Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haslanka

-------**_*TyLkO*_*My*_**--------

Polecane posty

Gość koszulka z napisem
moniak nie dopisalam do zadnego tematu tylko tutaj i na tabsach bo wiem ze tam przesiadujecie czesciej ... nie chodzi mi o pytanie czy jestem w ciazy....NIE!!!!tylko przeczytaj dokladnie a dowiesz sie o co mi chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszulka z napisem
tak trudno czytac ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszulka z napisem
tak trudno czytac ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo o co chodzi, ale na przyszłość warto wiedziec jak to sie pisze ;) myśle że mniejszy rozmiar gumki na pewno zapobiegnie zsuwaniu, ale nie wiem jak bedzie z założeniem takiego mniejszego i czy nie będzie uciskał faceta, prezerwatywa nie powinna sie ściagać podczas stosunku nawet jesli czlonek jest wilgotny wiec wychodzi na to, że warto wypróbować mniejsze rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszulka z napisem- chodziło mi o wypowiedzi sagatki, a nie Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozulka z napisem, po pierwsze moze facet nie zllozyl tak jak powinien, trzeba rozruznic rawa strone od lewej a po drugie mozecie sprobowac z mniejszym rozmiarem:) sagatka, podejrzewam ze partnet sie podniecil, bo pewnie mial zwod, tyle ze nie mial wytrysku. A ciaza a i owczem moze byc , zalezy od twich dni plodnych,, bo przed wytryskiem wydonywa sie u faceta ply ktory moze zaiwerac plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszulka z napisem
oki moniak...... w sumie mozliwe ze zostala nie tak zalozona ...bo to bylo tylko zakladane w ramach wyglupow :) wiec zbytniej uwagi nie zwrocilam na to...mozliwe...tak czy inaczej dzieki.........bo wiem ze sa rozne rozmiary kondomow, takie na 49, 54, i 56 mm...o wiekszych nie slyszalam...najlepiej jednak chyba faceta wypytac moze sie bardziej zna na ich wieklosciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ze my nigdy nie zwaracalismy uwagi na rozmiar, chlopak wchodzil bral durexy i wychodzil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulka z napisem...No chyba był za duży... sagatka...Pleminiki mogą być w śluzie więc ryzyko jakieś tam istnieje... Figaa...U mnie tak samo, nawet ni eiwem jaki ma rozmiar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my używaliśmy gumek tylko parę razy w ciągu 6 lat i zawsze były za małe :P :D :D jakichkolwiek nie kupiliśmy to się do 2/3 członka dały naciagnąć i koniec :classic_cool: :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo my jak kupujemy to New Carres(czy jak to się tam pisze:P )lub Durexy, więc tak samo, jak któraś z Was wyżej napisała, że nie zwracamy uwagi na rozmiar, bo kupujemy w aptece, a jak nie to bierzemy z półki po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mojemu tez na 2/3 sie miesci, pozniej sie tylko gumka troche naciagbnie ale to norma....wazne zeby bespiecznie bylo..ja kiedys pisalam na topiku o tabsach jak jakis koles posuwal dziewczyne w ....zwylkym woreczku ...ale to ja slyszalam wiec sama nie wiem czy prawda..............ale sama sie zastanawiam........................ze im tak nie szelkescilo...a feee:P:D:P:):P:P:P:P:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seniorit ---> mówisz, że to norma ? hmmm nie wiem bo mój mówił, że jak pytał kumpli to im sie do końca naciągała :P no ale whenever bo my i tak gum nie używamy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dziewczyny a co mysliscie o stosunku przerywanym my z partnerem juz dwa lata bez niczego no może ze 4 razy gumka ale to zero przyjemnosci:-) a znajomi nas strasza ze kiedys nam sie to skonczy bo wpadniemy tylko ze jak przez 2 lata stosunek przeryway i dzidzi do tej pory nie ma to chyba nam ta metoda słuzy.A co wy myslicie o tej metodzie???z góry dzięki za odpowiedz.pozdro dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle że to w ogole nie jest metoda anty bo wbrew pozorom zawodna, moja znajoma tez sie cieszyła ze 1,5 roku nie wpada na przerywanym... rodzi w listopadzie konczenie w najlepszym momencie jest głupie facet sie moze nerwicy nabawic, tak mu dobrze ale nie moze dalej tylko szybko wyskakuje poza tym radze sie przebadac bo moze macie duzo szczęścia a moze problemy z płodnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunek przerywany to cos dla odwaznych z refleksem, ja prawde mowiac bym sie bala, nawet podczas seksu bym miala juz wizje ciazy, Polecam tabsy, duza gwarancja bezpieczenstwa i komfort rowniez zachowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ---> my na przerywanym w sumie 3, 5 roku jedziemy i tu sie nie zgodze z MONIAKIEM bo wcale facet nie musi sie nabawic nerwicy :P moj to bez nerw znosi tym bardziej, że jakbym zaszla to tragedi by nie bylo ;) co do tej nieplodnosci tez sie czasami zastanawiam tylko znowu czytalam, że u 20 % facetow nie ma plemnikow w plynie przedejakulacyjnym wiec nie ma szans na ciaze i tak sie pocieszam, że moj facet jest w tych 20 % ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...Przyjemność ze stosunkiem przerywanym jest, ale mnie się wydaje, że lepiej dłużej i z gumką...No i wcale się znajomym nie dziwie, bo nie wiem czy wiesz, ale w śluzie u faceta mogą być plemniki!!! moniak...Dokładnie to samo myślę - kończenie w najlepszym momencie...A dodam jeszcze, że mój facet może ze 2 razy nie wyczuł w ogóle wytrysku... PANIpodrozniczka...Dokładnie:) teoria...To Ty nie bierzesz tabsów!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria...norma, dlatego ze to guma i jak kazda inna gumka sie naciaga, bo nie moze byc ...od...do...bo wtedy jak sie spusci to mu miejsca na to braknie...wiesz jako..:)hehe:P..choc mowisz ze na przerywanym jedziesz...podziwiam....ja bym miala jakies obawy...zawwze mam...choc na poczatku przygody z seksem to nawet z kondonem sie przed samaym koncem wycofywal...teraz juz luzik hihi:P:P:P:P:P xxxxxxxxxxxxxxxxxxx coz...stosunek przerywany...hmmm...dla mnie odpada, chociaz moze to i dobra metoda antykoncepcji, ale tylko wtedy i wylacznie jesli ma sie regularny okres i zna bardzo dobrze swoj organizm...wiec ja juz do tych dziewczyn nie naleze bo niedosc ze mam nieregularny okres/no mialam bo teraz tabsy lykam i tez czasem shizuje jeszcze/ :P to i o obserwacjach sluzu to niezbyt sie znam i u mni eta metoda na 100 zawiodlaby.:( ojej..:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest z tymi stanikami, bo tu wczesniej byla juz mowa....bo rozmiar B nie jest rowny B......moja kolezanka nosi 75B i miseczka jest mala....ja mam 85B i miseczka duzo wieksza.....juz sama nie wiem, czasem mpasuja mi 80B.....i jak ostatnio moj chlopak mi chcial kupic to caly zglupial bo sie pogubil i nie kupil nic....ojejku ....a maca codziennie....coz za wyczucie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
ja tez sie ostatnio zastanwialam czy my mamy tyle szczescia czy moze cos z nami nie tak ale pocieszam sie ze moj chlopak jest tez w tych 20 %(TYLKO GORZEJ JAKBY NIE BYł :-)) ja ufam partnerowi i mysle ze panuje nad tym koncowym wytrysku.wiem bardzo dobrze ze to wcale nie jest metoda.PS.mam w rodzinie taki przypadek dziewczyna mojego brata brla tabsy raz zapomniala wziac i juz ma roczne dziecko a ma 18 czy 19 latek dopiero .dobra spadam bo niedługo ide do gina i juz mam strach w oczach.3majcie sie i milego dnia zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
bynajmniej tak mowila ze brała a ile w tym prawdy to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seniorit...Tu była mowa o stanikach?:)No masz rację, B nie jest równy B...Ja też mam tak, że pasi na mnie 75B i 80B, nieraz 75C...Tylko, że ta 80B jest ogólnie większa...Znaczy pasie pod cyckami no i miseczka, a ten 75B ma węższy pasek no i mniejszą miseczkę...Ja mam ogólnie dość spory biust i teraz bardziej mam 75C niż B, ale B też pasi, to zależy od stanika... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...No mój też panuje zawsze, ja jemu też ufam, ale niewyczucie zdarzyć się może każdemu, to normalne! No jak zapomniała wziąść to normalne, że mogła zajść w ciążę, ponieważ każda pominięta tabletka osłabia działanie tabsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez umie zapanowac, i nigdy nie zdarzyli sie zeby nie zdarzyl, ale wiecie , zawsze moze byc ten pierwszt raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wiec jak juz ktos stosuje ta metode to powinien byc w razie czego przygotowany ze moze wpasc i tak jak u Teorki to nie byl by wiekszy problem. Nigdy nic nie waidomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×