Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Karolinka1983
Hej Dziewvczyny Ciesze sie, ze moja sukienka wam sie podoba:) ONa wygląda jeszcze lepiej w realu. Zgadzam się w zupełności z MillenkąS:) Nie ma co napalać się na suknie, któych się nie widziało w realu:) hehe Ja szukając założam sobie, że MUSI być koniecznie biała, bez trenu i musi mieć ramiączka! Zapierałąm się, że innej nie chce:) Jak poszłam mierzyć sukienki to byłam w sozku okazało się, że do mojej urody pasują tylko ecru i łamane biele, z trenem wygląda odjazdowo no i pasują mi sukienki bez ramiączek ponieważ jestem dość szczupłą i wysoka. A więc ta moja sukienka jest właśnie łamana biel, bez ramiączek i z trenem hihihih. Ja moją wypożyczam z salonu AFRODYTA w OLsztynie. BArdzo polecam ten salon, panie, któe tam pracują są po prostu super. Trzy razy byłam przymierzać te same sukienki i za każdym razem były coraz bardziej miłe i pomocne...a to bardzo ważne. OWSIANKA :) jeśli możesz to napisz na czym polega ten protokół POZDRAWIAM KAROLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKO JUZ OK KOCHANE!!!! NARESZCIE PORÓT DO PRZYGOTOWAŃ ;D HEHE W PRZYSZŁYM TYGODNIU JADE SUKNIE PRZYMIERZAC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak, do protokołu potrzebne są:ksera świadectwa maturalnego (chodzi o uczeszczanie na lekcje religii), nazwiska świadków, i odpis aktu urodzenia.Ksiadz zadawał nam (najpierw obojgu razem) pytania w stylu miejsce zamieszkania, zawód rodziców, twój zawód itd. Potem każde z osobna \"przepytywał\" hehe, pytania takie jak: czy wstepowałaś kiedys w związek małżeński koscielny/cywilny? czy masz dzieci? czy sądzisz że mozesz mieć dzieci? czy chcesz żeby z tego małżeństwa były dzieci? czy ukrywasz przed narzyczonym choroby psychiczne/alkoholowe/dziedzicze? czy sądzisz że jestes zdrowa psychicznie? (hehe przez chwile sie zastanawiałam, ale wnioskując ogołnie powiedziała ze tak), czy ktos cie zmusza do przystapienia do małżeństwa? Od ilu lat jestescie parą? kiedy się zaręczyliście?komu zależy na tym małżeństwie?czy wyznajesz i rozumiesz zasady postepowania w wierze rzym-kat?czy dopuszczasz rozstanie? i takie tam. Potem dał nam kartke na zapowiedzi do parafii \"mojego\", kartki na spowiedz przedślubną i kartki na nauki. Ale sie rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
hi hi hi ciekawe co odpowiem na pytanie "czy jestem zdrowa psychicznie?" - muszę poćwiczyć, żeby bez zawachania powiedzieć TAK ;-) muszę zapytać mojego ile jesteśmy parą ;-) już widzę te palone styki w głowie :-D ciekawe, czy kiedyś ktoś oblał ;-) :-) cmoki dla Was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
owsianka, dzięki za wyczerpujący komentarz :) uffff, nawet nie sądziłam, że z księdzem są aż takie rewelacje, lekko nawet się zestresowałam powiem szczerze :) Bo w weekend majowy planowaliśmy wycieczkę do księdza ,ale teraz to tak trochę zapał mi przeszedł :) Pozdrófffki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na spisanie protokołu przedslubnego idzie sie do ksiedza 3 miesiace przed slubem. a powiedzcie ci mi jak biore slub konkordatowy to kiedy trzeba isc do USC i cotrzeba ze soba miec?? pozdrawiam październikowe szczesciary :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Ja mam póki co przerwę w przygotowaniach :) Po weekendzie majowym idziemy oglądać zaproszenia i lecę do Madonny na przymiarki sukienek :) A potem to już tylko zapraszanie gości... i hej wesele! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na naszym topiku majówkowy zastój :) jak spędziłyście długi weekend? Ja nigdzie nie wyjechałam ale miło spędziłam czas, objadłam się grillowych smakołyków :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
ja biore slub 11 pazdziernika 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto chciałby brać ślub w
październiku jak w maju, czerwcu, lipcu, sierpni, a nawet wrześniu jest tak pięknie? Wytłumaczcie mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: W październiku nie ma upałów.. jak w czerwcu, lipcu.. Nie mam ochoty zemdleć w kościele z powodu temperatury.. NIe chcę aby makijaż spłynał mi zbyt szybko z twarzy;) Po drugie: to bardzo kolorowy miesiąc.. ślicznie wychodzą zdjęcia w plenerze Po trzecie: w tym miesiącu jest miejsce w wymarzonym lokalu i wymarzony zespół może grać! Wystarczy? Poza tym każdy miesciąc jest odpowiedni na slub z ukochana osobą.. dla mnie mołby to być nawet marzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
MagdaW, zgadzam się z Tobą w 100%!!!!!!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza zasada brzmi...
