Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

liliolu ja chcesz to z checiom pogadam z toba. jestem w twoim wieku. wyslij na meila bebolek20@onet.eu swoje gg. to jesli masz ochote poklikam z toba:) pozdro nowe zdjecia na fotosiku:) w stopce:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliliu
hej Bebolek20 wyslalam ci wiadomosc na maila czekam z niecierpliwoscia na wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Przepraszam,ze Was zaniedbuje,ale nie moge wytrzymac juz.Mam czarne mysli i tak bardzo sie boje:( Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):) ale mnie tu dawno nie było):):) urodziłam 22 listopada super chłopaka Wojtusia) przeszedł już żółtaczkę i operację ale dajemy sobie radę:):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA23🌼Witaj!My nie mialysmy okazji sie poznac jeszcze:)przykro mi z powodu opercacji synka,ale jesli jest juz dobrze to bardzo sie ciesze:)Zdrowie najwazniejsze,wtedy cala rodzina szczesliwa!:)Pozdrawiam! ❤️A ja sprztam domek,ech ciezko juz :( Ide zaraz pod prysznic albo nie do wanny pospie :p hahaha! Krasnelek❤️Jak sie czujecie?Teraz masz coraz mniej czasu na forum i wogole,ale jak zajrzysz to napisz cos nie co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawił mnie... Tak poprostu bez zadnych wyjasnien... Wiem, że nie powinnam sie załamywac i zyc dla malenstwa, ale nie potrafie bez niego. Zastanawiam sie caly czas co zle robilam. Dlaczego on mi to zrobil?! Chce miec juz malenstwo przy sobie. Tak bardzo go potrzebuje.. Krasnalek wrzuc jakies zdjecia jak bedziesz miala okazje. Musze teraz myslec tylko o dzieciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było ale sesja, sesja i jeszcze raz sesja!!! Wieczory i noce poświęcam na naukę bo dzień mi wypełniają moje dzieciątka. Aczkolwiek podczytuję was regularnie, tylko napisać już coś trudniej. Też czekam z niecierpliwością na zdjęcia maleństwa krasnalka. A moje szkrabki możecie zobaczyc jeśli jesteście zalogowane na naszej klasie (wystarczy w opcji szukaj wpisać gosia i miejscowość wnętrzne- tylko ja jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah! To nie musi być twoja wina i nie zadręczaj się co zrobiłaś źle. Pewnie twój facet przestraszył się roli ojca, wielu tak ma. Mój mąż miał 25 lat gdy urodziła się nasza pierwsza córcia ale ciągle mi mówił, że on sobie nie wyobraza siebie w roli ojca... Teraz to jego ukochana córeczka druga z resztą tez ale czasami przypominam mu jego słowa sprzed 3 lat. Też mógł przecież uciec ale ja nie obwiniałabym za to siebie. Nie chce z tobą być jego sprawa. Moze jeszcze zmieni zdanie gdy urodzi się wasze dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wsparcie.Pewnie masz racje ale ja nie rozumiem jak mozna tak postępować. Kiedy tylko bedzie mial ochote to do mnie wroci, znowu mu sie odwidzi i odejdzie? Nie mam zamiaru sie w takie cos bawić. Albo jest albo niech zniknie raz na zawsze. Jeszcze mi sie w rodzinie piepszy... Myslalam ze bedzie tylko lepiej a tu jak na zlosc. Wszystko sie wali. A Krasnalka wcielo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prawie 6 miesiacach moj tata dostaje smsa o tresci \"witam,kiedy ewelina ma termin?\"chuj zalosny! i teraz pisze znow \" wiem ,ze zle zrobilem,ale prosze Cie jak chlop chlopa!!!!!!\" Dziewczyny zaraz sie powiesze!!!Moj ojciec by go zabil!!!!!!!ba!!dol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) sorki ze teraz juz tak czesto nie wpadam ale wiadomo malutkie dziecko to obowiązek i nie zawsze mogę wejsc bo jak on spi to ja probuje w domu cos zrobic i sama tez odpoczywam kiedy mogę :P ale malutka jest kochana mimo ze czasami w nocy nie daje spac:P jestem bardzo szczęśliwa... z M. uklada nam sie super .. czasami są male sprzeczki ale to tylko czasami :P heheh na dole w stopce mam zamieszczonego linka do fotek mojej córuni jak ktos chce zobaczyc