Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

bebolek - dzieki za ardy🌻 ... tylko ja nie ide tam ani na kolacje ani na obiad tylko ide poprostu do M. bedzie jak zawsze posiedzimy u niego w pokoju,sami:P, a jego mama tylko wpadnie ciasto przyniesie :P... zawsze do niego chodze to tak jest ... z jego mamo tato pierwszą powazną rozmowe odbyłam jak bylam w szpitalu:P bo odwiedzili mnie (hehe było mi strasznie głupio:P) a tu od razu podeszli do mnie buzi buzi :P pocalowali jego mama przytulila powiedziala ze musze o siebie bardziej dbac:P przyniosla mi wielki kawalek pysznego tortu :P mój ubiór byl zupelnie inny od tego proponowanego przez ciebie:P mianowicie bylam w rózowo-szarej pizamce:P (ale takiej bardziej dresowej) jeszcze przy nich musialam sie polozyc bo pielęgniarka przyszła podłączyc ktg:P fajnie sie czulam :P ja sobie wygodnie lezalam a oni siedzieli:P ale rozmowa byla caly czas podtrzymywana ... widac było ze i im troche tak nie swojo ...wiadomo pierwszy raz ze sobą rozmawialismy i to w takich okolicznosciach ale posiedzieli u mnie prawie 2 godzinki:P teraz w święta jak juz pisalam to nie bedzie zaden obiad ani kolacja tylko zwykle spotkanie z M. no ale w święta tak głupio z pustą reką i dlatego pytam co moge im zaniesc(takiego nie zobowiązującego) właśnie myślałam o jakiś czekoladkach i ??? i jeszcze czyms tylko niewiem co do tefgo kupic... chcialam jakis likierek ale niewiem czy kobiecie pasuje alkohol przynosic jeszcze jak ja niemam 18 lat... kurcze sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
czesc dziewczyny mam prosbe!! Jestem mloda mama mojemu synusiowi wlasnie minol 7 tydz i zastanawiam sie jak moge rozszezyc diete. ciagle jem gotowane mieso marchewke buraki i jablka- juz mam dosc. nie moge jesc nabialu bo maly ma skaze bialkowa. tzn ostatnio pediatra kazala mi wypic szklanke maslanki i wysypki nie dostal ale mial kolke wiec nie wiem co teraz. prosze poradzcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chciałam sie pochwalic ze dzis zaczynamy 36tydzien :) jeszcze tylko 28 dni :D duzo kobiet pisze ze na tym etapie nie myslaly o strachu tylko juz czekały na dzidzie... a ja owszem czekam, chciałabym juz przytulic itd ale panicznie się boję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalek 🌼 dziękuje za dobre słowo... jednak po tym wszystkim- nie wierze już w szczęscie:( Kochałam najmocniej na świecie, oddałam mu każdą cząstke siebie, a on zawiodl i zranił mnie niesamowicie...:( Jedyne szczęście czerpie z mojej córeczki, bo kocham ją nad życie, jednak strasznie żałuje,ze ma takiego ojca i chcialabym moc odciac siebie i córeczke od tego człowieka. Niestety, on przez czytą złośliwość nie zostawi nas w spokoju:( Ufia... moja kruszynka jest w wieku Twojego synka. Ja chcac rozszeżyc diete jadłam po awału nowych potraw i czekałam 3 dni na reakcje, jak nie było żadnych niepokojących objawow to zwieszałam porcje.Powodzenia:* Nimfa 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek na 5 tygdoni i ja od poczatku jem wszytko na co mam ochote oprócz rzecy kiszonych i ciężkostrawnych i wzdymajacych. mój lekarz powiedział ze moge jeść wszytko ale z umiarem (prócz rzecy wyrzej wymienionycch) najlepiej zapisywac co sie jadło i jesli dzidecko żle zareaguje to bedziesz wiedziec po czym . ja normalnie jem schabowe smażone , kurczaka pieczonego i nawet ostatnio jadłam zeberko duszone na cebuli.. małemu nic po tym niebyło. możesz jeś dzem miód..