompem siedziec troche ocięzała sie zrobiłam i najlepiej mi jest jak sobie leże heh ale tez za długo nie moge sie wylegiwac bo pozniej mnie wszystko boli :) czekam sobie dalej no to nic papa pozdrawiam :) buziaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff..ja jestem wykonczona synus zasnal z trudem bo jakis palant od dwoch godzin puszcza petardy 😡 ja widzialam sie dzisiaj z moja siostra i sobie troszke poplotkowalysmy:D i sprzatnko domu mnie wykonczylo Gochencja a ja myslalam ze ty juz maluszka tulisz Nimfa na pewno jest ci ciezko ale czas leczy rany ... ja pierwsze ruchy poczulam w 16 tygodniu i ciagle pamietam te motylki...:) ide spac ...do cieplutkiego lozeczka ... papatki 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼Stokrotki przepiekne!!:D Czy to wogole bylo moje dziecko u mnie w brzuchu?Te laskotki?To bylo gora dwa razy,a teraz juz nie.To mogly byc chyba wody i ja sie pomylilam,ale ze mnie matka!!:(Choc to 15 tydzien.Jutro juz 16 sie zacznie. Dzien dzis jest ponury i to bardzo.Ja siedze w domu choc powinnam sie gdzies ruszyc.Moze jednak pojade na zakupy...hym... Milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jakie tu pustki az sie pisac nie chce wczoraj niedziela wiec dzien rodzinnie spedzalismy :) dzis musomy isc do miasta pozaplacac rachunki a pogoda brzydka mam nadzieje ze nie bedzie padac a najgorsze jest to ze nie mam sily tam isc czyje sie jak niedzwiedz i zapadla bym w letarg tak mi sie chce spac ....fakt ostatnio poznio sie klade moze kawka pomoze no i nie wiem co zrobic na drugie danie moze wy robicie cos pysznego?? Nimfa co u ciebie?? ja tam zakupy?? gochencja ??????? bebolek 20 dalej w calosci????? castaya ??????? matko chyba z godzine pisze tego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jakie pustki ostatnio widze ...Gonia pewnie juz ma swojego skarba:):):) a co sie dzieje z Krasnalkiem i reszta dziewczyn napiszcie co u Was ...jak sie czujecie jak malenstwa :) pozdrowionka i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM.. melduje sie dalej w całości:) własnie gdzie krasnalek belong i inne???? Gosi to napewno Wojtusie tak zajęta ze niema czasu sie odezwac. ucekam bo wybieram sie do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Zakupy dowiezione w calosci :p hehe!Mleczna kanapka,marchewki,jablka i dwa jogurty specjalnie dla mnie :p hehe! Ide na serial.Hehe!Mam pytanko;czy Wy tez czulyscie dziwne uczucie goraca w piersiach?Hym...J aczuje w jednej od jakis 2-3 dni.Czy to cos jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my wrocilismy z miasta u nas w sklepach juz wszedzie swieta choinki ozdoby choinkowe na drzwi ,okna, masakra juz sie dzieje odpoczywam wlasnie, pozeram marsa a zaraz zabieram sie za gulasz Nimafa widze ze masz smaki na nabial jogurty no i ta mleczna kanapka chyba mozna ja zaliczyc ja na poczatku mialam faze na jablka i monte ale to clasyczne pozeralam to tonami az mi zbzydlo i do dzis nie moge jesc monte a co do piersi to nie mam zielonego pojecia ja tak nie mialam albo nie zwrocilam uwagi pamietam ze bolaly dobra ja uciekam bo musze ten gulasz robic 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka--❤️Ja na początku pozeralam wszystko;wafle ryzowe,czerwone wino(kupialam cala butle,a wypilam tylko lampke),czekolada milka laciata i sledzie na przemian.Teraz na sledzie nie moge patrzec sa obrzydliwe.Mialam straszna faze na pomidory.A co do jogurtow to zawsze to jadlamTeraz wcianm drazetki kakaowe.Wlasciwie to juz sie skonczyly :p Przed wczoraj jak Wam pisalam ,ze zjadlam tylko caly garnek zupy pomidorowej i tak przez caly dzien:)hehe! Dobranoc! 🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z ta Gonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co tam słychać??? my nadal w 2-paku... ale jak sobie pomyśle ze za tydzien o tej poże napewno bede miec swoja kruszyne obok siebie to normalnie takie szczescie mnie ogarnia ze szok!!!! W poniedziałek najpuzniej beda wywoływac.. choć nadal mam małą nadzieje ze dzidzia postanowi opuscic mój brzuszek bez wspomagaczy... zobaczymy.. ide sie położyć.. ząb mnie strasznie boli:( papa A gdzie krasnalek???