to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prxypadkiem wpadlam na ten topik i zobaczylam fotki corki krasnalka zadko kiedy malutkie dzieci sa takie sliczne :) naprawde gratuluje, mala jest cudowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane.. Mnie dopadło jakieś chorubsko:( strasznie sie czuje.. a najgorsze jest to że mały odemnie podłapuje...:(:(:( daje mu syropek ale niewiem czy pomoże .. jesli to środy niebedzie poprawy mam iść do lekarza z Fabim. dobrze że mąż ma teraz 2 dni wolnego pod rząd to mi troche pomoże.. do ałego staram sie niezbliżać chyba zze na jedzonko.. mam do siebie wyrzuty:( krasnalek:) Oliwcie rezerwuje dla Fabiego:) kochane a co sądzicie o Fabim???? zdjęciA na fotosiku w stpce pozdrawiam reszte:) kochane znacie jeszcze jakieś domowe sposoby na chorubsko??? uciekam bo mały woła cyca.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek a co ci jest? Przeziębienie czy jak? Ja jak byłam przeziębiona piłam 3 razy dziennie napar z kwiatu lipy (w torebkach jak herbata do kupienia w aptece), jak bolało mnie gardło płukałam je szałwią (napar tak samo jak z lipą) i piłam syrop prawoślazowy, jak miałam katar wdychałam gorącą wodę z sodą oczyszczoną. Kiedyś pamietam ze mama dawała mi ciepłe mleko z miodem i czosnkiem. Paskudne to było ale pomagało. Krasnalek śliczna kruszynka:) jak na nią patrze to mi lezki lecą, alle t takie łezki szczescia hehe:) jak sobie pomysle ze za niecałe 3 mce ja tez bede miala swoje malenstwo obok siebie to jestem taka szczesliwa ze szok:) Bebolek ty wiesz ze Fabi sliczny:P Ma fajowe wloski:D podobają mi się takie ciemne u malych dzieci. Moj D szykuje sie na tygodniowy wyjazd z pracy. Jadą do Świnoujscia ocieplac jakis blok. Niech jedzie:) Wiecej zarobi a ja i tak nie mam czasu sie z nim spotykać bo mam cały dom na glowie i pod wieczor jestem padnieta ze to koniec... Tydzien zleci, D wroci i wszystko si:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalku gratuluje Ci z calego serca :) dawno nie pisaam bo bylam u mamci z corcia ma juz 2 miesiace jest grzeczniutka i slodziutka hehhe i masz krasnalku racje ze swoja pociecha chce sie chwalic calemu swiatu pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dziękuje wszystkim:) naprawde jestescie kochane:) bebolek - twój malutki sliczniutki chłopaczek:) Oliwii tez bardzo sie podoba:) na chorobę to nie wiem co ci poradzić ... najlepiej nacieraj sie na noc jakimis masciami i właśnie tak jak pisala belong pij rózne takie napary to moze przejdzie...mam nadzieje ze ci szybcutkosie poprawi:) belong- przepraszam ze wczesniej nie napisalam ale wczoraj tylkona moment wpadłam ...nowięc bardzo bardzo bardzo ci współczuje🌻usciskaj mame ode mnie ...mam nadzieje ze niedługowszystkobedzie dobrze... i ty pamiętajk w tym domu sie nie przemęczaj bomusisz duzoodpoczywac..wiem ze toczasaminiemozliwe ale kiedy tylkomozesz topołóż sie i porozmawiaj z Roksanką:) milkaa- dziękuje bardzo:) a cotam wiecej u Ciebie:)?? nimfa - czemu taka smutna jestes? pomysl ze juz nie długo nie bedziesz sama na tym swiecie:) tylko bedzie ktos dla kogo bedziesz zyc :) dziewczyny a mozecie mi powiedziec co zrobic zeby mleko zniknęło ...małą karmię modyfikowanym bo moim sie nie najadała...zreszto jak odciągałam to z 2 piersi 20 ml było:O ale mleko wciąż jest czasami wstaje w nocy to czuje jak mi z piersi leci ale dotykam je to są miękkie i jak zaraz odciągam ttak jak zawsze tylko 20ml... juz sama niewiem co robic zeby zniknęło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu julka- dzięki, a niewiesz czy te tabletki są na recepte czy mozna bez? No i dzięki za poprzedni komentarz:) Dla mnie Oliwka jest najpiękniejsza na świecie, ale wiadomo to moja córeczka, ale bardzo się ciesze ze nietylkoja uwazam ze jest ładniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek❤️Napisalam dlaczego...wyzej... Juz lepiej,ale wiem jedno,ze nie wpuszczę tego debila w nasze zycie.W moim zyciu nie ma miejsca dla debili!!!!!! Jak sie czujesz? Dzis ukladalam ubranka dla dzidzi,ech sajgon w pokoju :p od 17 do 21 to robilam,heh .Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *karolciaa*
