Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

TQM... Myślałam, że jeszcze zostanę na forum, ale lepiej nie... Wykańczasz mnie psychicznie... Nie obraź się, ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
wyglad jest wazny, niestety, ale wyglad to nie tylko suche liczby i pare przymiotnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napisz do niej! Człowieku weź coś zrób a nie siedź na dupie i nie czekaj aż samo się zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
ok - dobranoc :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
dzien dobry,chyba przespalam impreze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
jaki piekny sloneczny dzien :) tak jak myślałem, ide pograc sobie w piłkę. Jesli dojde do 5 żonglerek to na pewno sie tym z Wami podziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
zmiana planow, siedze w domu :( czyli pewnie pogram w Fife.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
a ja zobacze, moze pojde pozbierac te ulotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
ulotki sa tak ulotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GYBM
" Dam szansę dziewczynom żeby mnie poderwały" ty chyba sobie zarty robisz? Tak jak pozostali w tym watku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie.
sam sobie kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham życie..
ktos mi zabral nicka (tego i z litera "ż" zamiast "z" 😠 ) ja wlasnie nie wiem czy bede gral w fife czy zbieral ulotki, pomysle, zreszta caly dzien ani tego ani tego robic nie bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham życie..
bede ogladal dziewczyny przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GYBM
bo to ty musisz podejsc do dziewczyny, nie ona do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham życie..
wstydze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham życie..
dziewczyny nie sa dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham życie..
Dziś idę do kina na "Batman. Początek." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze co wy z a bzdury gadacie!!!..on musi podejsc do dziewczyny.i co jej powie.gadanie w stylu podejdz do dziewczyny jest tak idiotyczne ze az zal dupe sciska.....bo przepraszam jakby do mnie podszedł jakis koles na ulicy i chciał gadac to bym mu powiedziała ze\"nie dziekuje\" bo to ani nie nie mam ochoty gadac z jakimis obcymi facetami na ulicy ani tym bardziej dawac mu numeru telefonu.....no bo oto wam chyba chodzi zeby ta znajomosc sie rozkrecała...??!! a poza tym najlepiej jest znalezc kogos wsrod swoich znajomych .....a czesc z was ich nie ma wiec nie wiem czego wy chcecie...........spadnie na was z nieba jakas dziewczyna.............ruszcie tyłki z domu zrobcie cos sensownego z własnym zyciem , nie boj cie sie ludzi bo szkoda zycia na uzalanie sie nad soba.poznawajcie ludzi...........nie wiem nawet co wam powiedziec ........... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham życie..
sarada a Ty jestes wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham życie..
czemu to ukrywalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GYBM
to ze ty jestes taka niedostepna, nie znaczy, ze kazda taka jest. Jest wiele dziewczyn, ktore chetnie pojda na kawe. Chociaz pewnie tylko wylewasz swoje zale, bo nikt cie nie podrywa. I zastanow sie, co piszesz, bo kazesz im szukac wsrod znajomych, a za chwile sama stwierdzasz, ze ich nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jedyny normalny który robi cos ze swoim zyciem.a przynajmniej sie stara...bo kolega kocham zycie zbieraniem ulotek swiata nie zwojuje:) stary nie mow tylko ze nie znajdziesz dziewczyny, bo jak to mowia kazda zmora znajdzie swego amatora:) ja mam 21 lat co zabawne jestem atrakcyjna i nigdy z nikim nie byłam tak na powaznie...i jakos zyje i nietrace nadzieji i mam kilka kolezanek ktore maja takl samo jak ja......a to naprawde fajne dziewczyny..i dlaczego tak jest nie wiem........poprostu takie zycie ale na kazdego przyjdzie pora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham życie..
gdzie mieszkasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to chodzi ze jestem niedostepna ale umawianie sie z kolesiem ktory podejdzie do mnie na ulicy...to mnie poprostu nie bawi.i tyle wiele dziewczyn tak ma..ale co nie oznacza ze jestem niedostepna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś dziewicą
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GYBM
nie wyobrazam sobie, jak mozna nie podejsc do dziewczyny, ktora naprawde sie facetowi podoba. Pewnie ze raz czy drugi moze sie nie udac, ale za ktoryms razem sie uda. I nie mowie o sytuacji, ze podchodzi facet i pierwsze co to pytanie "dasz mi swoj nr telefonu". Chociaz wiele dziewczyn, nawet na kafe, pisalo, ze chetnie poszlaby na piwo czy kawe, gdyby obcy facet im to zaproponowal. No bo dlaczego nie? Zwykle napicie sie kawy, bez zadnych zobowiazan. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×