Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Franelka
a na tym forum jak zwykle cisza:-( Bebolek jak po chrzcinach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a wy co spicie??? czemu nikt juz sie nie udziela dziewczyny bo w koncu topik umrze smiercią naturalną:P hehehe juz za tydzien swieta :) ale nastroju jeszcze nie czuc... podobno ma byc zimno brrrr ostatnio z M. zastanawiamy sie nad wyjazdem do Anglii... tylko niewiemy czy sobie poradzimy i czy oplaca sie jechac z cało rodzinko(ja,M., i Oliweczka) a wy jak myslicie... moze dziewczyny które przebywają za granicą sie wypowiedzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a wy co spicie??? czemu nikt juz sie nie udziela dziewczyny bo w koncu topik umrze smiercią naturalną:P hehehe juz za tydzien swieta :) ale nastroju jeszcze nie czuc... podobno ma byc zimno brrrr ostatnio z M. zastanawiamy sie nad wyjazdem do Anglii... tylko niewiemy czy sobie poradzimy i czy oplaca sie jechac z cało rodzinko(ja,M., i Oliweczka) a wy jak myslicie... moze dziewczyny które przebywają za granicą sie wypowiedzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) Krasnalku:) Powiem Ci tak co do wyjazdu za granice. W tej chwili i w angli i w irlandii jest multum polaków i innej taniej siły nroboczej i o prace już trudno. Jesli macie kogoś znajomego w angli kto pomógłby na początku to warto spróbować. ale esli nikogo niemacir to radzę nieryzykowac. no i na początek jesli by miał ktoś lecieć to sam twoj M. a jak już by pracował to byśdo niego z córką przyleciałą. rodzina na odleg,lość to żadna rodzina !!! no i podstawą jest język. W gazetach piszą że znajdzie się prace nieznają jezyka a to totalna głupota. belong a jak ty???już końcóeczka co?? Franelka a co u was?? Nimfa kochana a ty gdzie się podziwasz!!!!!!!! odezwij sie!!!! A gdzie te nasze wszytkie Gośki!!!! a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
Bebolek..u nas oki-jutro frank konczy Roczk ale imprezka w swieta ..I moj brat z Irlandii przyjezdza wiec sie ciesze:-) a ty nic o chrzcinach nie napisalas!!!I zdjec tez nie dostalam:-(ojj...nie ladnie!! co do Krasnalka..to masz racje -powinna najpierw m.wyslac na zwiady...teraz tam o robote coraz trudniej-brat tez narzekal... POZDRAWIAM P.S ja was niestety zdradzilam:-)na innym forum siedze...tutaj jakos pusto i nikt sie nie udziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jemu kolega zaproponowal zeby przyjechac ... tak myslelismy o czerwcu ( bo wtedy konczy nam sie umowa o mieszkanie) M. by pojechał na jakies 2 miesiące sam a my z Oliwką bysmy dolecialy do niego. hmmm język to tylko podstawy znamy ale mamy jeszcze pare miesięcy wiec napewno tak zeby sie dogadac bysmy jezyk poznali a pozniej caly czas go doksztalcali... no ale niewiemy czy cos z tego wyjdzie.... pozdrawiam was wszystkie buziaki ipiszcie czesciej co u was i waszych maluchów i bebolek ma racje wszystkie gosie nam zaginely juz zadna sie nie udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze nie udzielam sie bo czasu brak Dziewczyny mi ciągle chorują z Madzią już 2 razy leżałyśmy w szpitalu na zapalenie płuc a w środę drugi raz miałyśmy lezec w innym szpitalu miała mieć tomografię głowy ale znów jakiś katarek złapała i z badania nici... Mam nadzieję że do świąt się jej nie pogorszy bo chcemy ją ochrzcić. Lekarze podejrzewają u niej porażenie mózgowe :( Muszę ją 4 razy dziennie rehabilitowac pokazali mi ćwiczenia proste niby ale malutka strasznie płacze i ja się muszę powstrzymywać żeby nie ryczeć razem z nią. A Marysia ma gorączke własnie jej mierzyłam równe 38 stopni dałam jej nurofen w syropie zawsze