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek❤️Jak jest dobry to aparat moze dostac :p Hihi!Bo ja swojemu kretynowi juz bym nigdy nic nie kupila!Ba!On nie jest moj!Nie sikaj po nogach,bo utopisz sie :p Bedzie dobrze ,zobaczysz :) Ja bym dzis tylko cos zarla :o Bebolek❤️Nie wiem co ta kurwa Ci zrobila,ale jest mi przykro:( Kazda z nas przezywa to co ja spotkalo:( Zycze Tobie bys byla szczesliwa juz zawsze i zebys sie zrealizowala w zyciu!!!!! oomartynqaoo🖐️❤️ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oomartynqaoo--Jak znosze ciaze?mam silne bole kregoslupa,kolan i kosci ogonowej.Mam tez kurweska zgage codziennie po kilkanascie razy!!!!!!!To okropne!Fajne sa kopniaczki od Niuni poki co :p Lekarz mnie uswiadomil,ze to sa wlasnie one :p przy usg,bo akurat caly czas kopalo :p hihi! Mam : wanienke 44 pampersy dla maluckich ubranka (sporo) puderek do pupy-nie wiem czy sie przyda,bo moja siostra wogole nie uzywala 2 oliwki chusteczki nawilzajace ,kilka opakowan Kurwa przylazla siostra i mnie wkurwila! Ide!A mialam cos jescze naskrobac!Kurwa!!!!😡MOMENT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
do bobolek 20 nie mozna jesc miodu bo to silny alergen i dziwie sie ze pozwalasz sobie na rzeczy smazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czy jest mozliwosc, ze zaszlam w ciaze w 8 dniu cyklu, jezeli moj okres trwa 5 dni przy cyklach okolo 32 dni i kiedy partner sknczyl w srodku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Qrcze nie wiem co mam pisać a nie chce sie nie odzywać bo mi nudno samej:D Wczoraj weszłam do sklepu z artykulami dla dzieci i wyszłam chora:D tyle slicznyc rzeczy:D Ja juz sporo mam wiec probuje sie powstrzymywac przed tymi wycieczkami ale jak?:D idziesz sobie pasażem a tu taka piekna wystawka:D Krasnalek a spakowałaś sie juz do szpitala?:) Chciałabym być na Twoim miejscu:D Wczoraj pojechałam z mamą na świąteczne zakupy do Tesco (normalnie jeżdzimy do Auchan ale po drodze miałyśmy). Mama chciała kupić ryby, masła, soki itp... a wyszłyśmy z kompletem poscieli i obrusem światecznym:D kompletnie nie mogłyśmy sie połapać w tym markecie. A i kupiłam D na gwiazdke film i dzisiaj jedziemy dlaje na poszukiwania:D Ten film to tak troche egoistycznie bo on uwielbia filmy (ja nie bardzo) a potem mnie zmusza do oglądania jak sie zastrzelowywują (haha nie wiem jak to sie odmienia:D ) a ja lubie horrory wiec kupiłam horror:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez słyszałam ze miodu, cytrusów nie powinno sie jesc bo powodują alergie a przezjedzenie rzeczy smazonych właśnie dziecko ma kolke... sama bebolek pisalam wczesniej ze mały ma kolki i kolezanka z Polski ma ci espumisan przysłac dla malutkiego... więc moze lepiej nie faszerowac dziecka lekami a poprostu odstawic na ten czas te potrawy które szkodzą malenstwu .... ja jedynie niewiem jak wytrzymam bez mandarynek :P bo dziennie pochlaniam ich ok 1kg:P jak i nie wiecej:P ... ale ostatnio czytalam ze mandarynki są bardzo zdrowe i wciąży powinno sie je jesc bo zawierają duzo zelaza, magnezu, kwasu foliowego, wit.C i jeszcze duzo duzo wiecej tylko nie pamietam dokladnie:P wiem ze kobiety które jedzą dosc duzo mandarynek są mniej narazone na raka piersi i inne choroby .... heheh w teletygodniu wszystko przeczytalam:P a