Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muka_muka

Nietypowe imiona jak się nazywacie i dlaczego???

Polecane posty

karburator a nie gaźnik?? dziwne imię, ale może jesteś synkiem jakiegoś archaicznego auta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec1979
Aleksandra Konstancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem Krystyna
bo mama tak chciała, od razu wiedziała, że mnie tak nazwie, bo kojarzy jej się to imię z elegancją i bogactwem. niestety nie jestem bogata a z elegancją różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karbuś
Już tego zaznałem, tych wyzwisk. A teraz dziewczyna mi oświadczyła, ze mam problem z wtryskiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdlajljag
Elegancją i bogactwem :D Krystyno tyś prawie jak Cristal Carrington :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze Kinga drugie Nina,którego w podstawówce nienawidziłam a teraz uwielbiam :D trzecie Laura ale miałam dylemat nad Aurelią lub Aururą :) ale wypadło na Laure :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam koleżankę o imieniu
Krzysztofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia taty - Eufemia koleżanka - Sława dzieci w szkole - Kail i Kiara (rodzeństwo) dziadkowie - Stanisław i Stanisława ja- Aleksandra - kiedyś nie lubiłam tego imienia, ale teraz uważam, że jest jakieś takie arystokratyczne :-P czy z wyższej półki :-P nie rozumiem natomiast skąd to zdrobnienie OLA???? denerwuje mnie jak ktoś na kopercie albo jakimś druku oficjalnym pisze Ola zamiast Aleksandra :o niektórzy pisali mnie już (na zaproszeniu) Olga :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z serem
Sylwia - to nie jest nietypowe imię ale wiążą się z nim bardzo sympatyczne wspomnienia dla mojej mamy. Moja mama pochodzi ze wsi, mój dziadek czesto wyjeżdżał za granicę do pracy i czasem zabieral moją mamę - najmłodszą ukochaną córeczkę, ze sobą. Kiedy byli na Węgrzech moja mama poznała dziewczynkę w swoim wieku, której mama była Francuska a ojciej Polakiem -Sylvię właśnie;) Stasznie sie polubiły, ale mama Sylvii zabroniła jej sie bawic z moją mamą bo była córką robotnika a Sylvia była traktwana jak arystokratka ale ta dziewczynka wymykała się z hotelu, przychodziła do mojej mamy żeby sie razem bawić i spędzać razem całe dnie. Nawiązała się miedzy nimi przyjaźń, składały sobie jakieś przysięgi ale kontakt im sie urwał kiedy moja mama wróciła do Polski a Sylvia z rodzicami też gdzieś wyjechała. Ale moja mama bardzo miło wspomina to spotkanie, mówi, ze nigdy później nie spotkała nikogo kogo by tak pokochała i bardzo się zaprzyjaźniła, kogoś kto byłby dla niej tak bezwarunkowo dobry. Dziecięca przyjaźń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
Ja na studiach poznałam kumeplę na którą wszyscy wołali SULIKA. Myślałam,że to ksywka jakaś , a się okazało ,że to zdrobnienie od imienia ,które dostała po babci. Sulika = Sulisława Z czasów dzieciństwa pamietam kumpele o imieniu: Rozaneta Inka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ścibora
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
kanapka z serem - wspaniała historia Twego imienia, a jakie wspomnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela jestem
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasztetówa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikus
Wiktoria, bo moj tata udzielał sie w Solidarnosci i na czesc slynnego gestu Lecha:P nadal mi zwycieskie imie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córek
Mama czyli ja Barbara Aniela ( Aniela po mamie ), mam trzy córki: Sara Barbara Julia Anna Laura Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na imię mam Malwina - po prababci na drugie dostałam zlepek po dwóch babciach Anna Laura na trzecie sama dałam sobie Wiktoria... skutek... Malwina Anna Laura Wiktoria ... a na nazwisko powinnam mieć Rodriquez heheheh albo Del Morales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzanetaa
A ja mam na imie Zaneta :) Niezbyt popularne, ale je lubie :) Nikt do mnie tak nie mowi - mowia Żancia albo Zanetka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolezanke VIRGINIĘ pół Polka pół Portugalka , na nazwisko ma Martinez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem Joanna a miałam być MARINA i Bogu dziekuje, że się tata w USC opamiętał :P :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam koleżankę - Żanetta, podwójne t inna koleżanka - Izabela Bott - zawsze każdy ją puta czy podwójne l w imieniu, a ona mówi - tak, jedno l i dwa t w nazwisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeeese
mam kolezanke co sie nazywa Konstancja a wszyscy myla i mowia na nia Kornelia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Michalina
ale wolałabym chyba na pierwsze miec Michalina,a miałam byc Karolina,ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez nazywam
się Honorata ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×