jej pomagał to może i teraz jej przejdzie. W ogóle już od kilku dni nie chce jeść a przedwczoraj pojechalismy z nią na pogotowie bo wymiotowała dali jej zastrzyk i do domu. A ja próbuję sprzątać przed świętami pomalowaliśmy z Marcinem nasz pokój na seledynek i jakos się tak weselej zrobiło. Pewnie przed świętami już tu nie zajrzę więc życzę wam mamuśki udanych spokojnych świąt i zdróweczka dla waszych maluszków :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) gonieczka - jeju dziewczyno współczuje Ci calym serduszkiem...trzymam kciuki za twoje dziewczynki a wszczegolnosci za ta mniejszą, biedna dziecinka ... badz kochana silna dla swoich kruszynek wszystkim zycze spokojnych, cieplych i udanych Świąt Wielkanocnych... duzo sloneczka nie tylko na niebie ale i w serduszkach ode mnie i Oliwki:) buziaki👄👄❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 1987
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę... jak tu pusto i cicho. Nie tylko Gochy sie nie odzywają:) A ja jestem właśnie w Warszawie. Wczoraj miałam z moją Magdalenką wizyte u neurologa- ordynatora neurologii dziecięcej w Centrum Zdrowia Dziecka (wizyta prywatna \"tylko\" 180 zł.) W sumie to niczego nowego się nie dowiedziałam tyle tylko,że już dawno potrzebna była rehabilitacja najlepiej od drugiego miesiąca. a ona ma już 6... W mojej wiosce zabitej dechami to trudno dostać się na ćwiczenia (tzn. nie we wiosce tylko w miasteczku niedaleko niej). Profesor u którego byłam podał mi namiary na dwie rehabilitantki z którymi współpracował w centrum i juz jestem umówiona na piątek z jedną a 14.04. z drugą. One specjalizują sie podobno w rehabilitacji takich maluszków i w ogóle mają strasznie napięte grafiki bo wcisnęły mnie na późne godziny popołudniowe. Mieszkam sobie teraz u szwagierek one są tu same i w ciągu dnia w pracy i tak sie troszkę nudzę. No i tęskni mi się za Marysią:( I jeszcze prof. mnie pocieszył bo na pytanie czy móglby ją przyjąc do centrum odpowiedział że jest wiele innych dzieci, które bardziej potrzebują leczenia u nich. a porażenie Madzi nie jest tak ciężkie i psychicznie jest z nią w porzadku:) A Marysia miała anginę ropną i jeździliśmy z nią na zastrzyki:( Ciągle mi te moje żuczki chorują. Ale jak w końcu obie będą zdrowe to będę umiała bardziej to docenić. Kończę już pewnie jutro tez coś napiszę bo mam teraz mnóstwo wolnego czasu (jak nigdy dotąd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co się z wami dzieje dziewczyny? Ja byłam pewna, że nie będę w stanie nadrobić tego co tu pisałyscie i co? okazało się ze cisza totalna. Obudzić sie prosze :) Od ok. 2 tygodni leże w łózku, grozi mi przedwczesny poród a ze to dopiero 6 miesiąc i dziecko jest za małe to mój ginekolog powiedział ze szkoda by było gdyby dziecko nie przezyło co zapewne by nastąpiło gdybym miała rodzić. Mam bardzo krótką szyjke, dziecko mi głową napiera na nią i w koncu moze sie rozwarcie zrobić. Tak więc leze, i czytam, nudze sie, jem, śpie.... Juz mam dosyc powoli a nie chce myslec ile przede mną:) A tak w ogóle to wam sie chyba nie chwaliłam, że to synuś:P Chciałam córeczke, ale juz sie przywyczajam ze bede miała małego łobuza;) :P Krasnalek jak bobuś się chowa? Rośnie?;) Piszcie coś! buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) wracam na topic:) odpoczełam wruciałam psychicznie do normy ... zaczynam normalnie funkcjonowac:) A wiec tak. Podczas chrztu mały był super grzeczny.. tylko na początku mszy dostał strasznej czkawki:) ale miałam cherbatke wiec dostał i był spokuj:) FAbi jest dość grzeczny ładnie śpi.. zasypia już coraz szybciej.. kiedys o 24 a teraz po 22 juz