Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość nie przejmujcie...
sie dziewczyny ta wariatka ona wszedzie wlazi i swoja glupote wpisuje;) Poprostu jest zazdrosna:) A ja wam do dzidziusiow gratuluje, bo mloda mama byc to fajnie... Wiec bawcie sie dalej fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storkotka89
czesc! jestem w 5 m-cu ciazy. tez jestem mloda mam 19 lat. ojciec dziecka stwierdzil,ze zrobilam mu to specjalnie i odszedl.ale jego strata. teraz on jest z inna i sie dobrze bawi,a odpowiedzialnosci za dzidzie nie chce wziac. buziaczki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu Twoj Wojtus jest sliczniutki :) gratuluje drugiej ciazy i zycze powodzenie 3mam kciuki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochan.. z nimfą mam konntakt meilowy.:) Nasza kochana nimfa nioedaje rady wiec dlateo jej niema:( o Goni wiedizłam bo utworzyła specjaln y topic z ta wiadomościa. Goniu napisz coś wiecej o Wojtusiu.. ząbkuje?? siada??? krasnalek czy belong urodziła?? gosiie co u was>> Fabi dziś skończył 5 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRASNALKU wszustkiego naj z okazji slubu :) Bebolku Mały nie siedzi jeszcze sam, ale siada - utrzymuje równowagę na parę sekund i kopyrt. Nie ma ani jednego ząbka. karmię go piersią oprócz tego zupki, jabłko, kaszka i wszystkiego po troszku. ładnie śpi w nocy - budzi sie raz albo w ogóle od 20 do 6-7 rano, a w dzień śpi 3-4 razy po 30-60 min a raz 2-3 godziny (na polku). Jest dość grzeczny, choć miewa humorki. Od urodzenia jeszcze nie chorował dzięki Bogo zdrów jak rybka. A teraz to samo napisz o Fabim, albo jeszcze więcej - twój mały jest przesłodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jeszce co prawda nie mam dzidziusia ale za jakis czas planuje.moge sie przylaczyc?chetnie dowiedzialabym, sie cos wiecej na temat wychowania dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia- to wspaniale:) moze teraz dziewczynka:)? a co ze studiami? Jak mąż zareagował? A Wojtuś wspaniały🌻 sliczniutki bobo:) hehe ja to teraz po kazdym sexie boje sie czy chociaz nie jestem w ciąży... taka panikara sie zrobilam mimo ze biore tabletki i dodatkowo zabezpieczamy sie prezerwatywą... do tego pierwszy raz współżylismy chyba jakies 3-4 tygodnie po porodzie:P bo zeby teraz cos mi sie przytrafiło to rodzina chyba by mnei wykleła ale oni są troche nei tolerancyjni więc wiesz gosiu wszystko moze dobrze ci sie ułoży twoja mamcia napewno zrozumie...bede 3mala kciuki zeby wszytsko dobrze poszło:) belong jeszcze nic mi nie pisala jesli do jutra nie urodzi będą wywoływać... dziękuje wszytskim za zyczenia itd:) jestescie kochane a kwiatki wybralam storczyki albo kalie z konwaliami:) teraz tylko problem z kwiatkami dla swiadkowej:Pnie moge sie zdecydowac:P heheh ja to sie mam :P a Oliwka rosnie i rosnie tylko caly czas taką biedną ma to skórę :( wogle sie nei zalecza lekarz powiedzial ze to atopowe zapalenie skóry :( teraz je nutramigen troszke dosladzam jej glukozą bo jest wstrętny i nei chciala go jeść... a skórka na rączkach,buzi i nóżkach dalej taka suchutka:( a brzuszek caly w czerwonych plamkach:( kąpie ją w oilatum i smaruje specjalną maścia cholesterolową ale juz ponad miesiąc i nic nie pomaga:( tak bardzo mi jej szkoda i tak zle mi z tym ze nie potrafie jej pomóc:( ale mam nadzieje ze nie długo zniknie jej to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonieczka strasznie sie ciesze ze z małą nie jest tak bardzo zle ❤️ trzymamy kciuki razem z Oliwką by twoja córeńka wyzdrowiała do konca i zeby rozwiajala sie tak jak trzeba:) dzielną masz to córenkę i ty tez jestes bardzo dzielna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalku Mąż spoko - gorzej z rodzinka będzie - oni się załamią i uznaja moja ciążę za największą życiową porażkę i tragedię dlatego na razie siedzę cicho... A Ty