i właśnie chcialam sie jeszcze zapytac co ja mam zrobic z moim M,. ostatnio ciągle siekłócimy o imię malej:O ja chce Maje on Ole... i przez to są ciągłe sprzeczki:P Juz mu nawet wykrzyczałam ze to ja sie bede meczyc i rodzic wiec moge chociaz imie wyvrac ... a on na to ze on rowneiz jest ojcem i chce by jego córka nazywala się Ola! nawet losowanie robilismy i wylosował Maje:P no i dalej sie nie zgadza:P ehhh jakgo przekonac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc belong:P torby jeszcze nie mam spakowanej ale i tak za bardzo nic ze sobą nie wezme... bo trzeba rzeczy szpitalne zakladac:O i dziecko tez w szpitalnych... więc w sumie tylko dokumenty, bielizna, Podklady, czy te wieksze podpaski, no i pampersy choc niewiem czy bedą potrzebne bo tez chyba w szpitalu są... jedynie co to przygotuję w domu rzeczy na wyjscie dla siebie i dziecka i pozniej mama albo M. i przywiozo jak bedą nas odbierac... na początku bede z mama mieszkac przez dwa tygodnie bo mieszkanie dopiero zwalnia sie pod koniec stycznia :O ... to kawalerka ale bardzo fajna bo pokój jest tak duzy ze sie spokojnie pomiescimy, a nawet 2 łóżka wstawimy... do tego jest ona wyremontowana .. okna pozmieniane, plytki, parkiet zrobione wszystko na cacy :) ... na początku ci ludzie chcieli wynając tylko jednej osobie bo trzymają dla kogos te mieszkanie i niechca zeby sie zniszczyło a tu wiadomo male dziecko itd ... no ale to znajomi rodziców M. i oni z nimi pogadali i sie zgodzili:) ja wczoraj dostalam od sąsiadki ciuszki po mojej zuzi ... musze je tylko sobie poprac ... tam raczej są takie wieksze ubranka bo te malutkie ona oddala, ale malutkich mamy duzo wiec te sie przydadzą boto takiena 3-6mies, 6-9mies, a nawet są na rok tajkie fajne dresiki bo pomojej Zuzi:) wiec wypiore i juz bedą lezaly :P do tego kolezanka z USA juz mi napisala ze nakupila troche ciuszków jeszcze w sobote jedzie i po nowym roku wysle :P hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do filmu to hehe u nas jest tak ze zawszeoglądamy film i srodka nigdy nie moge obejzec bo M. mi nie daje tylko heheh chce troszke poszalec:P zawsze przed koncówką filmusie wyrobimy iw sumei oglądam sampoczątek i koniec:P belong a jak brzusio juz widoczne? ja jeszcze moze w sobote sie przejade i na gwiazdke M. kupie jakąs bluzke bo kompletnie niewiem co:P a dzis dam mu aparat :) ciekawe co powie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalku brzuszek juz widać:) nie moge przez niego spac:P bo jak leze na plecach (tak mi zawsze najwygodniej i mogłam spac całą noc) to po chwili mnie boli ze wytrzymać nie idze now iec na lewy bok a za chwile mnie znow boli i na prawy i tak dzisiaj pol nocy:/ juz nawet podzusie podkładałam ale to nic nie daje. A jak chodze to czuje sie jak kaczka haha:D D mowi ze normalnie wyglada ale mi sie wydaje ze nie ide tylko sie kulam:D a tu jeszcze 3 miesiace z hakiem trzeba sie \"meczyc\":) ale wytrzymam:D Super ze znalazło sie mieszkanie:)) a ile wynajmu płacicie? o ile moge zapytać jak nie chcesz to nie mow. Tak z ciekawości zeby porównać z cenami u nas. Bo za kawalerke to tak od 600 trzeba liczyć. te tansze powynajmowali studenci. Na szczescie nie mamy tego problemu:) mieszkanie ktroe remontujemy jest praktycznie jego babci (ona jest właścicielką przez zasiedzenie i troche skomplikowana ta sprawa) i narazie własciciela w KW nie ma wpisanego