Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Franelka
Krasnalek....zajrzalam sobie na stronke twojej Oliwci...boska jest...taka Kruszyneczka:-) No z tym slubem to bedziesz miala troche zamieszania ...istny sajgon... Ja Ci nic nie doradze bo to Ty sama musisz wybrac i zdecydowac zeby dobrze sie w tym czuc:-) Całuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
Krasnalek....zajrzalam sobie na stronke twojej Oliwci...boska jest...taka Kruszyneczka:-) No z tym slubem to bedziesz miala troche zamieszania ...istny sajgon... Ja Ci nic nie doradze bo to Ty sama musisz wybrac i zdecydowac zeby dobrze sie w tym czuc:-) Całuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
Krasnalek....weszlam sobie na stronke Oliwci...slodka jest,taka Kruszynka:-) Z tym slubem to bedziesz miala zamieszanie-istny sajgon... Ja ci nic nie doradze bo to ty musisz wybrac i zdecydowac,zeby sie w tym dobrze czuc:-) Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
cos mi sie ZASZFANKOWAŁO;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franelka kochana napisz mi czy odebrałaś pieniążki... czy wszytko sie zgadza... czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
bebolek...kasiorki jeszcze nie odebralam...troche chora jestem i generalnie przez sobote nie mialam okazji....Jutro jak pogoda pozwoli zjade do centrum i odbiore:-)Napisze do Ciebie oczywiscie.POZDRAWIAM;-) Jak Fabi w tym wyglada????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
bebolek...ja nadal chora-nie ruszam sie z domu z goraczka....a ta kasa to moze byc odebrana w kazdym czasie????????POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Tak Franelka ta kasa moze być odebraa w każdym momencie. zdrowiej kochana muszę sie pochwalić że mój mężulek dostała w końcu po 2 latach czekania zaproszenie na testy!!!! do pracy tam gdzie pracuje ( z tym zwolnienim okazało sie ze miał tylko przmusowy ygodnowey urlop) jesli sie uda to stanie kontrakt... a to oznacza bardz duże pieniążki!!!! testyu we środe więc trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
trzymam!!!! A napisz mi tylko czy mierzyliscie Fabiankowi to ubranko????Masz jakąś fote?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie skoczylam rozwieszac ciuszki roksanki:D jak fajowo pachna i takie mieciutkie i malutkie:D ale ja bede [rzebierać :D tyle tych ciuszkow ze chyba nie bedzie w stanie ich wszystkich ponosic. narazie wyprałam białe a juto jak bedzie pogoda to kolorowe:D i potem posciele i w przyszłym tygodniu bede układać w szafach z nowym mieszkaniu bo zostało nam bardzo malutko remontu:) ciesze sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
Nie znosi-tak szybko urosnie ze nawet nie zauwazysz kiedy;-)Ja na poczatku tez wariowalam z ubrankami ale teraz zmadrzalam-nic mu nie kupuje-i tak zawsze cos dostanie od jakiejs babci czy cioci:-)Polowe ubranek musialam oddac a nawet ani razu nie mial nalozone;-) Chyba jestes szczesliwa,co?? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam pytanie czy ktoras z was nie ma pracy badz prace na czas okreslony a zostanei mama badz juz ma dzidzi jak sobie z tym radzicie i finansowo czy mozna wyzyc z przecietnych pensji? martwie sie,ze jak sie zdecydujemy to nie bedzie nas stac na utrzymanie maluszka:( albo,ze wywala mnie z roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
mnie nie wywalili ale znam dziewczyny ktore stracily prace przez ciaze...ja moge wrocic w kazdym momencie do pracy-narazie jestem na urlopie wychowawczym....i powiem szczerze ze gdyby nie praca meza to ciezko by bylo:-(ale znam mamusie ktore jakos sobie ze wszystkim radza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franelka a co jesli mam umowe na czas okreslony do konca tego roku nastepna umowa powinna byc na czas nieokreslony no i bym teraz zaszla w ciaze? wiem,ze do rozwiazania musili by mnie trzymac i macierzynski dac ale wychowawczy to juz chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
