Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

Magda W dokładnie o czyms takim myslałam dla Pana Młodego.Cienki czarny krawat jest teraz chyba super modny to nie bedzie problemu z kupnem, ale widziałaś moze gdzieś takiz kryształkami ? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Welon aż 1000zł??? O matko córko, a czemu taki drogi?? To chyba ten z obramówką taką grubo wyszywaną... Ja będę miałą zwykły welon, siateczka bez niczego, bo za bogatą mam sukienkę na strojny welon. Jego koszt ok 250zł i powiedzieli mi, że skoro mam tak drogą sukienkę, to welon dostanę za free... Poza tym ja wolę welony takie zwykłe proste i bez lamówek, choziaż co prawda nie do każdej sukni taka pasuje, poza tym to kawestia gustu ;) A czy wasz pan młody będzie miał tą specjalną kamizelką wyszywaną, taką kremową lub białą + musznik (czyli ten króciutki krawacik)...??? Bo ja nie wiem co mojemu Panu doradzić ;) A garnitur oczywiście ciemny, bo jakoś nie lubię Pana Młodego w wersji "jasnej" :) A czy macie już wybrane wiązanki...? Albo jakieś szale, etolki, marynareczki czy inne wynalazki gdyby tfu! pogoda lekko nie dopisała...? Ale oczywiście będzie piękne słońce, tylko coś tam trzeba mieć dla spokoju ducha, prawda? Bo na stówkę tego nie będziemy musiały używać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje drogie:)... ja mam dokladnie taka suknie http://emmimariage.pl/index.php/main/pl/offer/4/109 na zywo wyglada pieknie i do tego wlasnie mam tez welon dwuczesciowy ja nie chcialam sukni z trenem wiec wybralam dlugi welon:)....bolerko do kosciola z takiej koronki jak ramiaczka i do tego kwiatek we wlosy taki jak na sukni tylko malutki...na szyje nic nie bede miala:)...widze przeciwniczki jasnych ganiturów :)..moj bedzie mial jasny tzn nie za jasn bo nie lubie ale na pewno nie czarny...:) a ze ma ciemna karnacje wec bedzie super:)..z reszta on sam nie chcial czarnego:)... buty tez na pewno zakryte bede miala chociaz jeszcze nie sszukalam ...musze znalezc jakies fajne ecru jasne ...wiazanki hmm nie wybralam chcialam kalie ale to jak mialam opcje innej sukni..do tej nie beda pasowaly..,ta co sobie upatrzylam na necie wygladala koszmarnie strasznie szeroka byla wygladala jak typowe ciastko z kremem..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do welonu.. to też nie wiem czemu taki drogi! 1/5 ceny sukni.. troszkę to dziwne. Jest taki jak na zdjęciu.. cały komplet http://www.madonna.pl/pl/sanpatrick.php?s=41.barahona. MillenkaS.. nie widzialam tego krawata z kryształkami.. Mam zamiar dopiero gdzieś go namierzyć ;) Jak coś znajdziemy, to dam Ci znać ! Co do koloru garnituru.. Mojemu Panu młodemu znacznie lepiej jest w odcieniach stalowych.. jest ciemnym blondynem z ciemnymi oprawami i ogolnie jest ciemnej karnacji.. więc w czarnym wygląda zbyt smutno ;) Nam chodzi o taki łamany kolor czarny ze srebrnym.. taki połyskujący na srebrno ciemny granitur ;) Wiązanka... hmmmm czekam na Pana od wystroju kosciola.. On ma zaprojektowac bukiety. Sama nie wiem jakie mi wyśle propozycie. Myślę, ze jak będzimy miec ogolne pojecie na temat strojow, to dopiero będziemy myslec o kwiatach :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara1978
