Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość zgroza!
give up napisał: 'Tak się składa, że ja nie pracuję w PEPCO ale w urzędzie, tu nie ważne jakim. A sytuację Pana Pędzący Jeż znam bardzo dobrze. Może trochę mnie poniosło ale wypadałoby wziąć się za szukanie innej pracy a nie użalanie się nad sobą na forach i wylewanie łez. Bo to do niczego nie doprowadzi. A w naszym mieście jest dość łatwo znaleźć prace. Wisi dużo ofert. Wystarczy się przejść po mieście lub do UP.' myślę, że nie pracujesz w urzędzie lecz w pepco. Wystarczy spojrzeć na słownictwo w pisowni. Ukończyłaś podstawówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgroza!
give up napisał: 'Tak się składa, że ja nie pracuję w PEPCO ale w urzędzie, tu nie ważne jakim. A sytuację Pana Pędzący Jeż znam bardzo dobrze. Może trochę mnie poniosło ale wypadałoby wziąć się za szukanie innej pracy a nie użalanie się nad sobą na forach i wylewanie łez. Bo to do niczego nie doprowadzi. A w naszym mieście jest dość łatwo znaleźć prace. Wisi dużo ofert. Wystarczy się przejść po mieście lub do UP.' myślę, że nie pracujesz w urzędzie lecz w pepco. Wystarczy spojrzeć na słownictwo w pisowni. Ukończyłaś podstawówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnbdbdbbdbd
a czy jesli towar jest trafny mozna otrzymac kase bez problemu- paragon ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsilnapepcowiczka
do kogo można zgłaszać złośliwe naruszenie praw pracowniczych bo na regionalną nie można liczyć, bo i tak będzie tak jak mówi kierownik sklepu. Gdzie mogęszukać pomocy, gdzie wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaggoda111
no właśnie do kogo?czy wszystkie kierowniczki pepco są bezkarne?????posada jak się marzy nic nie robić tylko besztać pracowników!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superlolo
Napiście do działu operacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie!!!
drodzy pepcowicze którzy się tu żalicie... zamiast bezsensownie się tu produkować - pomyślcie! czy uważacie że gdyby wszyscy byli w tej firmie tacy beznadziejni jak kierownicy/rejonowi/ludzie w centrali na których narzekacie lub ktorzy robią Wam pod górkę to ta firma zaszłaby tak daleko??? sama statystyka juz mówi, że przy takiej ilości MUSZĄ się znaleźć debile, którzy utrudniają pracę i życie innym, PEPCO nie zatrudnia samych świętych. co można z tym zrobić? od tego jest coś co się nazywa eskalowaniem problemu. masz problemy z współpracownikiem? idź do kierownika. z kierownikiem? jest rejonowy. jak rejonowy nie reaguje, pisz do regionalnego. albo do centrali, do kogokolwiek. Ci ludzie (wbrew plotkom i pozorom) chcą i przede wszystkim są od tego żeby nam pomóc, tylko jak mają to zrobić skoro nie mówicie o problemach głośno tylko nieoficjalnie na jakiś forach... pozdrawiam ciepło zapracowanych, życzę dobrej atmosfery, cierpliwości i siły no i dobrej sprzedaży na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieżalsię
Złota myśl dla tych, którzy niestety spotykają się z głupotą, obmową, szykanowaniem itp. od kierowników: jak powiedział Owidiusz: "Co źle znosisz, będziesz dobrze znosił: przywyknij tylko", albo działaj i zmień "coś" albo może zdołasz wpłynąć na zmiany kadrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniemamjedno
dlaczego IQ mojej kierowniczki wynosi 10 ??? :))))) kto prowadzi rekrutację kierowników Pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
JOTAOTA -odpowiadajac na twoje pytanie- NIE nie zarabiaja wiecej. roboty mase, dostawj eszcz wiecej a przed nami swieta...eh bedzie sie dzialooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KS Pepco
Ci którzy się tu najbardziej użalają to są mega lesery. Sklep ma wyznaczony cel, są zadania do wykonania , a kierownik jest po to aby pilnować aby cele były realizowane i on też ogrom pracy w to wkłada. Więc nie dziwcie się, że kierownik ma do was jakieś "ale" skoro tylko przychodzicie do pracy odbębnić godzinki. Zgodziłyście się na tą pracę, powiedziano Wam o waszych obowiązkach, to do kogo macie żal??? Trzeba się wywiązywać i tyle. A jak są w zespole takie zgniłe jabłka to same jesteście sobie winne takiej atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiijuu
kierownicy normalni są, kierownicy tyrani są (!!!), kasjerzy, poniżani przez kierowników pracujący są, kasjerzy nie poniżani i udający że pracują też są, są i tacy, którzy nic nie robią ale potrafią lizać d**ę kierownika i dzięki temu mają spokój. Uważaj jak tylko odezwiesz się w słusznej sprawie albo bronisz swoich praw to zemsta Cię dogoni, bo takich którzy chcą pracować i są w porządku wobec firmy a nie tzw. kierownika to się usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to to to
ja pierdziu! co tu sie odstawia?? a za robote sie zabierzcie a nie wiecznie napier***anka na wszystko wkolo... nie rozumiem tego zupelnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanah44
Witam W moim mieście otwierają sklep PEPKO i chciałabym się dowiedzieć ile zarabia z-ca kierownika. Jeśli moglibyście podzielić się takową informacją będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma1230 Jakie kamery, oczywiście, że to atrapy, firma Pepco nie chce zainwestowac w monitoring lub ochronę , woli obarczyć tym obowiązkiem pracowników i obniżyć im premie lub zabrać ja całkowicie z powodu duzych strat kradziezowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca pepco co raz mniej ludzi tam chce pracować więc biora kogo popadnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqqqqqqqqqqqqqqqqqq firma wierzy tylko wtedy gdy wie że pracownik/cy cos zrobia napewno , ale jesli codziennosc to wlasciwie wszystko jedno kto to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosyć ku.wa nie tylko w twoim sklepie tak było , jest i bedzie, bo poprostu ludzie wola pochorować niz charować jak woły nie docenione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosyć ku.wa do radka - nie on zawsze uwaza ze problem to nie jest zaden problem, po za tym jest dobrym aktorem ale wiedze ma mała i opiera ja na blednych wiadomosciach swoich podwładnych pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanana222 na pól etatu tylko na umowie i bedziesz dopracowywac do całego kiedy tylko im sie ze chce to beda cie wzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje Wiem nie tylko za posrednictwem internetu, w rzeczywistosci tez lez tego nikt nie docenia, firma jest najlepsza w tym zeby wyeksploatowac kazdego pracownika do ostatecznosci a potem zastapic go nowym bardziej wydajnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , mam pytanie . Ponieważ mam zamiar przyjąć się do pracy w pepco , chciałbym wiedzieć czy jest podpisywana odpowiedzialność , a jeżeli nie to jaka jest konsekwencja złej inwenteryzacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia Pepco Pepco.....:)
OMG!! Co tu się dzieje? Ale sie ładujecie..... Pytanie: Czy warto na necie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
chyba warto, bo można poczytać jak są traktowani pracownicy i nie starać się o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
właśnie odchodzę z pepco nie zostala mi przedlużona umowa chociaż swoje obowiązki wykonywałam dobrze a na pytanie dlaczego to kierownik nie umiał mi odpowiedzieć zostałam potraktowana jak .....na moje miejce przyjdzie ktoś z większym entuzjazmem i z zapalem do pracy gdzie są ich wartości ktorych uczą nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×