hej :) za pol roku mam zamiar przeprowadzic sie do UK do mojego chlopaka. on ma dobra prace, ja tez juz mam zalatwiona i zastanawiamy sie nad dzieciekm. w angli to normalne ze 18-19 latki sa juz mamami i nikt na nie krzywo nie patrzy. wlasciwie pragniemy miec juz teraz dziecko, ale ja jednak po pierwsze wolalabym najpierw troche popracowac zeby przynajmniej miec ubezpieczenie itp bym mogla miec jakies ulgi na dzidzie itd a po drugie sie troche obawiam czy nie jestem za mloda. czy jesli ma sie stale mieszkanie i stac nas bedzie na utrzymanie dziecka, to czy przeszkoda nie bedzie moj wiek? moja mama twierdzi ze jestem za mloda ze moze byc duzo komplikacji podczas ciazy i wrecz straszy mnie ze moge moge stracic dziecko...nie uklada mi sie z mama i dlatego sie zastanawiam czy ona mowi prawde czy nie chce abym miala w tym wieku malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) krasnalku u mnie wszystko dobrze malutka rosnie juz zaczela gaworzyc:) dziadki sie w niej zakochali hihi a tutaj mozecie ja zobaczyc milkaa20.fotosik.pl a co do laktacji to ja mialam bardzo duzo pokarmu niestety przez antybiotki musialam przerwac karmienie z poczatku pilam szalwie niby zatrzymuje laktacje a pozniej sama sie zatrzymala choc nie kiedy jeszcze poleci troszke takiej wody....pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek po tabletki to chyba raczej do lekarza, chociaz nie jestem pewna, zapytaj w aptece czy sa na recepte ;) ja 14.01 skonczylam 24 lata i jestem w ciazy ;) 12 tydz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki👄:) Nmfa kochana ty to sie masz ....facet sie obudzil?????!!!!!! i dotarlo do niego ze bedzie ojcem???!!! trzymaj sie dzielnie niestety to trudna sytuacja bo ludzi ktorych laczy tylko i AZ dziecko sa zwiazani ze soba ...wiesz co mam na mysli ??? mysle ze jesli teraz jest zainteresowany terminem porodu to pewnie bedzie tez zainteresowany widywaniem sie z dzieckiem ...wiec niebedzie ci latwo tak poprostu nie wpuszczac go do waszego zycia ... do karolci ja tez mieszkam w uk i wydaje mi sie najpierw przed zaciazeniem pownnscie sie ustawic choc troszke a bedzie wam latwiej...aby otrzymywac zasilki na dziecko tzn wychowawcze musisz miec rok nieprzerwanej pracy tzn mozesz zmienic prace ale przerwa nie moze byc dluzsza niz 3tyg..sa jeszcze jakies swiadczenia ktore mozna brac bedac w ciazy ale ja sie tym nie interesowalam ...pozatym mieszkanie jest najdrozsze ...oczywiscie sa tez dofinansowania do mieszkania ale takze musisz przepracowac nieprzerwanie chyba rok albo pol no i bedziecie tu sami tak? wiec musisz liczyc sie z tym ze majac dziecko tez ma sie ochote gdzies wyjsc ze swoim facetem ...opiekunki sa drogie ...to tez wplywa na wasze samopoczucie bo bedziecie juz ciagle wszedzie z dzieckiem to ze dziecko budzi sie w nocy to nic bo to po roku przejdzie ale dziecko bedzie z wami juz zawsze i wszedzie takze dobrze sie zastanow ...nie wiem ile masz lat ale jedziesz w nowe miejsce napewno bedziesz chciala troszke poszalec z chlopakiem zobaczyc cos ja radze wam wstrzymac sie troche co do ubezpieczenia to nie musosz pracowac by je miec wystarczy ze twoj facet je ma a ty mozesz byc na jego ubezpieczeczniu z dzieckiem no i dzieci do 16 roku zycia maja tu darmowe leki oczywiscie te ktore sa przepisywane przez lekarzy twoj facet jesli pracuje moze otrzymac na dziecko child benefit to ok 18 L tygodniowo nierozumiem dlaczego przeszkoda ma byc twoj wiek ???ile masz lat mozna wiedziec?tu ludzie maja to gdzies no ale lepiej dla ciebie poczekac niz pakowac sie w dorosle zycie z dzieckiem dziewczyny dzieciaczki macie sliczne oj ale mi robicie