raju...ja z tymi przepisami to nie za bardzo:-(zadzwon do Inspekcji Pracy oni Ci wszystko wyjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja dzisiejsz dzień spędziłam bardzo miło:) wybierałam prezent dla Fabiego na Chrzciny:) tak uzgodnilam z moją rodzinka.. mówią ile chcą przeznaczyć na prezent a ja wybieram:) Zrobiliśmy tak o każdy chciał dac pieniądze.. a ja wolałam coś dla maluszka co sie przyda:) od chrzetenj czyli mojej siostry mły dostanie: krzesełko do karmienia w późniejszym czasie zniemiane na stolik z krzesełkiem:) http://www.ciao.co.uk/Winnie_the_Pooh_3_in_1_Highchair__6260609 i mate edukacyjną: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=312421239 brat czyli wójek zakupi huśtaweke leżaczek i krzesełkpo w 1:) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=305883453 rodzice natomiast dadzą małemu Vouchera na jakaś kwote. voucher to taki kupon który sie kupuje w sklepie.. ja robiąc zakupy mogę nim zapłacić.:) każdy również dołoży kupic paczke pampersów rozmiar 4 , kartke pamiątkową i maskotke... jak dobrze że mieszkamy za granica... wybaczcie ale musiałam sie pochwalić:) Franelko komplet odrobinke duży ale ślicznie w nim wygląda... zdjęcia podeśle jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
ooooooooooooooo...to pozazdroscic fabiemu prezentów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
mój suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja jak zwyke na momencik poproszę o głos na fabianka : http://www.cwiczzmaluszkiem.pl/gallery_view.php?type=photo&page=1&id=361&from=gallery przystojniak w stroju do chrztu:) Farelka wybacz ze niewysłąąłm zdjęcia ale mam cos z pocztą.... i niechce mi listów wywyłać..:( a odebrałaś pieniążki?? pozdro dla reszty!! nimfa kocha a Ty gdzoe sie podziewasz?????? mam Cie opieprzyć??? wracaj tu do nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
ale on wyglada-cholera-lepiej od franusia!!!!!!!! glosik oddałam:-) a kaski nadal nie odebralam poniewaz ciagle choruje:-( SCISKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!!!!!!!! U mnie nadal niewesoło ale postanowiłam, że nie będę tu się wyżalac tylko pisac co u mnie dobrego. Tak więc doktor w szpitalu powiedziała,że nie jest tak z moją Madziusią źle tylko musi duuuuuuużo ćwiczyć i będzie lepiej. I już jesteśmyu po Wielkanocy umówieni na wizytę do ordynatora neurologii dziecięcej z Centrum Zdrowia Dziecka wizyta droga ale warto bo to podobno najlepszy specjalista, Jeszcze malutka będzie miała tomografię komputerową główki 20. 03 bo coś usg główki wyszło nie tak ( ma poszerzone jakieś przestrzenie przymózgowe) i stąd ma większą główkę ( anie jak nas straszyli ze przez wodogłowie) we wtorek mamy innego neurologa i ten nas pewnie skieruje na rehabilitacje. no i sobie poćwiczymy :) A sesję zaliczyłam w przerwie między szpitalami. i całkiem mi nieźle poszło Na wielkanoc będziemy chrzcić Magdunię. I nie wiem jak z ubrankiem- czy nowe czy po marysi bo miała sliczne. U nas jest taki zwyczaj,że to matka chrzestna kupuje ubranko do chrztu. no i mamy po marysi takie fajne biała sukieneczka z polarku i tiulu w różowe haftowane serduszka w niektórych miejscach. no i do tego podobna czapeczka i białe buciki z koronką. chyba, że chrzestna madzi zechce kupić coś nowego... nie pogniewamy się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No właśnie co z Krasnalkiem? Babo jedna napisz coś bo w weekend sie wyprowadzam i nie bede miała neta i juz sie nie dowiem tak predko:P Wczoraj Kupilismy wykladzinke do pokoju i skonczylismy w nim remont. zostala lazienka, ktora bedziemy robic jak juz tam zamieszkamy i pomalowanie kuchni co zrobimy do konca tygodnia:) Dzisiaj poukladam niektore nasze rzeczy w szafie:) ale sie ciesze:) A co z nimfą? Jej tez tu dawno nie było. Tak patrze i patrze i nie moge uwierzyć:D jeszcze tylko 34 dni do porodu... Moze to do mnie nie dociera ale jakos sie nie boje hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nicole - dziekuje ci bardzo, nawet