Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

Gość karolka7
Witajcie:) my mamy na razie restaurację, mszę na 14 ale zmieniam na 13, bo chcę po pierwszym tańcu zdjęcia w plenerze, ale fotografa jeszcze nie mam, mamy jeszcze zespół, sukienkę już fason wybrałam idę za tydzień zamówić, bo szyję, nauki mamy w czerwcu i poradnię życia rodzinnego, resztę będę załatwiać pod koniec kwietnia, teraz jeszcze fotografa i kamerzyste załatwię i zamówię szycie sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilu
ja slub mam na 17 , wedlug mnie 14 to jest stanowczo za wczesnie. Podejrzewam ze niewielu gości wytrzyma do godziny 24. U mnie suknia zamówiona,zdjecia w studio zamówione, zaproszenia kupione, obrączki upatrzone, data i godzina ustalona u ksiedza,orkiestra , sala, kamerzysta i fotograf juz sa od dawna.na razie to wszystko reszta zajme sie moze w lipcu .Pozdrawiam wszystkie październikowe panny młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że pewne rzeczy robię za szybko dzięki Wam już się nie zastanwiam czy to nie za szybko, tylko chodzę oglądam kupuję, planuję...mam fotografa,fryzjera i kosmetyczkę - to był dla mnie chyba największy szok jak poszłam spytac się orientacyjnie o ceny a tu sie okazuje, że muszę się zapisać (8 miesięcy wcześniej) i to i tak mi się udało , że fryzjer mni jakoś wcisnął w swój grafik, zresztą sam fryzjer był zdziwiony tym pędem w tym roku n terminy, podobno wcześniej był większy spokój wśród panien młodych....cóż jeszcze mam, oczywiście suknię tzn. wypożyczam, projekt zaproszeń, balony,orkiestrę, salę, sto pomysłów...poszukuje teraz butów, te idealne które znalazłam mają za wysoki obcas i nie będę ryzykowała jego skracania, więc maraton po obuwiniczych trwa...mam na oku kilka fajnych naszyjników i kolczyki, ale ich ceny trszkę mi nie odpowiadają, więc może znajdę cos podobnego a jak nie to trzeba będzie coś tam wyskrobac dodatkowego w budżecie....apropo budżetu myślałam, że licząc przy planowaniu zawsze wszytko na górkę miło się rozczaruję na koniec i coś zostanie, ale chyba sie myliłam i trzeba będzie troszkę dołożyć:( w każdym bądź razie pozdrawienia ze słonecznego Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje ślub na 15, może wydaje sie wcześniej ale chcemy jeszcze wyjść z kościoła w miarę jak będzie widno. a jednak nasz ślub będzie pod koniec listopada. i wcale nie uważam ze za wcześniej to ze impreza może sie skończyć o 3 nie znaczy ze źle u mnie porostu wszyscy wcześniej sie zaczną bawić ważne by był dobry zespól i wszyscy sie bawili! :) miłego dnia, fajnie bo taki ciepły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ślub o 16 miałam wybór 16 albo 15 ale ze względu na to, że cała rodzina pana młodego jest przyjezdna plus kilkanaście osób ode mnie, więc wolałam dać im więcej czasu na dojazd i ochłonięcie po podróży...nie stać mnie na opłacenie 2 dniowego pobytu w hotelu.....sesję w plenerze będizemy mieć w niedzielę w dzień śłubu tylko w stugio o 19 20..tak żeby zjeść spokojnie obiad zatańczyć chwilkę posiedzieć i zdjęcia....gdybyśmy oby dwie sesje połączyli na dość długo muielibyśmy zostawic gości samych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam tego probelmu poniewaz bede miala wlasna sukienke i plener i studio zrobimy w momencie jak bedzie pogoda czyli w tygodniu lub potem tak na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Ja mam studio też w sobotę na 11.30 przed ślubem. Nie chcemy zostawiać gości o 20.00 i wyjeżdżać na godzinę na zdjęcia. Moja znajoma o 19.30 pojechała na sesję, a wróciła o... 23.30, bo fotografom się przeciągnęło... :/ Wesele odbyło się praktycznie bez nich. Plener mamy innego dnia, w tygodniu po weselu ;) Myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie. W przyszły weekend wyruszam na poszukiwania sukienki i już mnie przerażenia bierze, bo jak oglądam modele w internecie, to wcześniej NIC mi nie wpadło w oko, a teraz co chwilę zupełnie inny fason biorę pod uwagę i chyba zaczynam wariować!!! Wiem tylko, że chcę białą, jednoczęściową, odkryte ramiona i drapowany niregularny poszarpany dół ;) Jak myślicie, będzie OK? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takobiegliwiczanka
