Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

Gość MillenkaS
Madonna jest fajna ale ceny też ma niezłe... ;/ Saturno kosztuje ok 4.700 zł... ...Donaire 4.890zł... Czyli DROGO!!! :) Ale sukienka śliczna, o ile ktoś lubi falbanki oczywiście, bo ona ma duuuużo falbanek :) Ja lubię. Colombot eż bardzo mi się podoba, na żywo jest taka delikatna i dziewczęca, ale ma w sobie to coś, zobaczymy ;) Jak coś dziewczyny zdecydujecie to koniecznie dajcie znać!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja suknie bede zmiawiac w lipcu mam jeszcze czas, ale wyglad sukni nadal nieznany pewnie bufiasta z koronkami i haftami bez treny w całosci grapana i nie z tafty(nie chce szeleścic jakpapier pergaminowy:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja jade za tydzien juz za suknia...a gosiag nie obawiasz sie za w lipcu troche za pozno?? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
Byłam w Madonnie... Saturno jest w zeszłorocznej kolekcji i nie mają jej na salonie i już nie będzie :-( myślałam, że wybór sukienki będzie łatwiejszy ;-) trzeba sie z tym przespać i podjąć decyzję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
takasobiegliwiczanka, a widziałaś może Donaire? To taka mega falbaniasta sukienka, ale ma w sobie to coś... :) gosiagg, lipiec to stanowczo za późno na poszukiwania sukienki, chyba że chcesz wypożyczyć z salonu albo z komisu, bo na nową to stanowczo za późno. Mi we wszystkich salonach mówili, że mam czas do końca maja (a najlepiej do końca tego tygodnia) i to już jest taki termin ostateczny, bo później to już będzie za późno i może zabraknąć czasu na przymiarki... ;/ Dlatego myślę, że jutro albo max w środę pójdę raz jeszcze zmierzyć moje typy i trzeba zamawiać... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też w salonach mówią że potrzeba 4 a czasem nawet 5 miesięcy na sukienkę - szczególnie jeśli są sprowadzane z zagranic,y bo myślę że jak suknia szyta jest w Polsce to czas oczekiwania jest krótszy... ja jeszcze nie znalazłam sukni dla siebie ale mam kilka typów :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
Mierzyłam Donaire - jest BARDZO fajna - ale jednak decyduje się na krok w inną stronę :-) prosta elegancja :-) moje przyjaciółki jednogłośnie stwierdziły, że to jest to - i ja też sie do tego przekonałam :-D prosta sukienka typu Bahamas z madonny http://madonna.pl/pl/sanpatrick.php?s=6.bahamas ale nie dokładnie ta, ponieważ ona nie ma bolerka, a "dobierane" nie wyglądają tak powinny :-( i oczywiście bez tego paska :-) suknia na zdjęciu wcale, a wcale mi się nie podoba, ale w rzeczywistości ... prosta, ale pełna klasa :-) reasumując :-) mój plan jest taki - prosta suknia, długie kolczyki, włosy w bardzo gładkim koku i nic więcej :-) co sądzicie o takiej sukni? w sobotę idę jeszcze raz do madonny i zobaczę inne tego typu skukienki - zostało mi jeszcze Cymbeline i ... podjęcie decyzji :-) Jak chodzi o czas to w dwóch salonach - markowych - powiedzieli, że to bardzo dobry czas na zakup, bo czasu będzie w sam raz - ale w dwóch innych - nie markowych - pani powiedziała, że szycie zajmuje im ok 1,5 miesiaca, więc nie muszę się spieszyć - no cóż - powiem jedno zostaje przy salonach markowych :-) jakaś spokojniesza głowa :-) pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzwonilam do Emmi Mariage bo tam bede zamawiala suknie to wlasnie tez mi mowila ze 3 miesiace przed to najpozniej juz tak..dlatego jade w srode juz do Radomia do rodzinki a w piatek jade przymierzyc i zamowic:)...wlasnie tez slyszalam ze w takich nie markowych to 1,5 miesiaca wystarczy/..ale ja wole miec glowe spokojna ze zdarza mi uszyc niz pozniej sie martwic czy zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazii
25.10.2008:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) takasobiegliwiczanka! Ja też mam podobną koncepcję ;) Tez chcę dłuugie kryształowe kolczyki (już kupiłam) -- tyle z biżuterii... no moze zdecysuję się na jakąś bransoletkę.. ale nie wiem. Co do włosów.. to pewnie jakies romantyczne ;, lekkie upięcie.. lub na gładko. POZDRAWIAM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
MagdaW, czy kolczyki kupowałaś w jakimś salonie ślubnym, czy u jubilera? znając Twoje doświadczenia, oszczędzę troszeczkę nogi :-) mam tylko jeden warunek dotyczący kolczyków - muszą być wkrętki :-) pozdrówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj takasobiegliwiczanko!;) Kolczyki kupilam w salonie Swarovski. Zaraz podam link do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
Magda - zaglebiste kolczyki :-D zaraz szukam takiego sklepu u mnie w pobliżu :-) i są wkrętki ;-) dzięki :-) a podwiązka ważna sprawa :-) no i dobrze, że ma coś niebieskiego - jeszcze tylko coś starego i pożyczonego :-D pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej waM ja dzisiaj w koncu zamowilam suknie jest cudna:D jak dla mnie i calkiem inna niz chcialam heh...na www.emmimariage.pl kolekcja 2008 model perle :)...na samym dole prawie jest:D na zywo wyglada jeszcze cudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