ale i tak bardziej nam sie opłacało wyremontować je i mieszkać niz wynajmować. bo to co włożymy w remont to 3 miesiace wynajmu:) a potem to juz z górki:) ale sie rozpisałam. spadam posprzątać troche bo niedługo mama wroci i jeszcze musze włosy umyć i na zakupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........Wiek....MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN....PŁEĆ/Imię ...Wiek Krasnalek........17...woj.podlaskie....17.01.08...Oleńka ........34tc belong_to_you..17...woj.Wlkp.........06.04.08....???.... ....24t+4d milkaa20..........20..woj.Wlkp.........30.11.07....Julka ...... Nimfa009........20.woj podlaskie......27.04.08...???..........21t +1d A i wczoraj udało mi sie przekonać Damianka ze jak bedzie dziewczynka to zeby Roksanka była a chłopiec niech bedzie ten Filipek bo to i tak pewnie bedzie dziewczynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufia powem ci szczaerze ze chyba z dziecka chcesz kaleke zrobic. kobieto jak ty nic niezaczniesz jesc to puzniej dziecko na wszytko bedzie miec alergie. To są słowa mojegpo bardzo dobregoi lekarza!!! Jesli spróbowałam miodu i dziecku w ciagu trzech dnie niewystąpiła wysypka i wczesniej gdy niemiał kolek niebolał go po nim brzuszke to moge spokojnie jeść. Tak samo z cytrusami!!!! jadłam już w tydzien po cesarce pomarańcz czekałm 3 dni małemu nic niebyło!!!! co do rzeczy smażonych to ja sie nieobżeram a jem w niedużych ilościach!!! no chyba ze niepotrafisz sie ograniczyc to twoja sprawa. Poczytaj troche w internecie to sie dowiesz ze nie ja jedna sie tak odżywaiam. a tak dla poprawki największym alergenem dla dziecka sa TRUSKAWKI któe również już jadłam i małemu również po nich nic niebyło. Jedyne co do tekj pory uczula moje dziecko jest niby nieszkodliwe jabłko i gruszka i zwykłe i ugotowane . Kolki u mojego dziecka sa ot tak poprostu( u chłopców występują dużo częście niż u dziewczynek i bardzo czesto bez powody co może utrzymać sie do 12 tygodnia życia dziecka. ) WIec jesli przez pierwsze 3 tygodnie mojemu dziecku nic niebyło mimo ze jadłam to samo co teraz to napewno niejest to przez produkty smażone,. Dziewczyny to że niemożna nic jeść po porodzie to kompletna bzdura. wszytko ale z umiarem i sprawdzac czy dziecko źle niereaguje!!!! i niemylcie potówek z wysypką. a białego języczka nietraktujcie jako pleśniawki. takie kobietki jak Ufia to typ \"lepiej sie nieruszaj z domu bo a nóż potrąci cię samochód\" UFIA JESTEŚ PRZEWRAŻLIWIONA!!!!!!!!!!!! oki kochane spadam bop jade z męzem na zakupy świateczne.. oczywiście z Fabim też:) jego pierwsza wyprawa autobusem:) puzniej tatuś po nas przyjedzie samochodem .. niby mógłby nas zawieźć ale wtedy by za nami chodził i niemiałąbym jak mu kupic prezentu. A mam kupić od siebie, od mamay , wiec szkoda psuc niespodzianki. pozdrówka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong - no tak ty mieszkasz w duzym miescie to u was od 600zł u nas za tyle to 2 pokojowe kolezanki mojej mamy płacą za kawalerke 150-200zł my bedziemy płacic czynsz ok100zł+od wynajmu 120zł więc razem 220zł ... ale niewiem czy dokladnie tyle bo mogą chciec wiecej... ale napewno wiecej niz 250zł nie pójdzie:) właśnei to nas tez przekonuje do tego mieszkania... bo ono jest wyremontowane okna powymieniane, Ci ludzie nawet rolety do okien kupili:P a pokój jest naprawde duży... teraz tam wynajmuje jakiś