Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Gość Trzecia świnka
:O błech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
no czyli znaczy to to samo co "warto zyc" chyba ze juz nie kontkatuje (ta pora ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
jeszcze kontaktujesz, spodobalo mi sie to określenie ale zapomnialam o tym napisac w poprzednim poscie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
wysiadlem :D pozostanmy przy tym ze warto zyc by cieszyc sie chocby i z drobiazgow. Zreszta pisalem juz, ze nie majac porownania (tak jak u mnie) szczescie płynace z drobiazgu jest naprawde wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
ooooj pąpon, zabrzmialo groźnie :( nie wiem co powiedziec... The Quiet Man - ale tanczyles? z dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
ach kończmy te brednie o samobóstwach papon chwala bogu ze ci się nie dało! z kim teraz bysmy gadali na forum jak nie z tobą?reszta juz chyba wymiekła i poszła spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
zacznij dzialac a nie tylko chcieć:O popytaj może na kafe jest jakaś dziewczyna która chętnie poszłaby z tobą na kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
pąpon - aaa, własnie nie wiedzialem o co chodzi, przeczytalem jeszcze raz i juz widze - "wysiadłem" :D przy takich wyznaniach, nie wiem jak sie zachowac, bo to juz cos wiecej niz "mam 23 lata i nigdy nie mialem dziewczyny" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nieeeeee, ja bym wzial walc, tak, na ulicach Wiednia :D ze wspaniała mloda szlachcianka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
dobra, nawet mloda nie musi byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
to po jaką choinkę caly czas napomykasz o tym ze nie masz partnerki do tańca?? Pąpon taniec brzucha to jest to^^ pierwszy stopień wtajemniczenia kosztuje cos ok 100zl na miesiąc w tym są 4 albo 8 lekcji ale nie pamietam dokladnie:O Niestety w poblizu moego miejsca zamieszkania nie ma rzadnej tego typu szkołyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nie ma takej opcji, bede siedzial tak dlugo na studiach az kogos poznam, 25 lat 26 obojetne ile bede mial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nooo skoro nie odpisuje to faktycznie trzeba dac sobie spokoj, nic na siłe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
kocham zycie a studijesz jakkis damski kierunek? idż na pielęgniarstwo albo filologie polska tam prawie same kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
kocham zycie nie odpowiedziałes na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
The Quiet Man - kiedys tez myslalem ze jest przeznaczenie, ze nie musze nic robic bo i tak nic nie jest ode mnie zalezne... byl taki dowcip o religijnym kolesiu ktory tonal w oceanie, latał po niego smiglowiec, tonacy mowi "nie, odlec stad, Bog mnie uratuje", odlecial, po chwili wraca i znow to samo "nie potrzebuje waszej pomocy, Bog jest ze mna i mi pomoze" i tak kilka razy, az w koncu ten gosc utonal. Potem w niebie pyta Boga, czemu mu nie pomogl. A Bog "glupcze, tyle razy wysyłałem ci smiglowiec a ty nic" jakos tak lecialo ;) nie smiac sie, chodzilo tylko o analogie :P ja nadal wierze w przeznaczenie, ale trzeba mu nieco pomoc ;) Zdalem sobie sprawe ze siedzac w domu, dziewczyna nagle nie zapuka do moich drzwi.... Trzecia świnka - damski czy nie, troche kobiet jest :) ale one nie wiedza ze ja jestem :O to sie zmieni, od pazdziernika :D a isc na inny kierunek, pomysle, z tym sa kolopoty takie ze nie mam zbyt dobrych ocen, musialbym zdawac cala mature na nowo, no ale cos sie wymysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
powodzenia w mysleniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
hehee no tak, przyda mi sie ;) ok, lece cos przekasic jeszcze i spac :) Dobrej nocy wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
Kobiety nie prosi sie o chodzenie widząc ją raz w zyciu:O wtedy Każda cie wysmieje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nie wiem skad, trzeba je poznac, trzeba sie zblizyc a nie tak jak Ty piszesz "wole meskie towarzystwo" pytanie "jak sie zblizyc"? to juz inna bajka ;) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
pąpon a masz jakies filmiki instruktażowe? cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
dobranoc kocham zycie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
do kogo była twoja ostatnia wypowiedź? może za wysoko mierzysz?? wybacz ale nie jesteś typem amanta, masz raczej niebanalną urodę ale nie jesteś brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
Jejku ja nie wiem czego ty chcesz! Mam wrażenie ze szukasz zaczepki, odzywasz się chamsko nawet wtedy gdy ktoś jest dla ciebie mily i próbuje cie zroumiec. Nie przyjmujesz żadnych słów krytyki, nie akceptujesz żadnych uwag ani rad które ci się przedstwia. Nie dziwie się ze nie masz dziewczyny bo pewnie wszystkich traktujesz z góry. TWoja uwaga "jeszcze czego" na moją propozycję znalezienia partnerki do tańca na kafe była chamska. tak jakbys uważał kobiety tu siedzące za nie godne przebywania w twoim towarzystwie! W ogóle mówisz o kobietach jakby to był jakis podgatunek, z twoich wypowiedzi czuć brak szacunku do nas, wręcz jawną niechęć. Wiesz jest taka subkultura EMO, poczytaj sobie o tym mozże się zaliczasz tylko ze do niej należą malolaty z wiecznym bólem istnienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
papon a szkoda:( poszukam jutro na youtubie i jakby co to podeślę ci linka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
rozumiem co piszesz ale nie rozumiem jak możesz tak mysleć co????? taaaaaak jasne! wiesz na niczym innym mi nie zalezy jak zniszczyć obcego faceta z neta którego nigdy w zyciu nie widziałam na oczy i od którego dzieli mnie cała długość Polski:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
papon dobranoc 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do The Quiet Man
The Quiet Man ale z Ciebie ponurak!! Nie wolno czekac bezczynnie na to co los przyniesie, tzeba pomoc losowi!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do The Quiet Man
trzeba miało byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze to znam
Kto to jest Anastasja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×