Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Gość dobrze to znam
Z brakiem czasu, to zadna wymowka ;) A co do misji, i tak sie ciesz, ze chociaz niektore na Ciebie spojrza, na mnie to zadna nie spojrzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zawsze spuszczam wzrok, nawet jak patrzy na mnie super przystojny chłopak i się uśmiecha. Mam wtedy zawsze wrażenie, że on się nie uśmiecha tylko ze mnie śmieje. :( Przecież to chore jest. Musimy w końcu uwierzyć, że my też możemy się komuś podobać. Inaczej się wykończymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze to znam
Ja nie wiem, czy ja jakis niewidzialny jestem dla dziewczyn, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
dobrze to znam - sam byłem zdziwiony, ale naprawde, wystarczy uniesc glowe i isc prosto i bylo jakos lepiej :D W koncu zeszlismy z drzew po to by chodzic wyprostowani ;) Angolek - wlasnie, to jest ten problem, usmiecha sie czy sie smieje. Sam nie wiem czy nie wole, gdy kobieta po prostu przeciaga spojrzenie, niz mialaby sie usmiechac (bo bym nie uwierzyl ze sie nie smieje ze mnie). Ale mowie, widzialem juz takie pary, ze naprawde, kazdy sie moze komus podobac. Przynajmniej w to wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Angolek, zupełnie jakbym siebie czytała... hmh no moze nie zawsze tak jest, czasem odwzajemnię uśmiech, ale na tym sie kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
dobrze to znam - idz prosto i patrz przed siebie (tylko wybierz prosty chodnik, bo ja np przy krzywych sie czesto potykam :O ) powinno pomoc, jak mi dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze to znam
Angolek - Nie ma rzeczy niemozliwych ;) A patrza tylko ekspedientki, ale zeby tak normalnie - na ulicy - to nie. kocham zycie - ale ja chodze prosto, z podniesionym czolem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
kocham zycie ta kobieta chodząca z pomponem na głowie może nie śmiala sie z Ciebie ale do Ciebie? ostatnio idę sobie ulicą, staje przed pasami, z naprzeciwka idzie sobie starsza pani w tempie żółwim, przechodzi w końcu obok mnie i się śmieje patrząc mi w oczy:)nie zeby jakoś pełną gębą tylko takie cichutkie życzliwe hihi. Myśle sobie psychopatka ale później mnie oświeciło! Ona smiała sie do mnie bo strasznie powoli szła przez pasy i wszyscy kierowcy musieli zwalniać:D Strasznie miłe doświadczenie:) To naprawdę nie jest trudne rozpoznać czy ktos śmieje się z Ciebie czy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam jak to tak naprawdę z nami jest. Bo każde z nas narzeka na swój wygląd. A może z nami wcale nie jest tak źle? Mnie nikt nigdy nie powiedział, że jestem brzydka. Czasem nawet słyszę, że mam ładną buźkę i takie tam. Tylko komu wierzyć? Innym czy polegać na sobie i wierzyć w to, co sama widzę w lustrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
kocham zycie wychodź częsciej z domu na spacerki to nabierzesz wprawy i nie będziesz potykał sie o wystające płytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
Angolek te nasze narzekania pt"jaka ja jestem brzydka/brzydki" biorą sie tylko i wyłącznie z naszej głowy. Nawet jeśli ktoś uważa ze jesteśmy brzydcy nikt nam tego nie powie, stąd wniosek nie skupiać się na tym co myślą sobie inni bo z własnego doświadczenia wiem ze guzik obchodzi mnie to jak wyglądają ludzie których codziennie mijam na ulicy (byleby zachowali podstawowe zasady higieny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nieeee do mne raczej nie... kiedys, z 6 lat temu, mialem taka sytuacje ze ide sobie i przypomnial mi sie dowcip. Lekko sie usmiechnalem, jednak pomyslałem sobie ze to musi głupio wygladac ze tak sie do siebie usmechnalem i przez to zaczalem sie jeszcze bardziej usmiechac az w koncu tak sie nakrecilem ze szedłem z usmiechem od ucha do ucha. W takim stanie minąłem jakąs dziewczyne (baaardzo ładna zreszta ❤️) i ona tez sie szeroko usmechneła. I to bylo miłe. Musiała wyczuc poztywyna szczera energie z mojej strony (bo nie byl to jakis podryw) i zareagowała tym samym. Ale przeciez nie usmechalem sie do niej. Gdyby miala niskie poczucie wlasnej wartosci (jak ja) pewnie by myslała ze smieje sie z niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