chłopak, i on dopiero właśnie pod koniec stycznia zwalnia... więc my od razu sie tam przeprowadzimy... pójdziemy w dwa dni sprzątniemy mieszkanie poprzenosimy swoje rzeczy i zaczniemy mieszkac:P ... a najlepsze jest toze okna tego mieszkania widac z moich:D i wogle dwa kroki do mnie i tak samo do domu M. są dwa krtoki od tego mieszkanka:D dziewczyny powiedzcie a ile kasy wydaje sie miesięcznie na tak malutkie dziecko? a mój brzuszek jest juz naprawde duzy :P zaraz sobie najwyzej fotke zrobie to wam pokaze:D bebolek - ja tylko napisalam to co słyszałam :) nie denerwuj sie :) bo złość pięknosci szkodzi:) miło słyszec ze mozna cytrusy tylko trzeba zobaczyc czy nie uczulają ... więc jest szansa ze nie bede musiala rezygnowac z moich ukochanych mandaryneczek:D a wiesz juz co kupisz mezowi:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mam pytanie do was kobietki, powiedzcie mi co jeszcze bedzie mi potrzebne, bo juz tak niewiele zostało a ja mam wrazenie ze o czyms zapomnielismy:P a więc tak mam juz *ubranka *chusteczki nawilzone(kupilam narazie jedno opakowanie) *krem ochronny do buzi *oliwka z rumiankiem *mydełko, wzięlismy w kostce *patyczki do uszu specjalne dla małych dzieci *paczke pampersów *pieluchy flanelowe x3 *pieluchy tetrowe x15 *Takie duze waciki - niewiem po co one ale facetka w sklepie powiedziala ze sie przydają to wzielismy:P *butelke jedną z NUK-a (taką sliczną różową:D) *2 smoczki lateksowy i silikonowy *ręczniczek z kapturkiem *2kocyki polarkowe *2rożki *komplet poscieli *termometr elektroniczny- planujemy tez kupic do ucha musimy kupic jeszcze : *łóżeczko *wózek *2xprzescieradła na gumke *1komplet poscieli *wanienka prosze powiedzcie co jeszcze powinnam kupic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie stale forumowiczki:D Co u Was slychac? krasnalku❤️Wiesz mi sie wydaje,ze TY troche przesadzilas z tymi zakupkami :p Sama sie przekonasz,ze rozki sie nie przydaja wlasciwie,a juz 2 to za duzo.A co do termometra to najlepszy jest przyklejany na czolo :p A co chodzi o ogolem np. rozek to wazne by nie mial zadnego haftu ,bo dzidzi sie to nie spodoba.Jak masz ubranka i nie mas zco robic,to po wyprowaj wszystkie metki z kolniezy:) Ide ,bo pizza sie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalek słodko wyglądasz hihi:D A nie przyda ci sie jeszcze termometr do wody, ceratka pod przescieradło, przewijak... to z tgo co mi na szybko przyszło do głowy:D Ale z tego co pamietam to pisałaś ze przewijak kupiłaś? Ja mam jeszcze podgrzewacz do mleka, laktator, karuzele do łozeczka. Ale to zależy co komu sie przyda:) No i na zime przydałby ci sie chyba jakis spiworek do wozka. Wróciłam z zakupow ii znow nic nie kupilam Damianowi!!!! Jestem zła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
do belong powiedz po co te nerwy zawsze tak na wszystkich naskakujesz?? wedlug mojego pediatry nie mozna jesc takich skladnikow przez pierwszy miesiac chyba ze dziecko jest alergikiem to dluzej min do 6 miesiaca tak jak moj maluszek. cieszy mnie ze twoje dziecko toleruje wszystko. spruboj odlozyc te produkty a zobaczysz ze kolek nie bedzie bo to tez obiaw alergi. moj maluszek nie ma ani jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