chetke na taka kruszynke ... zycze zdrowka brzuchatkom,mamuskom i dziieciaczkom buzka👄🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane !!! u mnie nadal choroba.. mały coraz gorzej.. wybaczcie ale posrana ta irlandia poszłam dziś do lekarza żeby małego zbadał i dała jakieś lekarstwo bo syropek niepomaga a oni do mnie że ona mnie może umówic na wizyte na przyszły tydzien. Ja na to że dziecko bardzo kaszle i ze chce sie zobaczyć z doktorem a ona ze jesli mnie to interesuje to najszybcie j jutro na 15.45.. z wielką łacha!!!!! Byłam też dziś na wizycie u pielęgniarki środowiskowej Fabi ma 62,5 cm i waży 5,640 kg. obwód głowki to 40 cm. ma 12 tygodni:) aaa kochane normalnie byłam w szoku !!! Była u mnie ostatnio ta kumpela co rodziła 6 godzin przedemna.. wyobraźxcie soebie że sytuacje: Bierze go do pozycji prawie leżącej na kolana i wyciaa przed niego raczaki.. On chwyta za te rączki i sie podciaga i siada!!!!!! no byłam w szoku a ona rece luźno!! niuwieźyłam i Monika dała mi Matiego na kolana.. i faktycznie chwycił moje palce i siadł!!!! kurcze a ma tylko 12 tyg!!!!!!!! Karolcia moim zdnaiem twoja mama niepowinna wkładać ci do głowy takich głupot... może robi to z obawy że czuje sie zbyt młoda na babcie.. z reszta przyznam racje LORINCE dobrze sie zasatnów bo dziecko to niezabawka.. musisz by pewna tego czego chcesz i dobrze to rozumeic.!!!! oki spadam bo musze sie ubrac.. tatuś ma dzis urodzin i musze iśc zanieść prezencik. papa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *karolciaa*
wiem ze zdecydowanie sie na dziecko to nie takie hop siup :) musi miec zapewnione odpowiednie warunki i uwazam ze jesli popracuje ten rok czy dwa to bedzie dobry moment na bobaska. bylam juz tam wiem co i jak, szczerze mowiac nie myslimy z chlopakiem o imprezowaniu lecz tylko o malenstwie...gdy tam przyjade przeprowadzamy sie do domku. przyjedzie do nas jego tata (w PL nie ma co robic wiec przyjezdza do nas do Preston popracowac - ma juz zalatwiona robote) wiec mysle ze koszty utrzymania nie beda takie drogie gdy oboje beda pracowac. teraz mam 19lat i jestem mloda, ale wiem co to znaczy opieka nad dzieckiem, bo kiedys mieszkala u mnie ciocia z dwojka malych dzieci i jednym bobaskiem. zajmowalam sie rowniez tym najmlodszym. oboje z moim ukochanym pragniemy dziecka tylko ja sie wciaz waham czy isc do jakiejs szkoly(cos typu przygotowania do zawodnu np pielegniarki jesli sa tam takie szkoly jak tu w polsce) i starac sie o dziecko za kilka lat czy zdecydowac sie za ten rok lub dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia to bedziesz niedaleko mnie bo jakies 30 minut drogi:D bo my mieszkamy w blackpool :) dobrze ze juz wiesz co i jak ja tez nie myslam o imprezowaniu ale czasem poprostu chce sie wyjsc do ludzi ze swoim facetem no ale bedzieciem miel o tyle wygodniej ze bedzie z wami tato :) karolcia mysle ze masz jeszcze czas tzn chcesz dziecko za rok lub dwa...zobaczysz jak sprwy sie wam poukladja ..wtedy zadecydujesz czy dzidzia ma byc teraz czy za kilka lat narazie i tak sie wstrzymujesz bo chcesz popracowac i slusznie przynajmniej bedziecie mieli wiecej kasy ...no i sa benefity itd tu jest dobrze jesli ma sie dziecko jest lzej niz w pl przynajmniej tak to wynika z mojego doswiadczenia BEBOLKU mysle ze dzidzolek twoj ksiazkowo pieknie sie rozwija tylko sie cieszyc:D:) niektore bobasy sa takie 'silne' moj tez taki byl i szybko rosl teraz ma 3lata a wyglada na 4,5 i swoje wazy naszczescie nosic go juz nie musze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolku myślę że
Myslę, że powinnaś poiwiedziec koleżance że robi krzywdę dziecku, to wcale nie jest dobrze, jak wstaje tak szybko jak mu się pomaga. OStatnio nawet było w to w programie mamo to ja. wypowiadał się lekarz, ze taka zabawa dla dziecka może być szkodliwa dla kręgoslupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×