nie wiesz ile siły dają mi takie komentarze :) az usmiech na twarzy od razu sie pojawia:) ja za was wszystkie dziewczynki trzymam kciuki i wiem ze dacie rade... ze damy rade :) nwszystkie bez wyjatku:) belong- ciesze sie razem z tobą :) zobaczysz poród szybko minie po tygodniu juz nie bedziesz pamietac a po 3 tygodniach juz bedziesz namietnie kochac sie ze swoim misiem hehe tak było w moim przypadku... a kruszynka ma juz prawie 2 miesiące jej jak ten czas szybko leci:) pozdrawiam was wszystkie i 1000 buziaków:) aha dzis albo jutro dodam nowe foteczki Oliwki, to bedziecie mogły ją sobie obejzec :) i powiedziec jak wam sie podoba mój mały krasnalek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
Bebolek-kasiore odebralam-dzieki!!!9 chrzest,zycze powodzenia i czekam na fotki:-) WSZYSTKIE JESTESCIE DZIELNE BABKI!!! TAK TRZYMAC;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wszamałam 2 tosty i wypiłam herbatke:D teraz moge pracować hehe:) Krasnalek teraz mi sie przypomina jak to bylo na poczatku... Obie ryczałysmy, nie wiedziałysmy co robic... A teraz. Az sie wierzyc nie chce hehe:) Za miesiac bierzesz ślub, niedlugo chrzciny Oliwki bedziecie planować... Zycze zeby wam sie poukladalo:) Dzisiaj rano dzwonilam do taty poweidziec mu ze sie w sobote przeprowadzamy. Chcielismy to zrobic z D. (tzn powiedziec mu) ale i wczoraj i przedwczoraj jak wracalam do domu juz spał. Myslalam ze dzisiaj wyjezdza pozniej a on w nocy w trase poleciał. Troche głupio ze nie zalatwilam tego twarza w twarz ale dogadalismy sie:) Pytał czy jestesmy pewni ze sobie damy rade, czy nie wolimy poczekac az Roksanka skonczy chociaz miesiac... Nam sie wydaje ze robimy dobrze... U mnie nie ma warunkow zeby mieszkac z malym dzieckiem (mam maly pokoj z siora na pol). Zreszta nie chce odbierac Damianowi przyjemności nocnego wstawania hehe:P Chyba dobrze zrobilismy co? Zaraz wezme sie za porzadki zeby balaganu po sobie nie zostawic i ide sie przejsc na zakupy:) A potem musze zrobic liste co jeszcze musimy kupic jak w sobote pojedziemy do Auchan:D Jak pilam herbate przypomnialo mi sie ze szklanek nie ammy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) mam nadzieje ze nie po raz ostatni hehe:) Własnie spakowałam reszte swoich rzeczy, zjadłam sniadanie i zaraz mykam do sklepu po deske do krojenia i takie małe pierdolki do kuchni bo wczoraj w auchan nic ladnego nie było:) Całą noc nie mogłam spać. Jak zasnęłam po pol godz sie obudziłam i 3 godziny lezenia. Jak sobie pomysle ze dzisiaj w moim lozeczku spałam ostatni raz to mi troche smutno:( No ale nie moge cale zycie byc na czyims garnuszku. Dziewczyny trzymajcie sie cieplutko. Nie bede juz tak czesto zagladac, ale mam nadzieje ze zawsze u was wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana303
witam was dziewczyny! przeczytałam wasz topik od samego początku i jestem pod wrażeniem. ja mam 23 lata i jeszcze nie mam dziecka ale zaczynam coraz bardziej o tym myśleć. problem jest w tym że strasznie się boję i mam różne myśli czy nie jestem za młoda czy dam radę w końcu strasznie dużo obowiązków no i wielka odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana303
dzięki wam nabieram większej pewności. a zapomniałam Wszystkiego dobrego w Dniu Kobiet!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Dziewczyny wszystkiego najlepszego dla was i waszych córeczek z okazji Dnia Kobiet🌻🌻🌻 :) belong bardzo sie ciesze ze wszystko ci sie ulozylo :) a z tym zamieszkaniem to ja mialam takie same obawy dylematy ... ale postanowilismy ze tak zrobimy i jest cudownie... co prawda mialam trudne dni... cale dnie plakalam ehh alemam to za sobą to był chyba stres ale jzu jest dobrze choc czasem sie kłócimy i to przewaznie o pierdolki ale zdarza sie:) troche poplatalam ale chyba rozumiecie mnie:P pisze szybciutko bo oliwke w wózku woze:P ale powiem tylko jedno : we dwoje raźniej :P chociazby w nocy wstawac hehe:D buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×