hey kochane :-D ja też zamówiłam sukienkę :-) pojechałam po inną, a zamówiłam jeszcze inną :-) mama z paniami w salonie mnie przekonały :-) zamówiłam http://madonna.pl/pl/sanpatrick.php - ale zdjęcie nie oddaje uroku tej sukienki :-) mam nadzieję, że dobrze zrobiłam - z jednej strony kamień spadł mi z serca, a z drugiej ... może mogłam wybrac lepiej? kobiecie nie dogodzisz :-) teraz pozostaje nam wysłać naszych panów na zakupy :-) zajmijmy sie teraz może doborem kwiatuszków do naszych cudnych sukieneczek :-) aha jeszcze jedna nowość :-) od wczoraj na ciemoczekoladowych włosach pojawiło mi się :-D mnóstwo jasnych pasemek i już prawie jestem "blondi" ;-) zapomniałam już (po 2 latach) jak to jest być jasnowłosą :-) ale chyba jednak wolę cieme włosy :-) mam nadzieję, że do ślubu nie wyłysieję :-D w końcu ecru sukienka i jasne włosy ... nieeeee - chyba jednak bedzie powrót do czekolady :-) cmoki dla Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota9999
czesc jeśli ktoś poszukuje sukni mam do sprzedania LORNE z kolekcji PRONOVIAS z salonu Madonny, jeśli ktoś chętny dajcie znać na @ szymanskad@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
jak chodzi o obrączki, wiem tylko że mają być mieszne - to znaczy białe z żółtym złotem :-) i nic więcej :-) cmoki dla Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ_LEPSZY
Witam, jestem Dj'em, wraz z kolegą konferansjerem prowadzimy imprezy okolicznosciowe, wesela, studniowki, bale, 18 - stki, imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie... Zadzwoń, dogadamy się co do ceny :) Zapraszam: 606403797 gg 807557 Pozdrawiam DJ LEPSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Dziewczyny, zamówiłam sukienkę... Jednak moje Donaire! http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=90.donaire Ufff, niby kamień z serca, ale lekki niepokój zostaje, bo sukienka jest dość odważna i nie wiem czy nie przesadziłam :) Ale co tam, ślub raz w życiu :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczki!!! Model Donaire Będę miałą do sprzedania po 6 września sukienkę pronovias model: Donaire, rozmiar 34/36, wzrost 167. Czy jest ktoś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Stokrotka, widzę, że mamy podobny gust :) Ale ja jestem wyższa, więc niestety nie mogłabym odkupić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sukienka jest poprostu super. Najładniejsza ze wszystkich jakie przymierzałam a było ich nie mało :) Ja mam narazie tylko sukienkę. Moze podpowiesz mi jaki masz welon, butki, kolczyki i jak ubrac pana młodego (ja myślałam o smokingu,albo garnitur czarny i taki krawat cienki czarny jak teraz są modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Nie wiem jaki kolor wybrałaś sukienki, bo ja mam śnieżnobiałą (z tego co wiem było jeszcze ecru/smietanka), mam do tego 2 welony (długi równy z trenem i krótki, który zostaje potem na wesele), buty z czybkiem zakrytym (nie odkryte), długie kolczyki i nic na szyi... Do tego oczywiście jakieś proste długie kwiaty, bo sukienka jest tak strojna, że bogata wiazanka tu nie pasuje... Jako że ślub mam na poczatku pazdziernika, to mam jeszcze na wszelki wypadek etolkę, ale to tylko na dwór, bo w kosciele ja zdejme :) A jak u Ciebie przygotowania? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamówiłam śnieżnobiałą. Najlepszy kolor dla tego materiału - tak myślę. Welonu jeszcze nie zamówiłam. Siostra namawiała mnie na ten welon co jest do sukienki z tą falbanką dookoła, ale ja stwierdziłam, że za drogo :) - sam welon miał kosztować 1000 zł. Niby raz w życiu, ale zebym go jeszcze widziała - na salonie nie mieli i musiałabym zamówić w ciemno :). Ja na szyje też nic nie chce, myslałam jedynie o kolczykach długich. O welonie jeszcze pomyslę - jeszcze nie wiem czy długi czy krótki. Napisz coś o panu młodym:) i bukieciku (moze masz jakąś fajna stronke z bukietami. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Widzę, że rozmawiacie o Panach młodych i welonach :) Też miałam problem z welonem... niestety miusialam zamowic w ciemno (jego koszt też ok 1000zł). Nie wiem czy dobrze zrobilam..NIe podobalo mi się to, ze nie mieli go w Madonnie. W sumie jest on dopasowany do tej konkretnie sukienki... Co do Pana młodego.. Myślimy o połyskującym, czarnym garniturze (krój angielski)- (cos w stylu strojów K.Ibisza w \"Jak oni śpiewają\" ;) Do tego cienki krawat, który jest zdobiony kryształkami. Zaczniemy te poszukiwania pewnie pod koniec czerwca.. Niech minie ta straszna sesja ;( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catagena
Po 6 września będę miała do sprzedania GINA z Mariee de Paris. Biała, rozmiar 36-38, wzrost 170 + obcas. Może któraś z Was byłaby zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×