Hej dziewczyny Nie mam czasu na częste wizyty na forum, ale z uwagą śledzę nasze przygotowania do październikowego ślubu :) Suknię mam już wybraną, gorset+spódnica+bolerko (nie jestem oryginalna, ale ta, która mnie się podobała niestety do mnie nie pasowała). Nad welonem się zastanawiam, ale raczej go nie założę (a na pewno nie kupię za 1000 zł) ;) Najgorsze są buty, o zgrozo! Nie cierpię białych, ale jakoś przebrnę przez tę jedną noc, chociaż żadne nie przypadły mi do gustu:( Mój Marcin ubrany będzie w ciemny garnitur, po prostu idziemy klasycznie, ale elegancko. Obecnie szukam ciekawych zaproszeń, ładnych i skromnych. Pozdrawiam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszamakota
Witajcie dziewczyny! My bierzemy ślub 4 października 2008!!! Nie mogę się doczekać odkąd zamówiłam sukienkę - jak wiele z Was wybrałam Madonnę. Link do sukni: http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=95.nepal (ku mojemu zaskoczeniu taki model najbardziej mi pasował:P ) Pozdrawiam gorąco i dołączam się do ogólnego trzymania kciuków za pogodę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my byliśmy dzis pierwszy raz na naukach, prowadzi je ksiadz, mowil dzis o sakramencie malżeństwa, bylo nawet nawet, nie zachwycił nas niczym, do srody wlącznie mamy z nim \"zajecia\", a czwartek i piatek beda spotkaniami z malżeństwem z poradni rodzinnej i mam nadzieje ze to juz bedzie ciekawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Dziewczyny, a czy macie już zaproszenia i obrączki zamówione...? Bo my musimy to zorganizować w tym tygodniu, bo już w lipcu musimy zacząć zapraszać gości... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie juz że seks w małżeństwie jest nie tylko po to by było potomstwo ale aby \"wspólnie uśmierzać popęd\"?? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiag88 Ja też jestem ze slaska i planuje wesele na 12 rano tylko że 18 pażdzernika za to 25 pażdzerika mam swoje 25 urodzinki. serecznie was pozdrawiam ANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszamakota
Obrączki zamówiliśmy w Kruku (już nawet odebraliśmy), ale nie jestem pewna, czy to na pewno te jedyne, choć na początku byłam zachwycona. Chyba wolałabym klasyczne z żółtego złota, a mamy łączone - białe + żółte złoto... Ale nie będziemy marudzić ;) Co do zaproszeń, to znalazłam w internecie http://www.cudownyslub.com/, ale zdecydowaliśmy się dopiero jak obejrzeliśmy na żywo w sklepie firmowym. Na stronie nie widać tak dobrze uroczych szczegółów :) . A dziś ze świadkową poszłyśmy na spontaniczne zakupy i przypadkiem zobaczyłyśmy uroczą podwiązkę. Jestem z niej zadowolona (19.90 zł w Triumph'ie!). Ps. Wszystkim z Trójmiasta polecam kursy w Św. Mikołaju u dominikanów. Są rewelacyjni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..obraczek niestety jeszcze nie mamy...bedziemy zamawiac u normalnego jubilera...takie same jak w aparcie nam sie podobaja sa o polowe tansze i krocej sie czeka bo z grawerowaniem 7 dni...a jak pytalam w aparcie to powiedziala o wiele wiecej nawet juz nie pamietam ile Zaproszenia mamy ..nawet polowe mam juz wypisana..poniewaz wybralismy tradycyjne gdzie samemu sie wypisuje...nie chcielismy jakis drozszych bo z doswiadczenia wiem ze nikt prawie na zaproszenia uwagi nie zwraca..choc nie powiem..mi osobiscie sie bardzo podobaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
A ja polecam fotografa www.5czwartych.com Jest fantastyczny! czy w Radomiu sa jakies miłe miejsca na ślub lub wesele w plenerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
