Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Gość kocham zycie
ulala, naprawde sie porobilo ;) Mam nadzieje ze nikt do nikogo nie żywi urazy, nie bierzmy wszystkiego tak na powaznie ;) co do podszywow, machnac ręką, ani one smieszne nie byly ani nic :) moze podszywacz tez niesmialy i sie chce wkrecic? Zapraszamy! ;) "hej kocham życie" - pytanie retoryczne, ale odpowiem :) czytałem to i owo, zreszta jestem studentem, jak juz pisalem, i takie ciekawostki mi sie tam o uszy obiły ;) ****ellie - witamy i zapraszamy, grunt by bylo kulturalnie i bez zbednych emocji :) Mysle ze podszyw kazdy poznaje wiec po prostu nie reagujmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nie, to nie ja ale widze ze ktos juz odpisal za mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
ale poki podszyw jest kulturalny to niech sie udziela, co mi tam, on spytal Ty odpowiedziales i dobrze.... no wlasnie, czy by chciala, ja poza dotykiem w ramie innego nie praktykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
The Quiet Man - daj spokoj, w sumie tez takie pytanie moglem zadac. Ty napisales, podzieliłes sie, reszta przeczytala, dobrze jest :) Angolek - ano wlasnie, i tak bylem zdziwiony ze tak dlugo sie trzyma bez podszywu, ale nie warto zaprzatac sobie tym glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
hej ,jak wam dzien minął?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze to znam
mi zle minal :o nie zrobilem NIC, co sobie zaplanowalem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
ja przeleniuchowałam caly dzien.I własnie zauwazylam ze moja karta tel stracila na waznosci :D życ nie umierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
a ja mialem dzis plany by wyjsc z domu, ale zaczelo padac :( na dodatek byla burza wiec i komputer wyłaczyłem i telewizor. Wowczas sie okazalo ze nie mam NIC do robienia. Oczywiscie w mysl zasady ze inteligentny czlowiek sie nie nudzi, zaczalem rozwiazywac sobie krzyzowke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze to znam
u mnie nie pada, ale niebo jest zachmurzone, a chcialem sobie perseidy poogladac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
u mnie wlasnie przestało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
hehee taaaaak Angolku, wrocili prawdziwi, no przynajmniej ja, mozesz juz usiasc spokojnie i odpoczac ;) perseidy - uff dobrze ze jest google ;) kiedys ogladalem i probowalem wypowiedziec zyczenie. Jednak nie dosc ze trudno bylo uchwycic moment spadania to jeszcze w ostatniej chwili moje kłopoty z wymowa skutecznie mnie powstrzymywaly przed wypowiedzeniem zyczenia..... jak pech to na calej linii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze to znam
a co google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
hehee, sprawdzalem co to sa perseidy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
hmmm, widzisz Angolku, bez Ciebie rozmowa siada :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nie nabijam sie ;) po prostu ucze sie prawienia komplementow i bycia szarmanckim wobec kobiet :P Wybacz, ale to moje poczatki :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VitaVita
No to jest prawda, ze naprawde warto zyc! No itak warto zyc ;) Dolączam sie do tych jasno myslących o zyciu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... no to całkiem dobrze Ci idzie. :p Czekam tylko aż odezwiesz się na gg. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defrgthj
chcecie pogadać z kaską Tusk to dajecie 7496128, co wam szkodzi... tylko nie wszyscy na raz. ona się boi że wszyscy do niej będą pisać... dlatego używa kodu, musicie napisać "lubisz seks analny?" wtedy kaśka będzie wiedziała że swój. miłych podrywów... jak co to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
VitaVita - 🖐️ tu sami optymisci ;) Angolek - odezwe sie odezwe, juz niedlugo :P "zabyło"? co to znaczy? kojarzy (nie wiem czy dobrze) mi sie z rosyskim "zapomniec" ale mi tu nie pasuje.... The Quiet Man - pisales ze na studiach wolisz meskie towarzystwo, moze to jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
tez nie wiem co mozna konkretnego robic, ale na pewno mozna sie po prostu oswoic. Ja wlasnie mam taki zamiar w tym roku - oswoic sie z kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VitaVita
Czyzby tu są jasno myślący pesymisci? :D Choć pełno przeszkod moje zycie mi stawia, choc nieraz rozmyslanie przeradzalo sie u mnie w lekką depresje to wierzę w lepsze chwile wmoim zyciu na ktore godnie zasluguje, bo to co robię nie jest cenione adekwatnie do wartosci tego, dlatego to mi mimo ze przynosi satysfakcje to co robie to jednak brak podziwu, mobilizacji moich prac ze strony innych mnie smuci. Nie doceniają tego tak jak nalezy. Jednak wierze ze kiedys przyjdzie stosowny czas i ludzie ktorzy to docenią i ujrzą. Czytam bardzo duzo ksiazek pozytywnego myslenia. One mnie trzymaja i dzieki nim mam duzo postawionych celow do zrealizowania. Przyznam ze pare znich juz sie spelnilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze to znam
tez czytam, a raczej czytalem ksiazki o pozytywnym mysleniu, ale rezultaty byly slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nieeee tu są jedynie obiektywni optymisci :D wiara w lepsze jutro jest wazna, ale widze ze trzeba dzialac. Była taka scena w poranku kojota, nie przytocze bo dokladnie nie pamietam, ale chodzilo o to ze czesc ludzi zyje w swiecie z mysla "będę" a tu trzeba myslec "jestem", "robie", "działam".... jakos tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
hmm tak se mysle ,ze kazdy z nas moglby napisac tu jakis jeden cel , ktory chciałaby zrealizowac , jakikolwiek , no nie wiem, czy to pojsc na impreze, czy zagadac do obcej dziewczyny na przystanku ,cokolwiek, i zdawac pozniej relacje z realizacji tego owego Celu, co wy na to?zawsze to jakis mały kroczek naprzod;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×