Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość do sz-kotka
Widać kto jest półgówkiem ! Gdybyś dobrze przeczytała ogłoszenie to byś wiedziała że szukaja na kierownika regionu a nie rejonu , bo to zasadnicza różnica... GŁĄBIE z Bełchatowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjdjdddj,dd,
mmm kierownik rejonu czy regionu w tej firmie to jedno gowno naprawde sie firma z chinszczyzna nie exscytujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ? Ja już nie żyję PEPCO-wskim życiem - rutyną jak Ty, więc to, że się przejęzyczyłam, ludzie na poziomie nie braliby tego tak do siebie jak Ty - to po pierwsze. Ja cię nie obraziłam.Ty chciałaś za to obrazić mnie ale twoja ograniczona inteligencja ci na to nie pozwala (to co piszesz o Bełchatowie pozostawię tym co stamtąd pochodzą.Niech się oni wypowiedzą - ja stamtąd nie jestem :P ) - to po drugie. Jeśli zaś chodzi o ciebie (i mój poprzedni post)to tylko stwierdziłam fakty. Nomen omen gdybyś nie żyła "kodeksem pepco-wskim" i choć trochę była oczytana to wiedziałabyś że nomenklatura rejon to synonim region :) To tak na marginesie...Nie bierz tego do siebie - skąd miałabyś wiedzieć :P Nie będę kopać leżącego... hehe :D P.S. Jeśli upadłby ci słownik ortograficzny i otworzył na rozdziale o zaimkach osobowych, że piszemy je z grzeczności dużą literą, to uprzedzam twoją kolejną wypowiedź i tłumaczę, że o tym wiem i że celowo się wracałam do tych słów, by przeprawić je na małą literę gdyż...wybacz, ale nie wzbudzasz u mnie żadnego szacunku :)). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdwardCullen
Widział ktoś może Bellę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że jesteś z G..... i że to słuszna decyzja że już nie pracujesz! widać że Cię to bardzo zabolało bo zaprzeczasz sama sobie niby pepco Cię już nie obchodzi???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S.T.
Znam jedenz takich sklepów , który się mieści w Płocku w Nowym Rynku , gdzie ostatnio chciałam kupić jakiś drobiazg dla koleżanki i zostałam pomówiona przez Panią sprzedawczynię , która również podawała się za kierowniczkę sklepu o kradzież. Następnie Pani zmieniła zdanie z kradzieży na próbę usiłowania , lub chęć kradzieży, bo stojąc przy regale i patrząc na ozdoby choinkowe mjałam według niej chęć je ukraść przez patrzenie. Po wymianie słownej gzie Pani niby kierowniczka nie przebierała w słowach wezwałam patrol policji , została sporzadzona notatka służbowa i zamierzam poczynić dalsze działania w sprawie wyciągnięcia kosekwencji służbowy w stosunku do tej Pani przez kierownictwo firm . Bo takie zachowanie gdzie bezpodstwnie oskarża się kogoś o złodziejstwo jest niedopuszczalne. Być może pani sprzedawczyni była zaspana lub źle widziała na oczy,a lbo nie miała sie nakim wyżyć a dlaczego, tego ja już nie mogę ocenić , to rola kierownictwa firmy. Dlatego bardzo proszę uważać pzry robieniu zkupów w sklepach PEPCO żebyście Państwo nie naraźli się na podobne nieprzyjemności, bo zasady eteczne w tym sklepie pozostają dalek w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potem176
ja ostatnio byłam w galerii mosty w Płocku super galeria same fajne sklepy a także Pepco trochę to otwarcie nie wyszło jedna kasa czynna i co najgorsze pracuje tam dziewczyna z Kutna kiedyś u nas też był ten sklep i podobno ma być co do tej osoby to chodziła z miną jakby tam za karę była a jej mina sama mówiła za siebie ludzie uśmiechajcie się przymajmniej częściej bo inaczej klientów odstraszycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moze ktos wie co w tym roku pepco sprezenyuje nam na swieta bony czy gotowka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do S.T.
wiesz nei dziewie sie ze na kazdeo klienta patrza jak na zlodzieja skoro nei ma kto pilnowac i kazdy klient to zlodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooooo
"Cindy" to Ty raczej nie możesz być,skoro pracujesz w Pepco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale ostatnich postów nie traktuję serio. Jakaś ewidentna ściema.. Edwardzie spadaj do Forks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPushek
...a miało być tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia03063
ludzie kradli, kradną i kraść będą, teraz niestety kradną na potęgę, trzeba pilnować bo nie ma innych zabezpieczeń. ale posądzanie kogoś bezpodstawnie o kradzież to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula12
prwada ze kradna na potęge a szczególnie młode osoby. trzeba pilnowac. a jesli ktos zachowuje sie podejrzanie i sam zwraca na siebie uwage to juz w szczegolnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula12
co myslicie o nowej Pani od przemysłówki? dla mnie nic szałowego, nowego nie pokazuje. jednak Joanna gora i nie zastapiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziiiiiika
A co z TALONAMI na święta...................ktoś wie...!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziiiika
a co z talonami na święta..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxpeiczeksriczek
no jak co dostaniecie w gotowce rownowartosc pensji czyli najnizsza krajowa i w bonach 1000 Wesolych swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja że ja
jakie 1000??? kasjerzy jakieś 300 lub 400 kierownicy 200 Wesołych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvohgzcavqbdcldj
no widac ze chyba przyjmuja do ROBOTY w pepco super ineligentne laski skoro sie ktoras pyta skad wiadomo ze tysiaka daja ja pikole wiadomo ze to bleff cieszcie sie ze wogole cos wam dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talony
Mam pytanko-jestem w ciąży i przebywam na zwolnieniu lekarskim,czy dostanę talony na święta???Zorientowanych proszę o odpowiedź.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azacqqqqqqv
cos ty? Wrecz przeciwnie nie nalezy ci sie p bo w ciazy jestes i porzytku z ciebie nie ma dla pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostaniesz, bo to fundusz
socjalny i każdemu pracownikowi się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fvohgzcavqbdcldj owszem pracują inteligentne laski . To ty chyba za krótko pracujesz bo pewnie nie wiesz ze kiedys otrzymywałyśmy taka gotówke. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddnenenneneend
ona skoro kiedys otrzymywalas taka gotowke to po kiego chuja sie dajesz szmacic za grosze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szmacenia to mowisz pewnie o sobie moze dla ciebie to sa grosze dla innych nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wogulę bedą czy jak pracuję krutko to tesz mogę je otrzymać bo w naszym pepku to temat tabu> z góry wielkie dzięki za odpowieć jak ktoś coś wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne,że Kierownicy Waszych sklepów nie przekazują Wam istotnych i ważnych dla wszystkich informacji-jak w takim razie funkcjonują te sklepy? Przeciez informacje nie są objętę tajemnicą. A co z przekazem wskazówek z centrali-co robić w danym tygodniu-też trzymają to dla siebie ? W takim razie wypada tylko pogratulować takiego kierownictwa !!! Nic nie musicie robić skoro oni dają radę sami ze wszystkim,nie potrzebując Waszych rąk do pracy,nie dzieląc się z Wami wskazówkami i informacjami . A tak na marginesie to może warto było by zamienić to" forum" na miłe i przyjemne pogaduchy a nie ciągle obrzucać aię wzajemnie "błotem " ??? Pozdrowionka dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×