Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muka_muka

Nietypowe imiona jak się nazywacie i dlaczego???

Polecane posty

Gość studnióweczka_1
hehe Myślibór... ja nie moge :D ale ladnie brzmi.. ja gdy bede miec dzieci to jezeli bedzie dziewczynka nazwe ja : Julia Aleksandra (bo chce by miala 2 imona) a jezeli chlopczyk to bedzie Adam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...niezłe...do tego ma taka mine...zawsze..jakby rzeczywiscie myslał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się przypomniało - do szkoły chodziłam z Idalią, Inką, Igą, Radomirem, Lilą, i... na razie więcej nie pamiętam :) Jeśli będę mieć syna to będzie Remigiusz Aleksander :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a...b...c...
...ja miałam być Anią... ale na imię ma tak babcia... no i... a może przede wszystkim dawna miłość taty... więc mama się nie zgodziła... i dostałam imię z piosenki pana Laskowskiego... zapewne wiadomo jakie... Niedawno dane było mi poznać Tarasa... na roku mam Miriam... a do liceum chodziłam z Arielem, Lyn Te Lee, Bereniką, Otmarem czy Orianą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu jest super!!!!!! :) 🌻 znam 2 x Irminę, Esterę (siostra jednej Irminy), Eryk, Szczepan, Inez (kobieta), Michalina, 2 x Honorata :) Iga, Remigiusz, Żanetta, Aurelia, Perpetua, Róża, Rozalia, Anastazja (to na bierzmowanie sobie laska wzięła), ... więcej nie pamiętam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
znalam kiedys Skarbimira..zdrobniale mowilismy do niego Skarbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjjjjj
mam na imię Barbara i tak się przedstawiam względnie mozna do mneimówić Basia ale inne zdrobneinia nie pasujami... mama jak byłam nastolatka nazywał mnei Bachna, nawet tego nei rejestrowałm że tak do meni móidopiero koleżanki zklasy mi o tym powiedziąły i zaczęły mnei tak nazywać... nie przeszkadzało mi to,ale teraz wolę być Brabarą bo dodaje mi to powagi do młodego wyglądu nastolatki mimo wieku blisko 30-tki. Imię mam poprababci i wybrał je mój tato a miałammiećna imię DELFINA o zgrozo! Tylko tato jak poszedłmnei rejestrować to jednak wybrał Barbara i juzto imię wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem Sylwia :) (Pochodzenia łacińskiego, od słowa silvius leśny, dziki, żyjący w lesie). a moja córcia to Bianka (Pochodzenia włoskiego, oznacza: biała, jasna,postać w \"Poskromieniu złośnicy\" Williama Szekspira,to takze księżyc Urana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja swego czasu
w liceum w klasie miałam kolegów o imionach Ariel i Serafin, przynajmniej we dwóch im raźniej było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nazywam sie magdalena teofila a siostra julita zofia. drugie imiona mamy po babciach :) to taka fajna pamiatka babci teofilii nie poznalam bo zmarla 10 lat przed moimi narodzinami ale do tej pory ludzie ktorzy ja znali opowiadaja ze byla bardzo dobrym czlowiekiem wiec jestem z tego dumna :) w rodzinie kuzyn nawal dzieci dobrawa i ziemowit, w zdrobnieniu dobrawka i ziemek :) smieszy mnie to ale coz :) znam osoby ktore nazywaja sie klotylka i ariel :) ariel to chyba na czesc proszku do prania sama nie wiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasienkaa
Ja jestem Joanna, ot takie pospolite imię, które mozna zdrabniać na wiele sposobów. Na drugie mam Klaudia. Na trzecie Nadzieja. Rodzice zastanawiali się jeszcze nad Natalią, Pauliną i Angeliką. Została Asia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasienkaa
Z takich bardziej nietypowych, rzadko dawanych to znam Roxanę, Kevina, Żanetę, Brygidę... W mojej dalszej rodiznie ciotka ma 4 dzieci - Oskara, Olafa, Inez i Melissę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJKKKLLL
a ja jestem Dagmara i mam koleżankę Ramonę:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
znajoma Randia sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuńka_Niuńka
Rosalindę znałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... i jeszcze ja
mam na imie anna maria - po babciach :) poza tym to pewnie uklon moich rodzicow w strone piosenki "anna maria" bo moja mama ja uwielbia :) a drugie imie - z bierzmowania - walentyna, tu juz moja wlasna inwencja i boj z katechetka zeby mi pozwolila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
ja jestem katarzyna anna (anna to po mamie) siostre mam agate anne tata nazywa sie albin, tak samo nazywał sie dziadek ale na ojca mowi sie grzegorz mam ciocie regine ale mowi sie ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomą Dąbrówkę , takie imię wybrał jej tata kochający historię . Ja mam na imię Wioletta, mówią Wiola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
mialam prababcie apolonie i paraskowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
ja swoje dzieci bym chciala nazwac tak dziewczynka - Carmen Fatima albo Carmen Fabiana chlopiec - Cristian Romeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja prababcia to Tekla, babcia byla Zenobią (ładnie się skraca-Zenia, kiedyś to pewnie co druga dziewczynka była Zenią ale ja oprócz mojej babci nie znam żadnej) Do klasy chodziłam z Tobiaszem,Gracjanem, kuzynka-Roksana (właśńie tak pisana) jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
a moje babcie to Józefa i Zenona :) czyli Józia i Zenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam
a ja znam Albinę, Nel, Dobrawę, Doriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×