Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość szepułka
zgadzam się że i wśród kasjerów zdarzają się porażki jak wszędzie ?? ale to kierownik powinien dawać przykład kasjerowi jak ma pracować!! a na kierowników rejonu to nie ma co liczyć bo chyba raczej uwierzy kierowniczce niż kasjerowi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seremity
Nie polecam. Kupiłam niedawno kilka ciuszkow dla maluchów i momentalnie wyszła wysypka... Po mimo uprzedniego wyprania!!! prawdopodobnie od sztucznych włókien. Walczymy z tym a ciuchy w śmietniku i jest lepiej. Lepiej dopłacić kilka zł a mieć 100% bawelny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
seremity dlatego trzeba patrzyść na metke tam pisze skład tkanin :) COŚ WIADOMO na temat bonów,dodatkowej gotówki na święta w pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekooladka88
ponawiam pytanie poprzedniczki o bonach, gotówce na świeta . ... będzie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n1eznajoma
na temat bonow ze 100 do wyplaty ponoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
100zł? tylko w tamtym roku miałam 250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedlkiwie
100 ? i bardzo dobrze, bo gdy kupuję w niektórych sklepach i widzę co się w nich wyprawia to nawet nie dałabym tej 100-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
sprawiedlkiwie nie każdy sklep jest taki sam i nie to samo się w nim dzieje a odnośnie pieniążków to to jest na święta a nie za wynagrodzenie za prace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
Kurcze na WASZE konferencje ida grube pieniazki a my dostajemy jakies 100 czy 200 zlotych. to jest raz w roku a tu taka porazka. moze pomyslicie troche o pracownikach a nie tylko o sobie ?????????????? my tu pracujemy po 12 h, grosze jak wszedzie ale to sa siweta wiec zamiast robic sobie dobrze zapraszajac feel czy kogo tam pomyslcie o nas-PRACOWNIKACH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
bardzo dobrze napisane zamiast sobie dajcie też innym chociaż na święta raz do roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajfap
w święta pomyślcie o tym jacy jesteście - wy kierownicy i wy kasjerzy bo klient patrzy i pamięta. wymagacie to wymagajcie od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
kajfap Jak już napisałam wcześniej nie każdy taki sam jest sklep i taka sama ekipa....kasjerzy też ludzie i starają się po 12 godzin pracy a tylko niedziela wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
przepraszam bardzo ale niektórzy to i w niedziele pracują!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka
co taka cisza ? zadowoleni ze swiadczenia gwiazdkowego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
lepsze to niż nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
jest dobrze to więcej niż 100zł co pisali wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
www.perfumy.fm zapraszam na pw lub gg 8861243 u mnie można zamówić produkty FM GROUP lub zapisać się do Firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepcolla
hej, Wiecie ile może zarabiać Kierownik Rejonu?? Tak orientacyjnie:) Myślicie, że dostaje na rękę gdzieś 3500, 00 złotych? Ciekawe, pewnie nikt tego nie wie... Pozdro z Płocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to to to
tak wiemy, 6000 na reke wezmie :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
www.perfumy.fm oraz anika2222.aromagroup.pl ...zapraszam do mnie na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierrej
ile zarabia kierownik rejonu? 3500? czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierrej
dodam, że myślę o południu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia383
W SANDOMIERZU W PEPCO JEST SPOKO ALE JAK ZAWSZE CI NA DOLE ODPIERDZIELAJĄ PRACE KIEROWNIKÓW I ZASTĘPCÓW. KIEROWNIKI NAWET NIE ZNAJA STANDARDÓW JEST POPROSTU PORAŻKA LUDZIE JEST TO SZOK NIRMALNIE. CI NA GÓRZE POWINNI SIE TROSZKE ZASTANOWIĆ KOMU DAJĄ TAKIE PENSJE. ZA CO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A PREMIE ŚWIĄTECZNĄ TO PRZYZNAJĄ PO TYM ILE KTO PRACUJE ALBO NIE DAJĄ WCALE TO JEST NONSENS. JA JUŻ TAM NIE PRACUJE BO NIE BĘDĘ BIAŁYM MURZYNEM. 1100 ZETA ZA TAKIE DŹWIGANIE I ZAPIERDOL JAKO KASJER TO TROSZKĘ ZA MAŁO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZETABLE
HEJ! JA NIE WIEM JAK WYGLĄDA TA PRACA W PEPCO,ALE DZIEWCZYNY WPEPCO W SANDOMIERZU SĄ BARDZO FAJNE. ZAWSZE UŚMIECHNIĘTE I DORADZĄ JAK POTRZEBA. FAKT JAK TYLKO TYLE ZARABIA KASJER TO FAKT MAŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
TAK JEST WSZĘDZIE ŻE KASJER ZARABIA 1100ZŁ A ODWALA NAJGORSZĄ ROBOTE BO KIEROWNIK IDZIE DO BIURA BO AKURAT W TYM CZASIE MA DUŻO PRACY!!!!A KIEROWNIK REJONU TO PRZYJEŻDŻA I MÓWI ŻE ŻLE NA SKLEPIE SKORO PRZYJEŻDŻA 1 NA TYDZIEŃ I ZA KAŻDYM RAZEM JEST ŻLE TO NIECH STANIE I POKARZE JAK MA TO WYGLĄDAĆ A NIE TYLKO NARZEKAĆ ŻE JEST ŻLE!!SOCJAL W PEPCO JEST DO DU..Y!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
Praca w Pepco jest ciężka a wynagrodzenie to śmieszne pieniądze.Dobrze ktoś to ujął, że w Pepco jest się białym murzynem, najlepiej takim który nie ma własnego zdania, jest na każde zawołanie kierownika, to wtedy jest się super pracownikiem.Ale jak masz dość i się odezwiesz to już nie jest tak kolorowo. Odnośnie socjalu, to masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×