Poza tym piękno jest pojęciem względnym, za parę lat będziemy starsi zmieni się nasza uroda, zmienia się kanony piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
Angolek - mysle ze jestesmy wobec siebie bardziej krytyczni, ale..... trudno oczekiwac by ktos wprost powiedzial "ale jestes brzydki" chociaz mi to sie zdarzało. Ciebie przynajmniej ktos komplementuje, a ja jak slysze cos o swoim wygladzie to zawsze sa to niemiłe rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze to znam
"Ja się zastanawiam jak to tak naprawdę z nami jest. Bo każde z nas narzeka na swój wygląd. A może z nami wcale nie jest tak źle? Mnie nikt nigdy nie powiedział, że jestem brzydka. Czasem nawet słyszę, że mam ładną buźkę i takie tam" no mi akurat to nikt nie powiedzial, ze z wygladu jestem w porzadku, wiec chyba sama rozumiesz? Gdyby jakas dziewczyna powiedziala mi, ze jej sie spodobam, to zapewne moje wyobrazenie o sobie i pewnosc siebie poszlaby w gore, ale jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
kocham zycie a wysnułeś z tej "przygody" jakiś wniosek poza tym ze można pomylić czyjeś intencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... Już sama nie wiem co myśleć. Ja wiem, że wygląd nie jest najważniejszy, no ale nie ma co się oszukiwać. Wiadomo co rządzi (i kto) dzisiejszym światem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
No bo prawda jest taka panowie ze znacznie częściej zauważa się mankamenty urody niż jej plusy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
no tak, ze nalezy sie czesciej usmiechac i nie bac sie. Ale ta dziewczyna w ogole z twarzy byla taka sympatyczna, nie wygladała na taka co lubi sie wysmiewac... a takie tez sa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
Angolek, moze i nie jest najwaznijeszy ogolnie, ale pomaga przy starcie, przy poznaniu, przy konktach, nawet czysto przyjacielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
kocham zycie nie chcesz zeby ktoś oceniał Cię po wyglądzie a sam to robisz;) Wiem ze nie da się w ogóle nie sugerować czyimś wyglądem ale nie oczekujmy od innych że całkowicie oleją naszą facjate i zajmą się rozkładaniem na częśći pierwsze naszego wnętrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo prawda jest taka, że trzeba olać wszystko tzn. to co inni o nas myślą i to co nam się wydaje, że o nas myślą:) i się nie przejmować, haha i kto to mówi :P wiem, że to trudne, ale znam wiele osób, które pomimo tego że pięknościami nie są, są przebojowe i mają o sobie wysokie mniemanie (czasem aż za wysokie hehe). Zazdroszczę takim osobom, naprawdę... pozdrowionka dla wszystkich z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
Angolek - domyslam sie ze wiesz, zreszta skoro Cie podrywaja i prawia komplementy to jednak.... cos w tym musi byc ;) Trzecia świnka - wiesz, kazdy ocenia po wygladzie, to normalne. Przenosimy cechy fizyczne na psychiczne, niestety. Ale cokolwiek by nie bylo, nigdy nie wysmialbym kogos z powodu wygladu, a to sie zdarza, zwlaszcza wsrod dziewczat... ***Brena - taaa, znam taka jedna dziewczyne, przecietnej urody, ktora jest wlasnie taka "przebojowa", baaaardzo łatwo nawiazuje kontakty z mezczyznami a potem sie szczyci z iloma to ne byla :O Nikt nie traktuje jej powaznie.... ale to chyba inny temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
Oj zdziwiłbyś sie jakie komentarze potrafią rzucać mężczyźni na temat kobiet. A Ty to się chyba boisz tych wszystkich rozwrzeszczanych małolat które śmieją się z pierdołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
oj zdziwilabys sie jakie one potrafia byc okrutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
chociaz nie tylko małolat, nie chodzi tu o wiek ale o pewien taki styl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
Nie bardziej niż mężczyźni;) Ale fakt jakos zauwazyłam ze faceci (niestety nie ci kafeteryjni) nie przejmują sie swoim wyglądem. Poza tym nie będziemy chyba wdawać się w dyskusje pt"wyższość płci damskiej nad męską" PS.nie popadaj w mizoginizm jak The Quiet Man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×