Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość goscie
widze ze coraz czesciej sie tu narzeka na kierownikow,ale nie wszyscy chyba sa tak beznadziejni .w jednym ze sklepow w rejonie nr 1 po zlozeniu rezygnacji kierownika cala zaloga zlozyla petycje do góry...jak widac pracują jeszcze normalni ludzie na tym stanowisku:) pozdrawiamy wszystkich i pamietajcie nie bojcie sie walczyc,bierzcie przyklad z nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wszystkimi się zgadzam co do grafików i opini o D... ,co do kierownikow to moim zdaniem nie wszyscy są tacy żli,pozdrawiam w szczególności tych którzy się nie zmienili i są jeszcze 'ludzmi"pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
witam, mam pytanie a raczej prosbe o wyjasnienie czegos. czy ktos sie orientuje jesli ktos awansuje naa stanowisko kier to kiedy dostaje ta swoja normalna pensje, bo umowe ma sie od razu czy tam aneks ale pensja jak na razie jest jak kasjerki? ? o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Na bank masz jakiś okres próbny.. zamiast prosić tu o radę, zadzwoń po prostu do kadr i się dowiesz :/ Proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @jklm@#
słuchajcie konferencja we wrześniu w Poznaniu 200-300 osób . doba hotelowa 150-200zł razy dwie doby ,tj.90000-120000 tyś., do tego dojazdy z terenu całej Polski ,sala konferencyjna i na balety + balangi................policzcie sobie sami, a wy macie 100 zł na cele socjalne na tyle osób, brakuje wam rąk do pracy............ile to by było etatów .......nie dawajcie się robić w balona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
E tam... to hotel średniej klasy, pokoje od 200zł. Niech się ludzie zabawią, na bogato :D Ty kasy na to nie wykładasz, więc co Cię boli? Dla mnie ekipa może bawić się w Hotelu Włoskim. Wcale Im nie zazdroszczę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...)))
konferencja to jakaś herezja zjadą się i będą R.S wchodzić w ty....k albo myślą, że zamkną tym ust ludziom bo to przecież takie "wspaniałomyślne" jeszcze moment i kieronicy sklepów też nie będą zapraszani na konferencję bo będzie ich po prostu za dużo i co wtedy uszy im opadną, każdy będzie się mizgrzył do drugiego a w środku będzie pałał ninwiścią to wszystko co mam do powiedzenia o konferencji znam to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w Ostrowi Mazowieckiej i jeszcze do zeszłego tygodnia bardzo lubiłam robić zakupy w Pepco ale już tam więcej nie pójdę .... tam pani kierownik ludzi traktuje jak śmieci .... chciałam dokonać wymiany towaru ponieważ bluzeczka była za mała dla córeczki .... nie było to możliwe ponieważ nie było rozmiaru który mnie interesował więc zapytałam o zwrot .... starsza niemiła pani stojąca na kasie przewróciła oczami i powiedziała że jest żebym poczekała więc żeby nie stać bezczynnie poszłam się jeszcze rozejrzeć po sklepie i usłyszałam coś co prawie mnie z nóg zwaliło . kasjerka powiedziała do kierowniczki nie przebierając w słowach .... znowu jakaś k.... ze zwrotem na co pani kierownik odpowiada dzisiaj zwrotów już nie ma (godzina 17 była) powiedz że system się zawisił albo coś tam. pani podeszła do kasy i powiedziała co kierowniczka kazała... nie dokonam już zwrotu nie chcę znać tych kobiet .... nie rozumiem jak można przeklinać kogoś kogo się nie zna,ktoś o tak niskiej kulturze osobistej nie powinien tam pracować .... mam tylko nadzieję że ktoś zajmie się tymi paniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzaaarra
mam pytanie bo wybieram sie an rozmowe kwalifikacyjna a kto jest na teakiej rowmzmowie i i jakie opytania zadaja , jakie maja wymagagania? Ule placa kierownikowi i zastepcy na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzaaarra
wiesz co?? PIerwsze slysze ze ktos mowi jak pisze po prostu sie spieszylam ale dziekuej za wyczepujaca odpowiedz zapewne tam rpacujesz jako sprzedawca bujaj sie prymitywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ha ha, nastepny madry z pepco a na rozmowie bedzie JR i jakas damulka gadka szmatka jak bedziesz miala cyce na wierzchy to cie zatrudnia, lubia cycate, placa nedznie kierownik 1200 a zasteopca 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olso
chyba masz złe inf.. na temat płac w pepco płacą więcej a na roamowie jest kierownik tego rejonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZEKEKEEZENE
a to ile placa bo tez chce wiedziec myslalam ze tu sie duzo pisza a tu takie zdawkowe relacje to kto jest na rozmowie ? Kto jest kierownikiem rejonu wojewodztwo pomorskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ci pracownicy w Pepco mają jakieś nagrody,paczki na święta lub bony oprócz tej ciężkiej pracy,beznadziejnych grafików i kierowników rejonu.Nikt z was o tym nie mówi...a może warto,niech wiedzą ci co się tam będą zatrudniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ci pracownicy w Pepco mają jakieś nagrody,paczki na święta lub bony oprócz tej ciężkiej pracy,beznadziejnych grafików i kierowników rejonu.Nikt z was o tym nie mówi...a może warto,niech wiedzą ci co się tam będą zatrudniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu__1984
Witam, otrzymałam dziś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Czy ktoś był ostatnio na takiej rozmowie? Podobno jest jakiś test do rozwiązania a później indywidualna rozmowa. Czy ktoś mógłby zdradzić szczegóły jak wygląda test i jakie pytania zadają na rozmowie? Nie wiem czy to ma znaczenie - sklep znajduje się w woj. pomorskim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <kaja>
Witam wszystkich na forum. Mam pytanie do osób pracujących w pepco, a mianowicie: na jaką kwotę musicie sprzedać doładowania do telefonów, aby uzyskać rabat 40% na swoje zakupy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znsnsnsnsss
o rany co za debilny temat juz tu nikt nie napisze? Zabronili wam czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche wiem
pracowalam tam i ucieklam.praca bardzo ciezka a jak to inni mowi codziennie mniej za wiecej jesli chodzi o zarobki.pracujesz po 13 godz bo godzinka schodzi ci na sprzatanie.oczywiscie ta godz jest za free.placa dla sprzedawcy 1000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusia siusia )jsjss
praownikow za malo co chwile ktos na chorobowym, rpacowalam jako zastepca i harowalam jak wol i jeszcze za to opierodol za te grosze to mozna sie meczyc gdzie indziej aha jak sklep 7 dniowy to zero zycia prywatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnm1111111
Trochę wiem czyli nic nie wiem. Nie wiem co za ludziom się chce takie glupoty pisac. Praca jest taka jacy są ludzie. Wiadomo , ze jak praca fizyczna to nie ma lekko. A godzina pracy za free na sprzątanie to już absurd. 1200 kierownik??? Jasne, wszystko zalezy do jakiej grupy nalezy sklep, u nas kierownik ma 1800 na reke,ale sklep otwarty kilka lat. Jeżeli chodzi o godziny pracy to jak masz do przepracowania 168 godzin to nie pracujesz po 12 godzin dzien w dzien. Jezeli chodzi o znizke za doladowania to sklep musi przez miesiac miec co najmniej 2000 a kasjer przynajmniej 500. Ale to chyba pytanie do kierownika sklepu . A wypisuja tu sfrustrowani byli pracownicy, ktorzy chca sie wyzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsjjsjsjjozozozedke,d,,d
niekoniecznie tu wpisuja sie sfrustrowani byli pracownicy ja jestem byla ale wydaje mi sie ze madra osoba bo nei dam sie gnosic za taka kase sorki jelsi sie zarabia takie grosze i sie czlowik na to godziny przez kilka lat to dlamnie taka osoba albo nei ma innych perspektyw albo jest niezaradna a zarobki dla kierownikow to absurd ale pewnie jesli sie zatrudnia osoby an kierowniczym stanowiku ze srednim to nie ma co sie dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOWNICA...............
"WSZĘDZIE DOBRZE, GDZIE NAS NIE MA"...............A pracował ktoś z Was w Biedronce, drogerii Natura lub Lidlu????? to dopiero syf............. uwierzcie mi, że wszystko zależy od tego jaki zespół jest w sklepie...... ja nie znam lepszego pracodawcy niż PEPCO, a sklepy które wymieniłam poznałam od wewnątrz i nie chciałabym za żadne pieniądze wrócić na te stare śmieci................wykańczają psychicznie......w Pepco może i kasjer nie zarobi milionów, ale za to ma spokojną pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajubajubajubajunoca
wiesz moja siostra pracuje w Biedronce i ma fajna ekipe jako kasjerka zarabia o wiele wiecej niz w Pepo i nie mow ze za 1000 zeta sie da przezyc oto zarobki w pepco zal.pl kasjer sprzedawca - 1.000 zł netto; kolejna umowa na czas określony 2 lata - 1.100 zł netto, - kierownik, z-ca kierownika wynagrodzenie o ok. 30 40% większe niż kasjera- sprzedawcy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfnhhgjthyrt2232544656
Niesamowite , myslenie nie zalezy dzieki Bogu od wyksztalcenia, a w koncu to kierownik sklepu a nie banku. A ile to osób z wyższym wykształceniem ubiega się o pracę w Pepco,bo jak się po ukończeniu tych pożal się boże studiów w większych pipidówach, przez 2 lata nie można znależć pracy to wszędzie się pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×