śpi:) miedzy 2 a 4 kreci sie wiec daje mu przez sen cyca i śpi do rana:) czy;li do 7... łapie sie za nużki.. i ostatnio prawie wsadził sobei do buzi stópke:) obraca sie z plecków na brzuszek... ale z bruszka już niebnardzo.. ładnie podnosi głowkę.. i coraz lepiej udaje mu sie siadac:D z pozyci pół leżącej Krasnalek odezwij sie:) Goski a wy gdzie znowu sie zapodziałyście:?????? Nimfa kochana a ty ???? jak się czujesz?? belong???? kurcze odezwij sie??? Franelka kochana a ty na jaki topic uciekłaś???? pozdrawiam całą rezte którą ominełam ale czas mi sie kończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
Hej...a nam przepadl roczek,tort,goscie...i wielkanoc..Franiula przed swietami , w piatek trafil do szpitala po oparzeniu goraca kawa i wrocilismy dopiero we wtorek:-(Goscie zaproszeni na swiateczna niedziele zostali odwolani...po wyjsciu zrobilismy mu jednak malutka imprezke tylko dla 6 osob,z torcikiem i balonikami...Dwa latka beda chuczniejsze:-) Ja siedze na ...albo nie...nie bede robic reklamy;-)powiem wam tylko ze tam mozna 12 h siedziec przy kompie i tak ciagle malo czasu...nie ma godziny milczenia...ciagle ktos pisze... tu mi sie tez podobalo ale ..takie pustki mnie przerazilu;-( POZDRAWIAM CIEPLUTKO i WIOSENNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka20
jejkus dziewczyny jak ja dawno u nie zagladalam nie czytalam wszystkiego ale tak po trochu ciesze sie ze wasze pociechy rosna moja julcia juzma 4 miesiace jest po chrzcinach zdrowa i duza zaczela zabkowac wiec troche plakoli ale tak ogolnie wszystko dobbrze pozdrawiam WAS wszystkie i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:D wpadłam do rodziców i na chwilkę do komputera przysiadłam:D U mnie po staremu:P tzn mieszkamy z D. od dnia kobiet razem i jak narazie jest super hehe:D Wczoraj minął mi termin a dzisiaj byłam u lekarza. Z ktg wyszło ze mam skurcze nieregularnie co okoo 7, 8 minut ale ja ich wogóle nie czuje (chyba ze dotkne brzuch to wtedy czuje ze jest twardy). Jesli do poniedziałku nic sie nie bedzie działo to dadza mi skierowanie do szpiitala. W piątek kupilismy wozek:D Zdecydowaliśmy sie jednak na Trinity czarny z białymi kwiatkami:D jestem w nim poprostu zakochana:D Dziewczyny trzymajcie sie ciepluko a jak urodze to krasnalek da wam znać hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi69 po co wipisujesz swoje premyślenia... które mogą innym sprawić przykrość!!! wiele z młodych matek wpada.. i co z tego poźniejokazują sie być naprawdę wspaniałmi matkami. ja sama zdecydowałam z mężem o dziecku i bardzo sie cieszę.. ze mam już synka mając 21lat!! i wcale nieżułjestraconych dyskotek i dobrych imprez.. nmyślisz ze po 30 łatwiej sie bedzie zdecydować na dziecko.. czasami wtedy jest już za późno... moja koleżanka zaczeła sie starac z narzeczonym o dzidziemając 20 lat.. dizś ma 25 i nadal niema dziecka... :( zachowaj swoje [rzemyslenia dla siebie kochane widziałm btrzuszek nimfy.. jest sliczny zostały jej ostatanie tygodnie trzymajcie kciuki:) twórczynib tego topiocu gosia87 bedzie miec druga dzidzie:) franelka milka krasnalek belong gośli co u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