nie udzielać odpowiedzi na głupie pytania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
MagdaW, przepraszam za bezpośrednie pytanie, ale skąd jesteś? Bo oglądałam Twoją sukienkę (śliczna) i tak się zastanawiam czy kupiłaś ją w salonie madonny w warszawie czy gdzieś indziej (bo nie widziałam jej w warszawie):) Fakt, madonna wymiata :) Ja teraz napaliłam się na donaire, ale jak mierzyłam to chyba nie było... ;/ http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=90.dona ire http://www.suknie-slubne.pl/en/2008c.php?s=27.donaire Chcę już kupić tą sukienkę i mieć głowę spokojną... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj MillenkaS! Ja jestem z Krakowa.. Zamówiłam sukienkę w salonie na ul.Floriańskiej ;) Ja jutro jadę z mamą jeszcze raz do salonu.. Przyszło dużo nowych modeli i zastanawiam się, czy nie wymienić mojej http://madonna.pl/pl/sanpatrick.php?s=41.barahona na jakąś inną.. Zobaczę jutro. Może znajdę coś fajniejszego. Mam nadzieje, ze jest taka możliwość.. Wprawdzie dałam juz zadatek, ale na pewno jeszcze jej nie szyją ;) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
MagdaW, czekam na newsy po wizycie w salonie ;) zmieniłas sukienke, czy jednak pierwsza decyzja dalej podtrzymana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MillenkaS! Byłam w salonie... Niestety nie da się zmienic zamówienia.. Suknię już szyją. ..W sumie moze dobrze.. Mierzyłam inne modele i myślę, ze ten wybór był najlepszy;) Te nowe modele, które pojawiły się na stronie Madonny, są prezentacją kolekcji 2009, która pojawi się w salonach w listopadzie 2008. Wczoraj kupiłam biżuterię do sukni i na tym zakończyłam :) (tzn. dłuugie kolczyki... bo tylko taką biżuterię chcę mieć.. suknia ma na sobie sporo świecidłek). Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poiwedzcie mi dziewczyny so=poro z was planuje kupowac siuknie z tak dłuuuuuuugim terenem jak wy sobie wyobrazacie taniec i zabawe z goscmi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ...ja jade za suknia za dwa tygodnie..widze wy juz przgotowania w pelni...ja zamowilam zaproszenia i czekam az dowiaza... co do mojej sukni na pewno bedzie bez trenu..poniewaz podoba mi sie jak jest rozpiety ale jak juz sie podepnie w ogole mi sie to nie podoba ..ale fakt pieknie wyglada jak sie ciagnie..dlatego ja wybralam inne rozwiazanie a mianowicie chce do kosciola welon dwuczesciowy...a po mszy odpiac dluzsza czesc i zostaje normalny welon ..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna kieca
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiakkk
Jestem:) 4 październik 2008:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