Cześć dziewczyny :-D My też jesteśmy po pierwszych naukach :-) nie było tak źle jak myślałam, ale podobno dopiero z paniami zaczyna się ciekawie :-) poczekamy, zobaczymy :-) co do obrączek - byliśmy ostatnio w Aparcie i nawet nam sie jedne bardzo spodobały, ale zapytam jeszcze u jubilera ile będzie kosztowało zrobienie, bo 945zł za jedną tp toszkę dużo :-( poza tym (a co najwazniejsze :-)) ustaliliśmy godzinę ślubu w Kościele - 14 :-D Zastanawiamy sie jeszcze nad jednym, maleńkim kościółkiem poza Gliwicami, ale w pobliżu naszego weselnego lokalu - ale to sie jeszcze zobaczy :-) no i co jeszcze? hm ... nic teraz mam tyko plana zaklepać sobie fryzjera i inne damskie sprawki :-) i szukać butów - a to mi ostatnio spędza sen z powiek :-( pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem... ja nie mysle o slubie i nawet nie chcem sie z nikim wiazac w ten sposob. Uwazam, ze bycie razem i mieszkanie ze soba tez jest forma okazywania uczuc niz slub ktory zoobowiazuje do czegos, a nie koniecznie sie tego chce... narzekacie, ze facet sie zmienia po slubie, ale sie na niego zgadzacie... po prostu lepiej byc z kims i zyc bez takich zoobowiazan jakich wymaga slub wobec pary. narazie tak uwazam i mysle, ze wtedy para sie bardziej stara..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
Zygzaczki ... ile Ty masz lat? i ile czasu jesteś z kimś w związku? mieszkacie razem? jeżeli tak - jak długo? "wyglądzasz" na osobę, która tak sobie wymyśliła, ale sama tego nie przeżyła - czas leci szybko, pogadamy za jakiś czas :-) Tymczasem buziaki dla Wszystkich, którzy zdecydowali sie nie małżeństwo, nieważne czy po roku, pięciu, czy trzynastu latach bycia razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszamakota
A mi po prostu podoba się fakt, że razem doszliśmy do tego samego zdania - chcemy być razem i chcemy to uczcić z cała rodziną. 3 i pół roku mieszkania razem już za nami i nie powiem - fajnie jest. Ale w tym całym "ślubnym zamieszaniu" jest jakaś magia - można jeszcze lepiej poznać partnera, a co najlepsze - jeszcze bardziej się z nim zbliżyć:) Pozdrawiam PS. Dziś kupiliśmy gajerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... U mnie jest troszkę inaczej. Jesteśmy razem od ponad 5 lat.. Mieszkamy osobno (ja jestem jednak staromodna i mieszkanie razem wchodzi w grę tylko po slubie).. Narzeczony mieszka w miescie odległym o prawie 60km. Widzimy się 3 razy w tygodniu.. Wreszcie chemy to zmienic! Stworzyc rodzinę! Poczuc tą \"wspólnotę\". Po ślubie wszystko wygląda inaczej, wiem. To sprawa kompromisu! Wspólnego przeżywania radości i smutków. .. a póżniej kolejne wspaniałe chwile -- dzieci, ich dorastanie.. Ach się rozmarzyłam :) Pozdrawiam wszystkie PANNY MŁODE :) (październikowe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszamakota
No właśnie! Można się rozmarzyć myśląc o tym jak będzie po. My poznaliśmy się w akademiku i dalej w nim mieszkamy. Mamy przyjaciół za ścianą. Jest nam tak dobrze, ale czas na kolejne decyzje. Bo studia zbliżają się ku końcowi, przyjaciele niedługo się rozjadą w cztery strony świata i przyjdzie czas na nowe "istotki", którym chcemy zapewnić Dom jako małżeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy brac slub w roku 2009, po skonczeniu moich studiow, ale rok dłużej, to szmat czasu!!!. Postanowilismy pod koniec 2007r., ze to bedzie własnie teraz-2008- złyszałam, ze 8 to fajne skojarzeni z dwoma obrączkami. Narzeczony jest o 5 lat ode mnie starszy.. skonczyl juz studia, pracuje, więc na co mamy czekac :) !? Śmieje się, że zostanie tata w wieku dziadka (chodź ma \"dopiero\" 28 lat :)) U nas przygotowania stanęły w miejscu. Za ok 2 tyg., po sesji zamierzam znow dzialac. Zacznę od zamówienia zaproszeń, fryzjerki, makijażu... acha najwazniejszy to kurs tańca, jakiś fitness :) .... i garnitur Pana Młodego, którego niestety nie mamy jeszcze :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszamakota
Ja NIESTETY kosztem sesji załatwiam ślubne sprawy, np. jutro odbieram zaproszenia, bo na 6 tygodni wyjeżdżamy do pracy. Przed imprezą kasa się przyda... Za salę i jedzonko zapłaci mój tata, ale resztą my się zajmujemy. Została cała długa lista wydatków, zresztą same wiecie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie mam spokoj :)...dopiero w lipcu jak narzeczony wroci zaczniemy biegac za garniturem:) ale garniturow jest pelno i szbciej sie znajdzie niz suknie:) nie trzeba czekac az uszyja w 4 miesiace itd hehe:).... w sierpniu czekac nas spotkanie z zespolem ..kucharkami by ustalic menu oraz z ksiedzem zeby wszystko podowozic i podpisac protokół...z kamerzysta spotkanie ale to tydzien przed weselem...no i jeszcze poszukac czegos na poprawiny tzn chodzi o jakas sukienke:)..jeszcze lipiec sierpien rozwiezienie zaproszen..a tak wszystko do tej pory to co powinno byc to jest:) a no i obraczki do kupienia jak juz wczesniej pisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co z zespołem. Kto u Was gra?? Zamawiacie sobie do Kościoła jakiś chórek? Nasz zespół: www.capri-newbeat.pl Ostatnio zastanawiamy się nad pierwszym tańcem.. Kurcze ciężki wybór :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My mamy już wszystko
załatwione,została mi tylko suknia ślubna:-) Pozdrawiam wszystkie panny które biorą ślub 4 października 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszamakota
Kurcze, my o zespole możemy tylko pomarzyć. Najlepsi byli już zajęci, więc zamówiliśmy DJ'a. Przynajmniej sprawdzonego. Jednak zawsze marzyłam o fajnej grupie muzyków, którzy rozbawią wszystkich do czerwoności. A to, że nam się nie udało jest tylko początkiem faktu - nie wszystko będzie jak w marzeniach... :( I jeszcze jedno -> uczcie się na moim błędzie -> nie obciążajcie za bardzo świadkowej. Ja przesadziłam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123456
A ja biorę ślub 11.10.2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy zespol :) akurat im sie zwolnil termin chociaz 1,5 roku wczesniej zamawialam a ju mieli pozajmowane..a marzylam o tym zespole bo nie jedno wesele sie przebawilam z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
My idziemy dzisiaj pooglądać zaproszenia i obrączki, bo chcemy w tym tygodniu to załatwić :) A pod koniec lipca zaczynamy zapraszać gości. Ja na mszę myślałam o jakimś skrzypku, bo znam dziewczynę, która ślicznie śpiewa i czasem śpiewa na ślubach... zobaczymy. Chociaż w tą sobotę na ślubie kuzyna śpiewał chórek i bylo super. Garnituru też jeszcze nie mamy, ale to mniejszy problem. Ogólnie jest fajnie :) Już się nie mogę doczekać mojej sukni, cieszę się że zamówiłam taką "inną"... :) http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=90.donaire Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123456
Ja po obrączki to pewnie po połowie sierpnia pójde, bo jest jeszcze czas "MilenkaS"- ładną suknie wybrałaś. A mojej nie ma w internecie :(, ale w tym całym ślubie to chyba najlepsze jest wybieranie pięknej sukni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×