u mnie oki:-)pogoda zawodzi ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane co am u was?????????????????? odezwać sie!!!!! Franelka popisz coś wiecej:( mnie dopadła grypa żołądkowa:( mały strasznie przeżywa ząbkowanie...:( tak mi go szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi wiesz co szczerze Ci wspolczuje ...:/ kazda dziewczyna z tego topiku jest szczesliwa ze ma dziecko a jesli Ty nie chcesz to Twoja sprawa i nie rozumiem wogole po co wypowiadasz sie na tym topiku bo chyba Twoja wypowiedz nie dotyczy tematu....ale racja masz 25 lat jestes tak malo inteligenta ze wybaczam Ci...:] a po drugie naucz sie empati choc sadze ze juz za pozno bebolku u mnie wszystko dobrze malutka rosnie dzwiga sie juz do siadania, je zupki i deserki hihi :) a w maju czeka nas dluga podroz bo 700km troszke sie boje z nia jechac ale jakos damy rady a co tam u Was kochani???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Julcia tez zabkuje juz raz bylo widac az krew a zabek nie wyszedl slini sie strasznie i ogolnie plakoli biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolek z kąd masz te wszystkie info? z kąd wiesz ze gonia bedzie miec 2 bobo? ale sama sie zdecydowala czy poprosrtu tak sie stało:)? a czemu tutaj nic nie pisze?? a jak nimfa sie czuje bo tutaj nic nei pisze i niewaidomo?? u nas wsio w porządku malutka zauwarzyla juz kilka razy swoje łapeczki ale chyba czasem o tym zapomina bo ile razy zobaczy to tak sie dziwi i dokladnie ogląda :) a jak gaworzy hehe najbardzi9ej lubi jak jej spiewam \"aaa kotki dwa\" i razem ze mną spiewa te aaa :D hehe fajnie to wygląda:) a tak to u nas po staremu buzia jej sie nei goi bo ma takie czerwone krostki bo chyba miala alergie na mleczko ale juz miesiąc karmimy ją nutramigenem i bebilonem pepti i nic nie schodzi:( aha i najwayniejsze za tydzien w sobote biore juz sliub :) narazie cywilniak :) no i niewiem jakie kwiatki wziąśc:( chcialabym jakies skromkne ale nei mam pomyslu:( buziaki ode mnie i od Oliwki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamunie!!! Ja właśnie dziś wróciłam z Magdulką ze szpitala bo miałyśmy tomografię główki. Powiedzieli, że ma niewielkie uszkodzenie mózgu i że dzięki rehabilitacji reszta mózgu przejmie zadania tej uszkodzonej części. Na razie za bardzo nie widać efektów naszych cwiczeń ale nózkami i rączkami już więcej macha. Ale fajnie będzie kolejna podwójna mamusia w naszym gronie :) gratulacje!!! ( a co się dzieje z juską86?) I jeszcze słowo do dejzi: ja mam 21 lat i już dwójkę dzieci i jakoś w tango nie poszłam i nie zamierzam.To, że ty w wieku 25 lat nie masz i nie chcesz mieć dzieci to twoja sprawa ale to nie znaczy,że mozesz sobie tutaj obrażać nas. poza tym to jest topik dla młodych mam założony po to abyśmy mogły tu sobie porozmawiac a nie wysłuchiwać mądrości jakiejś dejzi czy innych. A swoją droga może gdybys miała dziecko nie byłabyś taka zgryźliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
dziewczyny...po co wy tej dejzi w ogole odpisujecie???niech sie madrzy..co wam przeszkadza??na glupote nie ma sposobu-mnie jej wypociny nie interesuja i nie wzruszaja........ krasnalek a stokrotki???;-)albo rumianki???albo takie male słoneczniczki??? bebolek-mialas mi przysłac na poczte choc ze dwa zdjecia fabiego z chrztu...i dupa blada???czekam.... buziaki mlode mamcie;-)ja tam za was trzymam kciuki!!!pewnie radzicie sobie lepiej ode mnie choc planowalam ciaze i czekalam na franusia..no i mam 26 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dawno mnie tu nie było, ale to dlatego, że "stare" dziewczyny - krasnalek, bebolek, belong i reszta przez jakis czas nie pisały a nowych wcale nie znałam i nie orientowałam się o czym piszą.Ale widzę, że jednak jesteście:) KRASNALKU Tak, to prawda - będziemy mieć drugiego dzidziusia w grudniu. Nie planowaliśmy tego - pierwszy sex po porodzie i wpadka, ale jestesmy szczęśliwi - nie robię z tego tragedii tylko teraz mam problem jak Ty kiedyś - jak powiedzieć rodzince żeby uniknąć złośliwych komentarzy...A jak Oliwcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×