cześć przyszłe panny młode :-) tak się zastanawiam jak zrobić ze zdjęciami :-( przed ślubem nie chce, bo marzy mi się, żeby mój przyszły mąż zobaczył mnie w kościele :-) w trakcie wesela, trochę szkoda czasu ;-) ale znowu w tygodniu też mi jakoś nie leży ... może dlatego, że sama nie wiem czego chcę ;-) a z sukienkami ... to masakra - codziennie znajduje coś fajniejszego - ale mam nadzieję, że jak w końcu wybiorę się na maraton po salonach to znajdę coś odpowiedniego :-) dziewczyny, a zasatanawiałyście sie już nad kwiatami? pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności.. My mamy ślub na 15 a zdjęcia w plenerze o 12 ...jakoś tak sie przyjęło u mnie w rodzinie ze przed ślubem sie robi zdjecia z wesela szkoda by nam bylo jechać na zdjęcia ....co do sukni mam upatrzoną w necie ale w maju dopiero jade obejrzec gdyż slub jest 280 km od mojego miejsca zamieszkania i tam też suknie bede kupowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka7
A u nas się robi zdjęcia zdjęcia po obiedzie i pierwszym tańcu i dlatego ślub będziemy mieli o 13 (w środę przesuwamy), by jeszcze było widno , jak będziemy robić zdjęcia w plenerze, innego dnia to nie to sam, nie ten błysk w oku ;p , a jak goście będą się bawić dwie godziny bez nas to draki nie będzie i tak planujemy wesele do 4, bo nasze rodziny są z długodystansowców, więc zdążymy potańczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ślub na 12 i jest to najlepsza godzina... msza potrwa około godziny życzenia pół zanim dojedzie się na sale (a mamy spory kawałek ponad 20 km.) to bedzie grubo po 14 wiec moim zdaniem ta pora jest odpowiednia u nas nie robi sie slubów o 17 czy o 15!!! ale co region to inny zwyczaj. jesli chodzi o suknie to w tym tygodniu planuje jechac wybrac juz te jedyna. buty , bolerko i inne dodatki kupuje sie w tym samym salonie w którym szyja suknie( jest to bardzo fajne bo jesli zamawia się suknie z dodtakami z koronki z tej samej koronki szyja buty i bolerko) pozdrawiam wszystkie koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka7
Dziś byłam zapytać, ile kosztuje makijaż i fryzura ślubna i byłam w szoku 200 zł za obie usługi, zapisałam się wstępnie, ale to dużo, jak Wy uważacie, dodam że za próbny makijaż i fryzurę płacę 70 zł, czyli w sumie 270 zł, acha ale przyjdą do mnie do domu. Teraz tylko fotograf i kamerzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ja za zwyklego koka u mojej fryzjerki place 100-110 zl..wiec wydaje mi sie ze nie jest az tak zle jak to razem z makijażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uważam że to nie wiele... ale nad fryzura i makijażem jeszcze nie myślałam , moze koło lipca - sierpnia bede próbowa fryzurki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płacę za makijaż 50-70 z( zależy czy dojdą jakieś diamenciki,sztuczne rzęsy)ł, próbny 30...fryzura około 100zł no i próbna poława z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć październikowe :) mój ślub rozpocznie się o 16:30 a zdjęcia plenerowe (nie chcemy w studio) będą odpowiednio przed ślubem :) o koszty makijażu i fryzury jeszcze się nie dowiadywałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
O rany... fryzjer, makijaż... a ja jeszcze nawet sukienki nie mam!!! :) Moje kochane, macie niezłe tempo ;) Ja fryzjera jeszcze nie mam, kosmetyczki też nie, dopiero przypomniałam sobie o paznokciach ;) Jeszcze mamy duuuużo czasu :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... niemartw sie sama nie jestes ja sukienki szukac bede w maju tzn jade obejrzec ta upatrzona..do fryzjera dzwonilam dzisiaj i powiedziala mi ze dopiero w sierpniu beda mialy grafik na pazdziernik wiec niemam sie co spieszyc ehhe...makijaz kuzynka bo jest kosmetyczka wiec to akurat mam z glowy..ale fakt niektore szybko zalatwiaja wszystko ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Moje kochane, nie ma co dać się zwariować ;) Mój fryzjer też mi kazał przyjść w czerwcu, bo teraz to on sam nawet nie wie co będzie robił, być może będzie miał jakieś szkolenia i wtedy lipa... :/ Z kosmetyczką też mam luzik, bo moja koleżanka jest po kursie wizażu/stylizacji, więc pewnie ona mnie w domu wymaluje. Po sukienkę planuję wybrać się może za tydzień, a może jeszcze później - dodam jeszcze, że nic nie mam