Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haslanka

-------**_*TyLkO*_*My*_**--------

Polecane posty

zapraszam mlode, doswiadczone i te `zielone` laseczki do pogaduch na kazdy temat :) ;p -oby bylo nas jak najwiecej- ;] dziewczyny radzmy sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu na antykoncepcji
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo o tym tez beda rozmowy;] to o wszystkim o czy gadaja dziewczyny... czyli 69% tego hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak tylko nie wiem czy po takim temacie ktos wpadnie na to zeby zapytc o antykoncepcje np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki ? :O :O :O :O czyli kolejny topik dla pustych panienek z tipsami :O sorry ale laseczka to średnie okreslenie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pudlo , ja nie mam tipsów:P i nie chodze na obcasikach i nie ubirm sie ana rozowo i nie mam tlenionych wlosow :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiasz sie slow ktore kazdy inaczej odbiera..!! hahaha.. bez sensu-ale nikt ci tego nie zabroni :P to jak?? co na pierwszy rzut tasmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe.. ja tez!! nie mam teraz tipsow (raz w zyciu sobie zlaozylam:)) mam ciemne wlosy.. nie chodze w szpilach i rowniez mini i rozowych albo kozaczkow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak wymyslcie cos ciekawego bo pozarlam sie dzis z chlopakiem i chciala bym oczyms ciekawym iprzyjemnym porozprawiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... tabletki-pierwszy raz-triki lozkowe-fryzura na noc ...hahah.. help me!! jaki temat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze od tego dlaczego kolezanka pozarla sie ze swoim facetem ;) hahaha :) moze byc ciekawei! co ty na to!? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pierwsze padly tabsy... zazywacie? jakie? ja biore jeanine i jestem 100%zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. szczerze mowic mam wykupione-czekam do pierwszego czerwonego dnia.. i juz sie nie moge doczekac ;] harmonet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę yasmin i jeśli chodzi o samopoczucie, to świetnie, a czy jestem zadowolona, okaże się jutro. Czekam na krwawienie. ;) Fajny topic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ale mialam przypal z matka.. powiedzialam jej ze potrzebuje duzo siana.. troche sie uzbieralo; ciuchy, tabsy itp. wkurzylam sie i powiedzialam ze gin mi zapisala na uregulowanie okresu (kapnela sie co jest grane) ktoregos razu przeryla mi caly pokoj i znalazla.. zabrala mi recepte.. chciala pozniej pogadac zapytac po co to --to jej po chamsku odszczakalam i juz od tamtej pory recepty nie widzialam ;/ ale zalatwilam sobie i juz mam nawet wykupione ;p tyle ze jak pojedziemy teraz na wakacje i ja dostane to moze sie kapnac, albo mnie przyczai z nimi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kaza co innego i kazda zaowolona i jak tu madrze cos naisac w topicu typu: czy sa dla mnie dobre te i tamte tabletki;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem musialam soie kanapke zrobic:P:D Teorka ja ciebie tez :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×