Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja b.

dostałam od chłopaka na urodziny................................................

Polecane posty

Daje słowo prawie sie posikałam ze śmiechu :D TAK zupełnie poważnie jak go oświeciło ze masz urodziny to kupił latarkę - co chcesz - praktyczny facet;) ps. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
ciesz sie dziewczyno ze nie kupil ci nieczego w dziale z narzedziami, Pomysl sobie jakbys zareagowala jakby ci kupil kosiarke do trawy z promocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto..ja..
:)super ...ale czadu dalas...:) a twoj mezczyzna to juz w ogole samego siebie przeszedl:)ale zamiast dramatu jak widzisz mamy niezly ubaw...ja bym sie nie gniewala bo to takie smieszne:)a ty z ta blacha to jeszcze lepszy...ja jeszcze bym poradzila: 1.druty 2.plastry veet do usuwania wlosow z miejsc bikini 3.wzmacniajaca odzywke do paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba udało ci się wszystkich rozbawić w tym topiku...he he he...lepiej pomyślmy wspólnie co możesz kupić jemu na urodziny...trzeba go też zaskoczyć ...hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja b.
Nie było mi do śmiechu!Byłam wściekła ale starałam się zachować zimną krew bo jakoś do końca wydawało mi się, że to głupi żart z jego strony, chce mnie sprawdzić jak zareaguję i za chwile wyciągnie właściwy prezent.I tak czekałam godzine...dwie...trzy...a tu nic!Więc pomyslałam wtedy, że może to jakas pomyłka do jasnej cholery!Może ją kupił dla swojego ojca, brata, stryjka czy sąsiada Zdzisia.Więc zaczełam się nią bawiać i świecić mu w oczy ostentacyjnie a on nic!Wkurzyłam się na maksa i kazałam mu wracać do domu!A mieliśmy się kurna bzykać!Eh....JAK JA NIE ROZUMIEM FACETÓW!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh no to wspołczucia.... ja w zeszłym roku od byłego chłopaka na 18 dostałam ogromnego kondona maskotke!!!! w dodatku niebieskiego (dobrze wiedział ze nienawidze tego koloru :O ) byłam rozczarowana i załamana , jak juz miała to byc maskotka to wolałabym jakiegos fajnego pluszaka do przytulania..... a tak to chuj**** stało w pokoju i do niczego nie pasowało:O dobrze ze juz z nim nie jestem... kondon leży na strychu:) chyba sprzedam na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto..ja..
jesli mozna spytac...ile ma lat? a bzykanko...trzeba bylo chociaz tak go wykorzystac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja b.
Wałki do włosów to jest myśl!Zważając na fakt, że jest prawie łysy będzie miał nie lada dylemat skąd pomysł na tak oryginalny prezent.Pomszcze ta zniewage przyrzekam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domini..ka
kup mu plastry te do bikini!!!dopiero bedzie myslal O CO CHODZI?!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u smoka
kup mu druty do szydełkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja b.
A wiecie co jest najgorsze z jego strony?Ze on cały czas sie pyta jak tam prezent.Czy mi sie podoba, jak się sprawuję!Jest z siebie dumny i zachwycony.Oszaleje chyba!!!!!!Za chwile mu wygarme co mysle o tym kawałku złomu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie latarka kojarzy się raczej z męskimi zajęciami jemu trzeba kupić coś bardzo,bardzo kobiecego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domini..ka
hahahahahahahahhahahahahahahaha....ten ostatni jest najlepszy!!!!!!!!!!!!! a najleiej kup mu wszystko na raz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja b.
kupie mu zalotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooo
wez rozkręc tą latarkę, napewno tam w srodku jakis pierscionek czy cus! zwlaszcza, ze tak sie dopytuje o swoj prezent! odkrecalas ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja b.
Tego badziewia się chyba nie da rozkręcić:oPo kij by tam coś wsadzał, jakby miał dac coś konkretnego to by mi dał normalnie a nie chował😭Nie róbcie mi nadzieji bo jestem gotowa zaraz ją rozwalić w poszukiwaniu czegoś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooo
Ja bym ją rozwalila, autentycznie! A odkręcic się musi dac, bo jakbys baterie zmieniala? Wlasnie moze nie chcial dac normalnie tylko taka niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje propozycje to
sie z kims zalozyl ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w środku ukrył pierścionek ?? ;) ;) ;) i dlatego tak dopytuje bo czeka aż go znajdziesz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss WEROOO sorki ;) ;) nie przeczytałam 2 strony i palnęłam dokładnie to co Ty heheheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja b.
Jak zdejmuje ta pokrywke na baterie to nic poza bateriami nie ma:oAle jak nia potrząchne to słychac w środku jakby coś latało:oTylko, że tego ni cholery nie da się z żadnej strony odkręcić, żeby tam zajrzeć😭.Jak ją rozwale a okaże się, że tam NIC nie ma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwalaj rozwalaj
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwalaj rozwalaj
najwyżej powiesz, ze Ci :-( upadła -> tak mi przykro kochanie, a taka była ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj
instrukcji obslugi na pewno gdzies jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooo
Teoria nic nie szkodzi:D Mamy nosa!;) Ja bym ja mlotkiem rozwalila, skoro sie nie da:D A jakby nic nie bylo a sie zepsula to powiedzialabym, ze chcialam baterie wymienic na lepsze i troche sie popsula ;) Czy jakis inny bajer. Napewno pierscionek jest:D Nie ma bata:D Kto normalny latarke daje:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje propozycje to
w latarce zawsze cos lata i slychac jak grucha... zadzwon do chłopaka powiedz ze dziekujesz bardzo praktyczny prezent napewno ci sie przyda jak bedziesz szukac go w ciemnosciach sypialni ... a pozniej zapytaj co masz zrobic z o latarko i czy sie nie obrazi jak jej nie postwisz nigdzie na widku tlko schowasz do szafy bo ci do niczego w domu latarka nie potrzebna i tyle .... przeciez nie zostaiwsz chłopaka dlatego ze ci kupił latarke :p moze on chce cie sprawdzic ... no niewem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja b.
Mam wrażenie, że tam się coś w środju obija ale to nie jest raczej pierścionek, coś lżejszego:oAlbo to cholerne bardziewie się urwało od środka😭Jak ja zespuje ta zajebista latarke to mój facet chyba tego nie przezyje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje propozycje to
skoro nie da sie odkrecic a ni nic to przeciez tam nic nie m a bo wczesniej on by musialto jakos tam wlozyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×