się nie zadręczaj - otaczasz Oliwkę opieką i miłością a z Twojej troski wynika, że jesteś cudowna mamą. Atopowe zapalenie skóry zdarza się bardzo często - moja chrześnica miała jak była mała i moja kuzynka kąpała ją w krochmalu. Lekarz jej kazał - jej pomagało. No bo te oiltumy są strasznie drogie - kupowałam je jak Wojtunio był malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam nowe zdjęcia szkraba naszego...muszę jeszcze zrobić suwaczek dla drugiego...chciałabym dziewczynkę, ale są małe szansę - u męża w rodzinie prawie sami chłopcy...najważniejsze żeby było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde krasnalek, ale Ty masz przyszłego mężusia przystojnego:):):):) ciacho:) zreszta z ciebie też laska, to co się dziwić - jak Ty to zrobiłaś , że jestes taka zgrabna po Oliwci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.. cześć kobitki. krasnalek jak przygotowania do ślubu?? ja uważma ze swiadkowa pownna mioec kwaity takie jak ty ylko o połowe mniejszy. ślcznie o wygląda. goniua co tam?? belong juz pewnbo urpodziła co??? gosia jak córcir gdzie reszta młodych mam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka niebieska
czesc dziewczyny, czytalam kiedys bardzo czesto wasz topik, chociaz juz taka mloda nie jestem (26l.). bylam tu, kiedy krasnalek bala sie powiedziec mamie o ciazy, i kiedy wszystkie namawialyscie ja, zeby jednak to zrobila, bylam, kiedy juz to sie stalo, gdzies tam sobie w tle przechodzilam i mocno trzymalam za was kciuki. teraz prawie wszystkie juz po porodzie, dzieci macie piekne, co do jednego, az lezka w oku sie kreci. i coz... - zazdroszcze:) pozdrawiam wszystkie mamusie, nie tylko te 'mlode' 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam pytanko, czy to normalne, ze tak panicznie boje sie porodu?! Jestem w 29 tygodniu ciazy, a mam jeszcze nie skonczone 20 lat... Na poczatku nie chcialam tego dziecka, ale jak trafilam pierwszy raz do szpitala, modlilam sie zeby mojej iskierce nic nie bylo! Teraz czuje silna wiez z nia, ruchy dziecka to cos wspanialego!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny belong urodzila:D malenstwo mialo 53cm i wazylo 3820gh:) urodzila o 3,40 i co najwazniejsze malenstwo to nie dziewczynka a chlopiec Filipek:) a na kazdym usg im mowiono ze dziewuszka bedzie:) czuje sie dobrze i z nią i z malenstwem wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny belong urodzila:D malenstwo mialo 53cm i wazylo 3820gh:) urodzila o 3,40 i co najwazniejsze malenstwo to nie dziewczynka a chlopiec Filipek:) a na kazdym usg im mowiono ze dziewuszka bedzie:) czuje sie dobrze i z nią i z malenstwem wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELONG GRATULACJE:):):) Czekamy za Ciebie na forum, a raczej na was, bo wierzę, że zamieścisz foto:) Milka dzieki, ale czy ja wiem:) normalna dziewczyna ze mnie, za to synka mam najprzystojniejszego na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po ogromnej przerwie!! Widzę , że dużo się tu zmieniło! Cieszę się , że nie tylko ja i gonieczka jesteśmy podwójnymi mamami. Gosiu mój Mikołaj miał zaledwie rok jak zaszłam w ciążę jeszcze raz i oczywiście nie obyło się od komentarzy najczęściej sąsiadów ja zwracałam zawsze uwagę a wręcz robiłam awantury komentatorom no i ucichło moment ale ile nerwów straciłam ale wiesz najwięcej mieli do powiedzenia Ci co najbardziej zazdrościli albo sami mieli jakieś problemy a ja chodziłam dumna i uśmiechnięta z brzuchem. Nie to jest najważniejsze ale fakt , że na początku będzie ciężko z maluchami ale później zobaczysz , że dobrze się stało wiem z własnego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonieczka87 myślałam dużo co tam z Twoją Madzią . I teraz rehabilitację macie tak? Najważniejsze , że jakoś z tego wyjdzie nie mam ostatnio czasu zaglądać do Was ale jak zaliczę egzaminy to już będzie