wypatrzonego, nic jeszcze nie oglądałam i nic nie mierzyłam :) A nie jest powiedziane, że od razu kupię, prawda? Po zaproszenia idziemy w maju, myślę, że 2 miesiące im wystarczą - ale jeszcze się dowiem, bo już lipiec sierpień muszę spraszać tych moich 450 gości... :/ To mnie właśnie najbardziej przeraża :O Ale ogólnie jestem bardzo optymistycznie nastawiona i Wam moje drogie życzę tego samego!!! Nawet mimo pochmurnego nieba i deszczu za oknem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my tez w lipcu planujemy zaczac zapraszac...po suknie w maju ...nie no niema co szalec za wczesnie:) na wszystko przyjdzie pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniuska
Hej dziewczyny!!!! Ja mam ślub 18!Zarezerwowana sala, orkiestra, zdjęcia w studio, fotograf na ślubie i częsci wesela, kosmetyczka, wstępnie fryzjer.....ale sukni nie mam...tzn w sumie mam upatrzona ale jakiś taki niedosyt mam.....ze może powinnam jeszcze coś poprzymierzac...a tak poza tym to cholera mam mnóstwo spraw nie podopinanych...ale nie martwię się....myślimy zacząć myśleć poważnie o obrączkach.....w sumie to powiedzcie jaki to wydatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o obrączki to będziemy zamawiać u Kruka ich modele najbardziej nam odpowiadały, poza tym mają darmowe grawerowanie i dożywotnie czyszczenie biżuterii, naprawy....pytałam się kiedy mam przyjść zamawiać, pani w salonie powiedziała, że najbezpieczniej będzie w lipcu, początek sierpnia bo nie są w stanie przewidzieć zainteresowani ich obrączakami a w tamym roku zdażało się czekać ludziom do miesiąca czasu na wykonanie ich obrąćzek, więc tak zrobię w lipcu pójdę zamówić to co mnie interesuje...kiecka czeka w salonie...buty chyba zamówię przez internet...byłam już sprawdzić w salonie jaki rozmiar powinnam mieć tej firmy buty no i zaoszczędzę prawie 100zł zamawiając samej a nie kupując w salonie ślubnym...\"naszyjnik\" kupiłam wczoraj tylko że nie było do niego kolczyków więc muszę coś w tej kwestiii wymyślić....zasatanawiamy się teraz nad alkoholem soplica jest teraz w dość dobrej cenie i ma jakis konkurs na wygranie autka...przy tej ilości butelek może udałoby się coś wygrać:)...w maju muszę pana młodego na nauki wysłać w czerwcu podpisanie protokołu przedslubnego...w sierpniu próbna fryzura i makijaż...no i poszukuje body z usztywniona górą przy miseczkach, widziałam coś takiego na necie ale boję się w ciemno kupowac bieliznę...cdn....pozrawiam październikowe panny młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o takie body http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.kobieca.eu/product_thumb.php%3Fimg%3Dimages/8087%2520body.jpg%26w%3D149%26h%3D274&imgrefurl=http://www.kobieca.eu/natura-7318-biustonosz-p-79.html%3FosCsid%3Dc0ce578cb2c21116ba81df4e0b81f465&h=274&w=149&sz=7&hl=pl&start=3&um=1&tbnid=umaN7ycNSjJbtM:&tbnh=113&tbnw=61&prev=/images%3Fq%3Dbody%2Bbielizna%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl-PL:official%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ładn ale nie w moim stylu ja chce gorsecik http://www.allegro.pl/item336357099_axami_cudowny_bialy_gorset_75c_wysylka_gratis_.html zobaczymy:) z tym że bez ramiaczek oczywiscie:D a obroczki zamawiamy w małej praconi w moim miescie. tam moze zrobic tam ze przynosisz zdjecie obojetnie jakich obraczek na kruk i robia takie same za połowe ceny wiec nie ma sensu przepłacac:) wódka oczywiscie FINLANDIA i PAN TADEUSZ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
MilenkaS fajna ta suknia :-) poszukaj sobie coś na http://madonna.pl/pl/suknie_slubne.php cudne mają suknie :-) mnie poraziły: http://madonna.pl/pl/pronovias.php http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=lorna http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=53.onice mam jeszcze jedną na oku http://www.modena-salon.pl/suknie_slubne-agora.html bardzo podoba mi sie jeszcze http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=79.destino ale w moim wieku to już chyba nie wypada :-P w każdym badz razie od przyszłej soboty wyruszam na przymierzania :-) dziewczyny, zastanawiam się nad białymi gołębiami po ceremonii - byłyście kiedyś na takim ślubie? co o tym nyślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×