Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Foczky---> Co tam stara słychać??:D Dawid dziś przyjeżdża?? Ja dziś z szefem ale pojechał na hale to mogę się troche poopierdalać;) :classic_cool: popijając kawkę zbożową (bez cukru oczywiście;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Wszystkich. Jestem tutaj nowa :-). Czytam te wszystkie wypowiedzi i tak szczerze mówiąc chciałabym się przyłączyć do Was. Nie ma ja to motywacja do odchudzania w grupie. Kiedyś bardzo ładnie schudłam no ale przytyło mi się z 6 kg :-(. I koniecznie muszę je zgubić. Źle się czuję.... a to wszystko przez to lato (piwko, fryteczki). Pozdrawiam i trzymam za siebie i za Was kciuki. Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie obżarłam jak świnia.. :D Witamy nową koleżanke,mam nadzieje ze będziesz nas często odwiedzać,bo to jest głównym czynnikiem odchudzającym w naszej diecie:) hehehe Chica--> Dawid zaraz sie zjawi :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ciągle mnie bolą mięsnie od kręćenia hula hopem:o no cóż musze to przetrawać jakoś. dzis też spróbuje pokręcić bo muszę schudnąć w tym tygodniu troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczky a czego tak się objadłaś? Jest dopiero godz. 10.55. Ja jak na razie zjadłam jogurcik z otrębami :P. i 3 herbaty czerwone już mam za sobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki🌻🌻🌻 No ja właśnie wstałam bo mój kochany w domciu więc zajoł sie małym i mogłam troche ponygusic:):):) U mnie znowu skwar z czego się ciesze, własnie wcinam śniadanko chleb z szynka i żółtym serem oraz sałatke jarzynową mniam:D:D:D Do następnej soboty może kupie nową wage bo jestem ciekawa jak tam z tym chudnięciem u mnie!!!! D---->gratulacje ładnie ci poszlo FOCZKI---->ja na basen to sie już wybieram od 2 miesięcy ale musze się wkońcu przełamać i mam nadzieje że na przyszły tydzień się wybiore ELEWINKA------->te mięśnie ci przejdą a jak boli to znaczy że daje rezultat i wiesz że mięśnie pracują CHICA------> jak tam opalanie udało się MALEŃKA-------->witam serdecznie nowinke napisz jeszcze z jakiej wagi chudniesz i ile mierzysz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe kobietki za 20 min wsiadam na rowerek i pędze do domku na obiadek:) Dziś kumpela przyniosła krówki do pracy, ale nie tknęłam ani jednej, widzicie jaką mam silną wolę :classic_cool::D Ciekawe co dzis mamka na obiadek zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzielne odchudzaczki :) hehehe,, A ja dziś zabiegana,bo przyechała do mnie siorka cioteczna na wakacje ;) i potem mama wpadła wieczorkiem i tak to :) a teraz popijam krem z fasoli :D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem z fasoli...mmmm:) jeszcze nie jadłam takiego specjału:) miałam dzis nic nie pisać bo dałam plame-mama kupiła jakieś ciasto ze śliwkami i sie skusiłam:o:o przez ten ból mięśni dziś wogóle nie tknęłam hula hopa:o zimno jakoś cały dzień, wiatr wieje, jesień idzie:( jeszcze troche i porzuce mój rower😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki..Wstałam sobie,bo Dawidek na 10 podobno :D hehe.Jem sobie wase z drobiowym pasztetem pomidorowym ;) mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!! i popijam gorącą herbate z cytryną i mam jeszcze kisielek sa sa sa . Potem bede musiała wyemigrować gdzieś na spacer,bo mój piotrek śpi,i moja kuzynka też,,wiec zaden pokoj nie jest wolny ;D hehe Pogoda hujowa,mam nadzieje ze sie przejaśni. Słuchajcie,wczoraj zmieniłam swój image,teraz mam włosy ciemny blond-jasny brąz,,sama nie wiem co to jest.Takie moje mozna powiedzieć naturalne :D haha,bo takie mam. i ściete duuzioo :D Jak porobie sobie zdjec,i zamówie bluetootha to powiem i wam Wysle :D Bo Wy mnie nawet jeszcze z grzywką nie widziałyscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow!!!:) cóż za metamorfoza:) kurde ja też miałam kiedys w planach przyciemnieć włosy, ale strasznie szybko mi odrastają i co miesiąc miała bym takie odrosty że szkoda gadać:(wystarczy mi że co miesiąc latam je obcinać:o znacie może sposób na spowolnienie rośnięcia włosów???:D u mnie też zimno jak cholera:( chyba wezmę skakanke i poskacze to cieplej będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 U mnie dzisiaj z deko pochmurno ale nie najgorzej mam nadzieje że pójde dzisiaj na długi spacer. Bo wczoraj z moim miskiem cały dzień nygusowaliśmy na kanapie przed telewizorkiem.No uciekam sprzątać no i musze zrobić liste bo synek za 9 dni do szkoły i musze dokończyc mu rzeczy kupować to pa 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś doła :(:(:( Jakoś tak do du** wszystko jest wprawdzie nie zażeram się na pocieszenie ale jakoś tak czuje się wstretnie. Jestem sraaaaasznie nie cierpliwa ja to bym już chciała żeby choć z 10 kg mi ubyło a w ogóle do bani blebleble.