lepiej pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong oczywiscie GRATULACJE niech sie zdrowo chowa kruszynka :) Goniu no synka tez masz super przystojnego :) Julci sie spodobal bardzo hihih pozdrowionka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juśka No mnie to co powiedzą obcy , jak zareaguja mało obchodzi, ale najbardziej boje się własnej rodziny....no i tego jak sobie poradzę, bo przecież Wojtuś ma dopiero niecałe pół roczku... milka Wojtunio i tak będzie księdzem:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo Mamus chlopcow tak mowi Goniu bo jak swoja pocieche oddac jakies obcej babce hihihih:) pozdrowionka Moje adresy: www.bobasy.pl/julka07 i www.julka07.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franelka
idiotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!brak słow.zdziro:-(zazdroscisz mlodym mamuskom i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cale zycie bedziesz sam/a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1a one juz maja kogos kto ich kocha bezgranicznie!!!!!!!!!!!!!i ja tez...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ale Ty jestes pusta dziwczyno az szkoda pisac cokolwiek .... moja slodka Julcia.... Moje adresy: www.bobasy.pl/julka07 i www.julka07.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... Dejzi ma chyba jakieś kompleksy bo na siłę się tu do nas wpieprza i usiłuje przekonać że jej się tak strasznie w życiu udało a nam nie. Żal mi cię Dejzi ale zjeżdżaj stąd bo zaśmiecasz nam tylko forum. Belong- GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Juska- Tak ćwiczymy się z Madziulą 2 X dziennie i raz w ciągu dnia mamy raz masaż. Powolutku jest coraz lepiej już nie ma takich spiętych mięśni ale na cuda nie ma narazie co liczyć, nie rehabilitujemy się jeszcze nawet miesiąc. We środę jedziemy do Warszawy do naszej rehabilitantki i pewnie będziemy ćwiczyć siadanie i przewroty (nawet tak prostych rzeczy jeszcze nie potrafi). Dla mnie to już sukces gdy widzę, że nawet nieporadnie próbuje wepchać sobie piąstkę do buzi, albo łapie zwierzaki w karuzeli. Gonia- Ja w drugą ciążę zaszłam tuż przed pierwszymi urodzinami Marysi i cieszę się że tak szybko. Między nimi jest 1 rok i 8 miesięcy różnicy ale rocznikowo tylko rok bo starsza jest ze stycznia 2006 a młodsza z września 2007. Tak jest dobrze bo znając moje lenistwo nie chciałoby mi się po kilku latach z powrotem \"włazić w pieluchy\" a tak dziewczyny wychowają się razem i pewnie będą się razem trzymać ;) A rodzina zareagowała raczej dobrze na wieść o mojej drugiej ciąży choć wydaje mi się że teściowej się coś nie podobało (ale ona zawsze ma jakieś \"ale\") - jak mała się urodziła to jej przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonieczka a co jest konkretnie Madzi bo nie czytałam wcześniejszych wypowiedzi , jeśli mogę wiedzieć ? Gonia - jest tak jak Gonieczka pisze Twoje dzieci będę się razem trzymać i to jest wspaniałe!! Moi chłopcy śpią razem i jak czasami w nocy wstaje wysadzić Mikiego to oni przez sen trzymają się za ręce, nigdzie bez siebie nie pojadą , a jak Mikołaj gdzieś musi wyjść to Marcel strasznie zanim płacze , a Miki wtedy do niego mówi \"Ty jesteś moim braciszkiem , nie płacz PEREŁKO albo KOCHANIE\" Jedynaki w jego wieku , które znam chociaż bardzo mądre to nie mają takiej zdolności empatii , są mniej samodzielne bardziej egocentryczne . Rodzinie mojego męża też nie spodobał się fakt tak szybkiej ciąży, a teraz każdy twierdzi , że pozytywnie na siebie wpływają, najgorszy jest ten moment kiedy musisz to z siebie wydusić , ale jesteśmy z Tobą z Gonieczką podpowiemy Ci co i jak i będzie dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
dejzi-gratulacje-pies to jest to:-)supcio:-)szkoda tylko ze ci ten pies nIGDY nie powie KOCHAM CIE MAMO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×