Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

dobra, beda sie klocic :O The Quiet Man - przeginasz, nikt Cie tu nie obraza a Ty mowiac ogolnie zle o wszystkich dziewczynach obrazasz i te ktore są tu z nami na forum :P A do dziewczyn (zeby nie było wazeliny :P ) czasem odnosze wrazenie ze u TQM pojawiaja sie \"skroty myslowe\" wiec mozna kazda kwestie spokojnie wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
pąpon 🖐️ wole srebro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ludzie... Każdy patrzy na wygląd w mniejszym bądź większym stopniu. Nie oszukujmy się. Przecież jak kogoś poznajesz to chyba \"uroda\" Cię przyciąga, bo przecież nie znasz charakteru tej osoby. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
nie będę siedzieć cicho jesli ktoś obraża Nas-kobiety albo już wogóle przyczepia się do mojej dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i jeszcze jedno TQM. Gadasz jakies pierdoły, rzucasz liczbami. A mój wujek spotkał miłość swojego życia grubo po 30. I co powiesz? Ale nie... Najlepiej siedzieć w chałupie i myśleć \"ciekawe kiedy ja wreszcie kogoś poznam?\" Weź rusz dupę. Czekasz aż laska sama Cię znajdzie??? Zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
o tej godzinie nie ma tam mojej odpowiedzi nie masz do nas nawet krzty szacunku-nawet nie zadajesz sobie trudu napisać naszych nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
no to teraz wiemy kto jest prowokatorem poplumkał poplumkał i zwiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle z Tobą. Bo Ty nawet teraz nie interesujesz się kobietami. Cholera! Nie czaję Cię. To tylko taka gra pozorów, prawda? Udajesz, że masz laski gdzieś, że czekasz na jakąś (sorry dziewczyny za określenie) wypasioną foczkę, a tak naprawdę byłbyś najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi gdyby jakakolwiek dziewczyna zwróciła na Ciebie uwagę. No... I tak zaprzeczysz, no nie? Żal... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
taaaaa jeszcze napisz ze mężczyzn z natury w ogóle NIE INTERESUJą KOBIETY a kocham zycie jest chory bo chce znaleźć sobie chociaz koleżankę! a props tej "prowokacji" ja tylko w pewnym sensie cię zacytowałam TQM-to po pierwsze a po drugie nalezy ponoscić odpowiedzialność za to co się mówi PS. za ta lafiryndę kobiety na tym topiku powinny cię zbluzgać jak dziką świnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mam coś do dodania. Już o tym mówiłam \"kocham życie\", ale Ty też to powinieneś przeczytać. Nie chciałbyś, że by jakakolwiek dziewczyna do Ciebie podeszła? Tzn, że dzielisz nas dziewczyny na lepsze i gorsze? Zastanów się nad tym co teraz napiszę. Ja nie gardzę żadną osobą i mam gdzieś czy osoba któa chce mnie poznać jest brzydka, ładna , chuda, gruba, garbata czy jeszcze tam jakaś. Ważne, żeby ta osoba miała ciekawą osobowość, potrafiła mnie sobą zainteresować. Przecież nie muszę od razu wychodzić za mąż za osobę, która do mnie podejdzie, prawda? Może zostać moim kolegą, a później nawet przyjacielem. Nie muszę od razu tworzyć z nią jakiegoś związku. Istnieje coś takiego jak \"przyjaźń\" oraz \"kumplowanie się\". To też fajna sprawa, wiesz? Jak coś będę miała do dodania to dopiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TQM przestan sie znow
wyzywac, bo topik poleci, albo znow usuniesz swoj nick i wszystkie wpisy i wrocisz pod nowa ksywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
"Nie da sie ukryć że lafiryndy istnieją w populacji dość licznej wiec z czym tu się kryć" skurwysyny wykorzystujące naiwne kobiety też są i tego nie ukryjesz głupie huje które zostawiają swoje kobiety z dwójką dzieci też są i tego nie ukryjesz kurduplowate pedały chcące dowartościować się poniżając innych też są i tego nie ukryjesz mam wymieniać dalej???????????????????? ach jakże moglam zapomnieć przegrańcy którzy wyżej srają niż dupe mają przesiadujący na forum dla kobiet też są i tego nie ukryjesz(i wcale nie mówię o kochaj zycie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyżej założymy nowy... :p Ale faktycznie powinniśmy się liczyć ze słowami. Trzecia świnka masz rację, ale postaraj się troszkę \"lżej\" pisać. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
niech TQM przystopuje bo jak widać nie pierwszy raz wyzywa ludzi na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
taaaaa on będzie sobie wyzywał nas od lafirynd, chorych, psychopatek, prowokatorek a my może damy mu jeszcze buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TQM... Mamy do Ciebie prośbę. Pomyśl nad sobą i nad tym, co czasem wypisujesz. Jak dojdziesz do jakiś wniosków to daj znać. A póki co daj sobie spokój z udzielaniem się na tym topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
niech sobie pisze te swoje filozoficzne wywody ale wara od kobiet!!! nie wiem skad wzieło się twoje podejscie do nas ale to już jest przegięcie poza tym TQM nie obraził tyko mnie ale też kocham zycie piszac ze jest psychopatą, reszta to cytuję" półinteligenci z sieczką zamiast mózgu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TQM a może chodzi o to, że ta dziewczyna z kursu Cię hmm... delikatnie mówiąc olała i teraz masz żal do każdej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
i pała aż taką nienawiścią do reszty dziewczyn? nie sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę czytam wszystkie jego posty dokładnie. Czytam, analizuję, próbuję się czegoś doszukać... Ale cholera... Nie znajduję żadnych odpowiedzi na moje pytanie. Po prostu go nie rozumiem. Próbowałam z nim rozmawiać na gg, ale też nie potrafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
on sam siebie nie rozumie więc nie wtmagaj rzeczy niemozliwych PS. wkurzyłam się , mam zryty humor niech ktoś rzuci jakimś kawałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra na lekcji religii: - Co jest rude, ma kitkę i je orzeszki? Jasio podnosi rękę i mówi: - Na 99% to jest wiewiórka, ale siostrę znając, to może być Jezus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
o jaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia pierwszy raz dostała okres, zaniepokojona biegnie do Jasia: \"Jasiu, Jasiu zobacz\" - i podciąga spódniczkę. Jaś patrzy i kręci głową. Małgosia: \"No i co o tym myślisz ?\" Jaś: \"Według mojej medycyny to ci jaja urwało...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
:D błehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×