Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muka_muka

Nietypowe imiona jak się nazywacie i dlaczego???

Polecane posty

Gość nie wiem czyje to
a zna ktoś Lutogniewa? Znalazłam to imię w kalendarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutogniew hahaha
jak sie Lutogniew gniewa to ci moze przylutowac tak, ze ci w piety pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerlingus
Leokadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
w imieniu Lutogniew jest tyle mocy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerlingus
polikarp, scholastyka, domosław, Oswald, Kunegunda, Ludosław, Gwidon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKAAAAAAAA
Cyprian, Mieszko, Gniewko.....znam takich braci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerlingus
Rufin!!!! :) Mam sasiada Izydora, kolege Marcela i Teofil (a nazwisko to Żaba :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjola
A ja mam na imie Jolka, miałam byc Asią ale tata jak jechał do Urzedu zapisywac Asie to usłyszal w radiu piosenke" Jolka, Jolka pamietasz" Mama była niezle zdziwiona jak jej powiedział jak dal córce na imie. Ale ja lubie swoje imie i to bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerlingus
a moja mama ktora pracuje w USC mowiła ze rodzic chciał dac dziecku na imiew Kurtyzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jps
Moja nauczycielka od gegry nazwala swojego syna Gabor chociaż oboje są polakami a ojciec znajomej w USC zapomniał jak miała się nazywać i palnął lila może miała to być liliana ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerlingus
a ja mam na imie Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w liceum mialam nauczycielke o imieniu Domicela moja kuzynka ma na imię Solange (francuskie czyt. Solałż) Laury znam dwie, Leonarda, Milene, Oliviera, Nadzieje jak sobie jeszcze jakies przypomne to napisze a jak tak zwyczajnie ze az glupio :) Anka po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
Kurtyzana? eheh :D :D :D Ja znam Albinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronim
dla mnie najgorsze imiona to te z dż spolszczone - Dżesika Andżelika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalal
Podobają mi się słowiańskie imiona: Dobrawa , Ziemowit, Bożydar, Bożygniew, Gromosław - z czymś się kojarzą, nie są takie bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był też taki przypadek w Szwecji, że pewni fani zespołu Metallica, postanowili dać swojej córeczce tak na imię. Nawet wywalczyli to w sądzie. I teraz dziewczynka ma na imię Metallica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na imię Eliza zaś moja koleżanka swej córeczce dała na imię......Maura,z jakiejś telenoweli je wynalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pospolite imię - ale je uwielbiam :) Zresztą wymyślone przez brata - miałam być Karolinką tudzież Piotrusiem :P Ale za dobrych studenckich czasów spotykałam się z... Gwalbertem :D a ten miał brata bliźniaka Gwidona :D Mieli jeszcze siostrę Esterę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja moze zaczne
moja kolezanka z [pracy tez ma Elize, druga Malwine i Linde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskolka00
g.o.o.s.i.a.--> normalnie cos niesamowitego. Ja mam na imie Martyna, moj maz Gerard a corka Gosia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brat nazywa sie Angelo (czyta sie Andżelo), opowiedział mi pewną sytuacje: zapoznawał sie z jakimiś kolesiami i mowi jak ma na imie a oni najpierw pomysleli ze to ksywa, a pozniej jeden z nich skomentował: Ale masz alfonsowskie imię! heeh to bylo niezle Ale i tak uwazam ze imie mojego brata jest lepszei mniej szokujace od imion typu Gwidon, itd. Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na imie Agata (jak widac ) , z tego co wiem, to moja babcia strasznie walczyla zebym nie miala tak na imie... no ale trudni :p jestem nawet zadowolona, bo mimo ze znam kilka agat ( jedna to moja bardzo dobra kumpela) to jednak nie jest to imie jakos strasznie czesto spotykane (w klasie w podstawowce mialam 3 piotrow, 2 kamilow, 2 kasie, 3 agnieszki, 2 natalie , 3 mackow.... ) co najsmieszniejsze, mialam miec na imie... Kajetan (chwala bogu za to ze jestem dziewczynka :P ), a to dlatego ze... moj tata sobiewymyslil, ze jako chlopiec na pewno postura wdam sie w niego i to bedzie bardzo zabawne jak wysoki, postawny chlopak bedzie mial na imie... KAJTEK :] poza tym znam Norberta, Mariette, Seweryna, Darianne, Oswalda... moja ciocia ma na imie Carmen, a syn kuzyna Eryk... moja maloletnia kuzynka ma na imie Chantall (mieszka w niemczech) , jestem tez ciocia o 2 lata mlodszej odemnie Clary ja jednego jestep pewna, nie chce zeby moje dziecko bylo kolejna Ania, Kasia albo Monika 9bez obrazy :P ) ... poza tym podoba mi sie tyle imion, ze chyba decyzja zapadnie jak zobacze malenstwo... ale tego narazie nie planuje , mam czas ;) podobaja mi sie imiona: olek, alek.. jagoda, malina, iga, apolonia (pola) .... a po przeczytaniu calego watku znalazlam jeszcze kilka ciekawych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerlingus
ja tez jestem Agata, tez imie rzadko spotykane w miom otoczeniu, choc znam 2 agaty i obie sa moim najlepszymi kolezankami, imiona sie wzajemnie przyciagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem AGATĄ KATARZYNĄ, a moja siostra NATALIĄ MARTYNĄ :P dziwne to imie MARTYNA;p Mój tatuś ma na imie SZCZĘSNY ale używa imienia DARIUSZ moje prababcie miły na imie ANIELA I ANASTAZJA I moja córcia też będzie ANASTAZJĄ :) jedna z moich koleżanek ma na imie LILLA ( bardzo ładnie) a do mojej szkoły pomyka też NAWOJKA a o statnio w faktach wypowiadał sie facet o o imieniu TEMISTOKLES!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ile Agat:) jka sie ciesze:) w swoim środowisku nie znalazłąm tylu Agat:) ale tak wogóle to nie lubie tego imienia...;/ jest takie oschłe i surowe;/ przypomniałą mi sie że znam jeszcze LEONARDA, KESJE :), AMANDE I REBEKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny topik:) znowu mi sie przyponiało: mama chciałą nazwać mnie BIANKA albo BLANKA, bo AGATA miłó być tymczasow \"roboczo\" dopuki sie nie zdecyduje. Jadnak ja, głupek mały przyzwyczaiłam sie do tego imienia i na inne nie \"reagowałam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc to ja
Jestem Elwira a mialam byc Julka. Sama nie wiem co gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znam jeszcze jedną Ksenię ;) strasznie fajne to imię :D a obok mnie mieszka dwóch bliźniaków : OKTAWIAN i RADŻIMIR :D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studnióweczka_1
moj kuzyn ma na imie Nicolaus... mimo ze wszyscy w rodzinie to polacy... a ksiadz robil wiele sprzeciwow zeby to imie zaakceptowac... mial byc mikolaj;) syn mojej nauczycielki na na imie Duszyn.... a ja jestem Sylwia:D lubie to imie.. a dlaczego takie nosze?? bo moja mama byla w tym imieniu od dziecka zakochana.. zawsze mi mowila ze wszystkie laleczki nazywala "sylwusia" noi pierworodna corcia (czyli ja) tez takie nosi:) a co ono oznacza?? cos niby z lasem.. ze lesna dusza czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×