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczta ja czuje sie strasznie budze sie i chce mi sie spac do tego boli mnie glowa i nic nie pomaga tabletki kawa jestem nie do zycia do tego pogoda wstretna mam problem z kazikiem bo nie chce robic kupy ani do nocnika ani do kibla tylko robi do majtek jak go zlapie kiedy jest w trakcie to czasem jeszcze nie pobrudzi majtow i zrobi do nocnika a najczesciej mowi jak juz zrobi z sikaniem nie ma problemow kilka razy mu sie zdazylo powiedzial ze chce kupe i ladnie zrobil do nocnika byly brawa hura itd...probowalam czytac mu ksiazeczki o nocniczkowym treningu chwalilam go wymyslalm bajki probowalam go nawet przekupic sadzac na nocnik i NIC mam dosyc juz prania tych majtow bleee jestem zalamana i nie wiem co mam zrobic z tym??? dziewczyny co z wami ??? gonia cos dlugo w tym szpitalu moze maluszek jest naswietlany ?????? gochencja ja sie czujesz??? nimfa jak dzidek kiedy idziesz na jakies badania albo usg?? bebolku moze sprobuj sexiku moze pomoze :) a krasnalek sie gdzies zgubil jak wiekszasc dziewczyn sory za wywod o takim smierdzacym temacie koncze idziemy na dworek :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzisiaj kiepsko czuje:/ chyba sie przeziebiłam. mam katar i bolą mnie plecy. Wypijam 2 herbate z cytryną zaraz mykam po czosnek i ide spać. Jak mi do jutra nie przejdzie to pojde do lekarza. wszystko przez ta chorą pogode:P 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Hej Królewny!!:) lorinka🌼Nie wiem kiedy mam usg.Wstalam po 12 ,a spac nie moglam do 4 rano:( Zegar sie przestawil mi jakos i jest koszmar,bo nie mam sily wstac rano i jechac zrobic badania:( wr!!!!!!!!A laboratorium otwarte jest krotko.Musze tam zadzwonic i sie zapytac co i jak. Zjadlam wlasnie sniadanko i ide pod prysznic. A u Was jak samopoczucie?:) Wczoraj sie wyklocilam z tym debilem,ale uznaje,ze rozmowa z nim jaka kolwiek nie ma zadnego sensu.Jest taki pewny siebie,ze hoho.Mysli,ze $ da sie wszystko zalatwic.No akurat sedziego ciezko jest tym przekupic :o ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane:) Od 30 października jestem mamusią prześlicznego synusia:) Wojtuś urodził się o 15.45 z wagą 4200g (!!!) i dł. 56cm:) Jest zdrowy i silny, ja też czuję się znakomicie:) Na razie uczymy sie siebie nawzajem, a opieka nad maluszkiem zajmuje mi niemal 24godz na dobę. No wiecie jak to jest - karmienie, przewijanie, znowu karmienie i znowu kupka - pieluszki, pranie, prasowanie, gotowanie. Mam malutko czasu dla siebie, dlatego będę zaglądać rzadziej:( A co do samego porodu - nie ma się czego bać! Słowo! Ja jak jechałam do szpitala (miałam się zgłosić, bo byłam już siedem dni po terminie), to nie miałam pojęcia, że rodzę:) ! Co prawda lekkie skurcze miałam już od wieczora - pomógł spacer i seksik:), ale one mnie prawie nic nie bolały. Lekarz( wspaniały zresztą) na Usg powiedział mi, że dzidziuś ma się dobrze i że nie będziemy nic gwałtownie przyspieszać - zalecił tylko lewatywkę, potem miałam mieć próbę oksytocynową, ale nie zdążył jej zrobić. Podczas badania rozwarcia odeszły mi wody - to była 12 i od tej pory wszystko się rozwinęło - skurcze co 3 minutki (niestety krzyżowe, ale do przeżycia) o 14 byłam już zmęczona, więc pytam położnej - ile jeszcze - a ona mi na to - o 15.30 pani urodzi:) Urodziłam o 15.35:) Bóle parte miałam 35 min, ale nie wiem czemu one nazywają sie bólami, bo one w ogóle już nie bolą, tylko męczą. Nacięcia nie czułam w ogóle. Bardziej niż poród bolało mnie szycie, ale zajęłam się wtedy rozsyłaniem smsów do rodzinki, że szczęśliwie urodziłam. Miałam cudowną opiekę - nie mogłam rodzić z mężem, bo sala do porodów rodzinnych była zajęta, ale były przy mnie dwie położne - głaskały mnie po głowie, masowały krzyże i dodawały otuchy, a lekarz, który przeszedł jak już miałam bóle parte opowiadał kawały i droczył się ze mną:) A to wszystko w zwykłym państwowym szpitalu:) Tak że wspomnienia z porodu mam miłe i mogłabym z powodzeniem rodzić jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu serdeczni ci gratuluję🌻 🌻 🌻 Super, że tak pięknie wspominasz poród! Dzięki takim opisom przestaje się bać:) Ucałuj synka i zagladaj do nas. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Goniu gratuluje Ci Twojego szkraba tez juz bym chciala byc po wszystkim ale jeszcze tylko caly listopad i juz tez bede miala moja dzidzke:) bynajmniej mamy jeszcze czas dokonczyc remont mieszkanka... Belong wracaj szybko do zdrowia:) pozdrawiam Was wszystkie i caluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×