do krasnalek nie kloc sie z mezem o imie moj tez sie nie chcial zgodzic a po porodzie moj synus ma to imie co ja chcialam i nie prosilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh zrobilam te zdjęcie tak zeby twarzy zbytnio nie bylo widac bo narazie wyglądam strasznie:P ,,, a wyszłam slodko heh jak pączek:P ale juz postanowilam ze po porodzie ostro sie biore za siebie i bede miala jeszcze nizszą wage niz przed ciążą:P co do zakupów to hmm karuzelę juz kolezanka powiedziala ze kupi malej jak sie urodzi izebym nie kupowala przewijak mamy zamówiony więc czekamy:D termometr do wody podobno sie nie przydaje ... na początku moja mama albo babcia bedą przygotowywac wode ja bede ją sprawdzac(pewnie łokciem) zeby przyzwyczaic sie do tego jaka ciepla ma byc ta woda.. a moja babcia juz tyle dzieci wykąpała w swoim zyciu(choc ma tylko 2 córki:P) ze poprostu ma to we krwi i wie co i jak zeby krzywdy nie zrobic:P zamiast podgrzewacza lepiej miec czajnik elektryczny:P (tak słyszałam wiec kupilam) nad laktatorem się zastanawiam ...ale zobacze dopiero jak juz urodze karmic zamierzam co najwyzej miesiąc więc niewiem czy laktator mi sie przyda:P na zime mamy kombinezon:P a do tego w wózku jest nosidło więc starczy:P ja M. idę w sobotę kupic jakis prezent ... choc nic nie kazał mi kupowac jak mu dzis dalam aparat :P był zachwycony:P nimfa - pamiętam jak moja mama urodziła brata a pozniej siostre i z tego co pamiętam to rożki zawsze były bardzo przydatne... w taki rozek zawinie sie dziecko i ma sie pewnosc ze w nocy sie nie rozkopie... jeden mam usztywniany a drugi taki normalny:P haftów zadnych nie mają to takie zwykle:P mmm narobilas mi checi to pizzą :P zjadłam bym sobie taką pyszną:D ale nie mam kasy zeby zamówic:P musze trzymac na prezent dla mego Niedobrego Misia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. zgodził się zeby nazywała się Maja Aleksandra:P jak dla mnei troche za długo to brzmi i wogle przeciez i tak bedziemy mówić do niej Maja:P no ale cóż czasem trzeba isc na kompromis:P a tak wogle to czasem czuje sie jak bym na tym forum pisala pamiętnik:P To znaczy heheh mam wrazenie ze wiekszosc wpisów pisze sama do siebie bo tutaj i tak rzadko ktos bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zycze wszystkim wesolych zdrowych swiat Ja z Julka jestesmy w szpitalu mialam 40 goraczki i lekarze nie wiedza od czego goraczkuje:/ nie wiadomo tez czy na swieta wyjde do domu mala musialam odstawic od piersi bo antybiotyki mi podaja dozylnie co jej szkodzilo i ogolnie do du...to wszystko jest...:( krasnalku ja tez mam dwa rozki i w pierwszych dniach przydaly sie bardzo to zalezy jak kto woli;) pozdrawiam Was goraco i jeszcze raz Wesolych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Krasnalku!! noworodkom i niemowlakom niemożna używac patyczków do uszu!!!!!!!! musisz tez uważać aby niewlac do uszka wody. A duże waciki ja używałąm do przecierania na wilgotno uszka małego. Kochane wesołych i Radosnych świat. Spełnienia marzeń i przedewszytkim Zdrowia dla naszych maluszków:) odezwe sie po świętach bo niemam zabardzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te patyczki są specjalne dla niemowlakówi noworodków właśnie pani w sklepie polecala to wzielismy, a po zatymwiele różnych rzeczy nie mozna a wiele ludzi tak robi i nic dzieciom nie jest;) milkaaa- współczuje🌻 nie przejmuj sie mała bedzie dobrze❤️ musisz byc silna dla malenstwa... ja Ci zycze szybkiego powrotu do zdrowia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×