witajcie październikowe szczęściarki :-) MagdaW - kieckę masz BOSKĄ :-) i nie zastanawiaj sie nawet nad czymś innym :-) w tej wyglądasz cudnie!!!! ja rozpoczęłam wczoraj objazd salonów ... i oczywiście nic z tego co podobało mi sie na zdjęciach na mnie nie pasuje ;-) w sobote jadę do Madonny i zobaczymy jak będzie z Saturno :-) oby... ale tak na dzisiaj to mam jeden typ :-) oczywiście zarzekałam się, że nie chce wielkiego dołu ;-) ale jakoś ta suknie strasznie mi spasowała, mimo że wcale nie chciałam jej przymierzyć :-) ale panie z salonu mają dar przekonywania - i wielkie dzięki im za to :-) http://www.anna-suknie.pl/ kolekcja Anna I - sukienka 7022 - to jest 11 i 12 zdjecie Cmoki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://swantoni.siemianowice.wiara.pl/index.php?option=content&task=view&id=99 tu macie protokół tak w ogole jakby któras chciala poczytac pytania:D ... ja mam linka od dziewczyny z innego topicu na ktorym jestem:) .. co do sukni...sama na poczatku nie chcialam nowej...chcialam albo wypozyczyc albo odkupic..ale stwierdzilam ze jak wypozycze zniszczy sie to bede musiala i tak zaplacic za wszystkie zniszczenia..a nie chce na weselu martwic sie o to czy mi sie gdzies porwie czy nie...a odkupic hmm...nie bylo takiej jaka bym chciala..i w ogole to jest jeden raz w zyciu wiec kupuje nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Dziewczyny, dzis chce kupic suknie... Przyjezdzaja do Wawy moi rodzice i idziemy... Juz zaczynam sie spinac, bo jak zapadnie decyzja to potem juz nie ma odwrotu... ;/ Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
Milenka i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Co najważniejsze - sukienki niestety nie kupiłam... Bo moi rodzice już mieli mętlik w głowie i chyba musimy się z tym przespać :) A ja przejdę się jeszcze z koleżanką i siostrą i im pokaże moje faworytki. Ale najważniejsze, że mamy 3 typyi z nich będę wybierać. Nr 1 - Madonna model Donaire Piękna, odjechana, zwariowana jak ja, i najważniejsze - pasuje do mnie :) Lekko droga, ale w końcu ślub raz w życiu: http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=90.dona ire Model Saturno oczywiście również mierzyłam, ale ten tren jest masakrycznie ciężki i w sumie cały efekt tej sukienki to tył, bo przód ma bardzo zwykły... ;/ Więc odpada. http://madonna.pl/pl/lasposa.php?s=25.saturn o Nr 2 - Cymbeline, Mariees de Paris, model Gina Na żywo wygląda duuuużo ładniej, a w bieli w ogóle mega :) http://www.cymbeline.krakow.pl/kolekcje/mari ees_de_Paris/6.htm Nr 3 - niby zwykła, niby skromna, ale jednak ślicznie wygląda na żywo Cymbeline, Maggio Ramatti, model Colombo Piękna... ...ale nie mogę jej namierzyć w necie... ;((( Każda w innym stylu (i innym przedziale cenowym), a w głowie mętlik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
pewnie, że trzeba się z tym przespać :-D no a z tym Saturno to mnie załamałaś :-( ale w sumie spodziewałam sie tego, bo wszystkie suknie, które podobały mi się na zdjęciach w realu mi nie pasowały :-) Milenka, powiedz jakie ceny w Madonnie - muszę sie psychicznie nastawić, żeby w sobotę nie dostać zawału :-D DONAIRE jest cudowna - też mam ją wpisaną jako opcję :-) 2 i 3 coś mi nie wchodzi :-( ja mam chwilowo jeden typ - ale już sama nie wiem... ja zdecudujesz daj znać :-D pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×