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laski! U mnie pogoda znośna, ale chłodno, chyba jesien idzie:P Z dieta jako tako, raz lepiej raz gorzej, ale cwicze:D Też bym najchetniej chciała juz choc 5 kg w dół i mieć spokój:P Za dwie godzinki spadam na nogach do domku na obiadek i w sumie dobrze, bo troszkę głodna jestem:P Od ana jak zwykle dwie kromy wasy i jogurcik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D_85 ja też bym chciała sie obudzić 10kg lżejsza...:( kurcze jedni obżerają się całe dnie i są chudzi jak patyki(np. moja koleżanka-waży50kg wzrost-168) a inni zjedzą ciastko i już im przybędzie na wadze...nie ma sprawiedliwości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja mam właśnie dzisiaj jakis taki dołek nie wiem nie nawidzę 28 dnia każdego miesiaca równo 3 miesiące temu zmarła moja Karolinka i to pewnie dlatego jadę zareaz na cmentarz tyle dobrze że pomino doła nie obżeram się jak prosie....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..ja uwazam ze wszystkie sobie dobrze radzimy... Ja też bym chciała odrazu zaraz schudnać bardzo duzo,,Ale staram sie byc cierpliwa,i wiem ze to przyjdzie z czasem..A dzis zjadłam dwa ciastka i hamburgera i posłodziłam kawe i sram na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym chciała być lżejsza ale wiecie co na to warto czekać nawet ze dwa lata a potem zobaczycie jakie lasencie z nas będą hi hi hi U mnie pogoda sie poprawia na wieczur nawet troche słonka wyszło. Tez mam dzisiaj taki kiepski dzionek ale jutro będzie lepiej :):):) Dzisiaj zrobiłam na obiadek pulpeciki w sosie pomidorowym nawet dobre mi wyszły tak skromnie się chwaląc:D:D:D A teraz wcinam aktiwie bo coś mam wzdęcia no i walne sobie miętke🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już koniec tego dnia. myślę ze dzisiejszy dzień moge uznać za dietetyczny:) nie zjadłam tyle co wczoraj...naszczęście!!! hamburger...mmmmniam:) juz nie wiem kiedy ostatni raz go jadłam... Foczky to nie sprawiedliwe bo Ty i tak w sobote będziesz miała kilogram mniej:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :D Ja wczoraj zakupcy robiłam :D Niestety,do zamkniecia sklepów udało nam sie przerobić niecałą góre.. Wiec mamy jeszcze dół do zrobienia :D hahah,,,3,5 godziny sama góra,,NO masakra!! A teraz wasa i cisne z małym gdzieś,bo mi go przywiozą :D A tak wogóle oczywiscie nie bede wam mówiła ze jadłam wczoraj mc naggets... Ale to to bym jeszcze przezyla..Ale nie O 22 !! :(:(:( eee tam :D Bo to ta kuzynka tak na mnie działa :D razem sie odchudzamy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Ja tez wczorajszy dzionek mogę zaliczyć do dietetycznych, a pozatym wypociłam się nieźle przy cwiczonkach:) Ale watpie ze w tym tygodniu coś drgnie, bo weekend była zabójczy:O Dzis rano jogurcik light+ dwie kromki wasy+ dwie sliwki węgierki Dziś wyjątkowo jestem autem dziadka w pracy, więc mniej dzis kalorii bedzie spalonych no ale wieczorkiem nadrobię:) Juz od jutra mam urlop:) jupi jupi hehehe:D W domu kijowo net mi łazi, i ledwo włazi na nasze forum, a o odpisaniu mogę pomarzyć:o Foczky---> A co sobie będziesz załować:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki🌻 No dzisiaj mam dość ładny dzionek no ale wczoraj wieczorem o 21 wrąbałam jajecznice ze szynka nie mogłam sie jakoś powstrzymac tak mnie naszło:-p:-p:-p Na szczęście na słodycze nie mam ochoty nawet już odzuciłam moje ciacha zbożowe szczerze już mi zbrzydły(przejadłam się nimi):D No dzisiaj planuje jakiś spacer z małym potem obiadek ugotuje dzisiaj kapusniaczek:-p:-p No to co miłego dzionka🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja dziś na nogach od 6:00:o własnie próbuje się czymś zająć zeby nie myśleć o jedzeniu bo chętnie bym coś zjadła. najgorsze jest to że dzis wieczorem jadę z koleżankami na pizze:o postaram się zjeść maleńki kawałeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie takie małe ciastczka jak krakersiki są bardzo kaloryczne ????? Bo ja się ich nawieprzałam jak głupia a teraz mi źle ble..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziewczynki przepraszam was ze troche sie nie udzielam,ale jestem bardzo zajeta w trakcie dnia,a ostatnio wracam późno do domu i kurcze juz nie mam siły :D hehe... Wynagrodze wam to od wtorku :) Buziaczki sraczki ;) :* Ps... oj chyba nie schudne w tym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×