Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Gość kocham zycie
:D mówiłem ze zupka chinska! :P smaczna jest, a jak pachnie :D martwi mnie to ze wszystko co dobre to niezdrowe :O Naprawde, ile bym dal by warzywa i owoce smakowaly jak fast foody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
umów sie znia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
ok, dzieki za rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie przepadam za fast foodami. :p Hihi! A owoce są przecież pyszne. :) Ajjj nie wiesz co dobre. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nooo przegryzc sobie mozna, nic poza tym.Najesc sie nie najesz. Zreszta po tym jak kiedys z maliny wylazł mi jakis robal mam uraz do tego typu jedzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... Ja jak jem maliny to zawsze patrzę do środka :) I Tobie też radzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
dziekuje Ci za dobre rady, teraz zawsze jak bede mial jakis problem, czy to z malinami czy z czymkolwiek innym, zglosze sie do Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i o to mi chodziło. :p Ale jest jeden warunek- jeśli będziesz potrzebwał rady to możesz się zgłosić, ale... na gg. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
hehe oki, rozumiem ;) nie mozna sie na forum tak odkrywac przeciez ;) pewnie sie zglosze, predzej czy pozniej :P z kazda minuta robie sie coraz bardziej odwazny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
dziekuje :) to głownie Twoja zasluga ;) tymczasem narazie spadam, booo......musze dokonczyc sprzatanie :P i to nie wymowka :D okazalo sie ze roboty jest wiecej niz myslałem ;) do zobaczenia.......na gg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
dobrze ci idzie!tak trzymaj jeszcze troche i bedzie twoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kocham życie
i cała reszta ;) Angolku? a uważasz, że ellie nie powinna...? dlaczego? chcesz mieć tu monopol? obawiasz się konkurencji ? :) ...jak można różnie spojrzec na tę samą sprawę... dla mnie ellie nie komentuje tylko wyraża własne zdanie, albo udziela się w dyskusji, noo próbuje :) skąd wiesz Angolku ile kosztowało ją wklikanie tych kilku słów? może swoim pytaniem wypłoszyłas wartościową osóbkę? ellie :) śmiało ....byle kulturalnie kocham życie... pytanie retoryczne :), skąd u Ciebie wiedza o różnicy między strachem a lękiem? ...mimo to ;) dobrze się czyta... kawałek o "podsłuchiwaniu" heh, rewelacja :) pozdrawiam, obserwując :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
nie chcialam nikogo denerwowac, to bylo w zartobliwym tonie, nikogo nieobrazające i kulturalne :) i tez jestem strasznie niesmiala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kocham życie
ellie 🌻 ...nieśmiałość mija ;) a wrażliwosć wyrobiona w okresie nieśmiałości pozostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dobrze ci idzie!tak trzymaj jeszcze troche i bedzie twoja\" Wybaczcie, ale takie żarty mnie nie bawią. Może to mój błąd nie wiem. Mam się obawiać konkurencji? Ale niby w czym mamy konkurować? Przecież to forum a nie jakis konkurs. Każdy ma prawo się wypowiadać. Tylko dlaczego ellie nie napisze czegoś od siebie tylko hmm... komentuje. I to jeszcze dość nietrafnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo moze jest bardzo niesmiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kocham życie
Angolku, masz po prostu inne (nie gorsze a inne) poczucie humoru ...i moze ...brak Ci czasu :) na czytanie między wierszami, wczucie się w słowa drugiej osoby, a moze nie masz jej doświadczeń, ee ...morze jest szerokie i głębokie :) wiesz, że ludzie zaczynają lubić się gdy śmieszy ich to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz, że nie mam? Na pewno przeczytałeś ten topik od początku więc pewnie wiesz, że parę razy pisałam że też jestem nieśmiała. A zresztą nieważne... Tylko przykro mi sie robi jak czytam takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie klocic mi sie
😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie klocic mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie klocic mi sie
wlasnie, ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kocham życie
a kto tu się kłóci :D że ktoś się złości, to widzę :) ochłońmy wszyscy nieco, tak pięknie pada deszcz :) u Was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie klocic mi sie
u nas nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×