Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość mądra =sowa
z czasem kto zasłużył napiszę, że przyjdzie " Kryska na Matyska ":) Kierownik który nie posiada cech do zarządzania długo nim nie będzie. Powodzenia tym którzy mają już lepsze stanowiska:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lift1234
Pawelgfjhgf ty glupia kurwa. nie wiesz, zamknij morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelfmogg
lift1234 a ty z Afryka przyjechać? Nie pisze sie bezosobowo, gdy wypowiedż kierujesz do danej osoby ( patrz punk 1 "Poradnik jak zostać kierownikiem bo wie sie wszystko bo na kasie i rozładunku siedze dwa lata"), ale to już powinienneś wiedzieć. Pozatym Paweł to imię męskie, ale to podstawówka, mogłeś zapomnieć po dwóch latach rozładunku. Spoko, masz ciągle szanse, więcej szczucia, troche donosicielstwa i awans masz jak w banku, a wtedy drżyj ludu mały....haha. Oświeć mnie czego nie wiem, proszę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s s s s sss
nie zawsze kierownik musi byc super zarzadca np Beata ktora jest regionalna , kiedys byla kasjerka, potem kierownikiem a teraz prosze a taka zahukana byla laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalla
hahahahahahahahaha dużo w tym wszystkim prawdy ! praca ogólnie fajna, gorzej z personelem na stanowisku kierownik,a le co nas nie zabije to nas wzmocni;) trzeba pamiętać że wszystko co złe wraca z podwójną siłą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeden student jest głupszy od tego co skonczyl zawodowke, bo kiedy przychodzi do praktyki nie nie potrafi tego zrobi, tylko potrzebuje ludzi do wykonania tego , bo wie jak to zrobic ale tylko teoretycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbbvbnv,v,v,v,
ludzie po zawodowkach- nie dodawajacie sobie ok? Jestescie głąby bo do zawodowki idzie najczesciej osoba ktora miala zle oceny w podstawowce kiedys a teraz w gimnazjum, czyli to sa osoby malo ambitne, a zeby jakiekolwiek studia skonczyc trzeba byc rozgarnietym a to ze po studiach trzeba zapierdalac w takim pepco czy innym gównie to nie wina osob wykszatalconych, ze niby tacy sa do dupy i ida byle gdzie do pracy , tylko naszych rzadow, takie sa te polskie zajebiste realia ze praca za 1100 to super jest - taka kurwa zapomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra =sowa
mam kilkuletnie doświadczenie w handlu, więc braku doświadczenia nie można było mi zarzucić. Podsumowując: mam wyższe wykształcenie, doświadczenie i urodę a to już za dużo ! Minus? to że jestem matką - tak to był minus i prawdopodobnie powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra =sowa
to już nic nie zmienia. Kierownikami powinni być ludzie wykształceni, ambitni, ale również i praktycy ! Może to wkrótce nastąpi. Pozdrawiam:) i żegnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIAAA11
LUDZIE WEŹCIE WY SIĘ TROCHE OGARNIJCIE.. SKORO JESTESCIE TACY MADRZY TO BYŁO SKŁADAĆ CV NA STANOWISKO KIEROWNIKA ODRAZU. ALE TAM PEWNIE TEŻ BY WAM COŚ NIE PASOWAŁO. SKORO WAM PRACA NIE ODPOWIADA TO SIĘ ZWOLNIJCIE I SZUKAJCIE DALEJ. CHYBA NIE TRZEBA BYĆ AŻ TAK BYSTRYM ŻEBY NA TO WPAŚĆ. A Z TEGO CO TU CZYTAM TO WY TYLKO NARZEKAĆ POTRAFICIE. A CHYBA TO NORMALNE ŻE NA SKLEPIE JEST KIEROWNIK KTÓRY MA COŚ O POWIEDZENIA. A ZAROBKI W INNYCH SSKLEPACH SĄ JESZCZE NIZSZE NIŻ TAM I JAKOŚ LUDZIE PRACUJĄ I NIE NARZEKAJA TAK JAK WY KTÓRZY NAJWIDOCZNIEJ NIC INNEGO DO ROBOTY NIE MACIE! BRAK SŁÓW NORMALNIE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, powiedzcie mi proszę ile kierownik dostaje na umowie netto? Czy sa jakieś premie? dodatki?? NApiszcie proszę bo nie wiem czy w ogóle starać się o pracę. W ostatniej pracy zarabiałam 2000 netto. Chce starać sie o kredyt dlatego mi zależy na konkretach. Prosze dajcie znać. PZdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczka9876
3000 na rękę + premia. Wal śmiało. Zajebista robota hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)hjbhv
niestety pensja o wiele niższa, bądźnmy szczerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BKMMMMMM
Nie robcie jaja przekombinowana- nie dostaniesz 2000 jako kierownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaM
@KASIAAA11 Jak inni mogą zarabiać mniej jak w pepco kasjer zarabia najniższą krajową....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do randalf-facet w tej firmie się przedstawiać nie musi (a zwłaszcza kiedy podaje miejsce i termin szkolenia oraz miasto w którym będzie pracował) ale o ty już wiesz albo niebawem się dowiesz, nikogo nie uraziłeś bo i czym?! prawda jest w cenie! ale pisząc: no jasne co powiedziałem, inaczej by mnie nie przyjeli-prawdą samą w sobie nie jest... to dobrze że wiesz co to ciężka praca, więc nic nie powinno Cię zdziwić, po samym forum widać że zapracowany jesteś wytrwałości Ci życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
O czym wy ludzie mówicie!! Liczy się to kto jest jakim człowiekiem i czy umie sobie poradzić na stanowisku kierowniczym a nie to JAKĄ UKOŃCZYŁ SZKOŁĘ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111111111111
zgadzan sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimera19892012
Niestety muszę się z wami zgodzić. Mimo że mam wyższe wykształcenie i pracuje w tej firmie od2008 roku to zaobserwowałam że co raz to gorzej się dzieje. Ja mianowicie zaczynałam od kasjera na okres próbny potem 2lata potem starszy kasjer,aż tu nagle kierownik nie mógł się dogadać z zastępca i oczywiście gadu gadu rejonowej i ją wykopali, a ja dostałam przykaz że albo biorę ten niby śmieszny pozal się boże awans i jadę na szkolenie albo fora ze dwora. A że jestem młoda mam kredyty i wynajmuje mieszkanie to za coś trzeba żyć tym bardziej że w naszym mieście nie ma zbytnio ciekawych ofert pracy chyba że na czarno więc musiałam się zgodzić. Nie było ciekawie bo kierowniczka wiedziała że potrafię wiele więc zaczęła się opier...to jej powiedziałam prosto przy rejonowej że jeśli dalej tak będzie to albo ona odejdzie albo ja albo obie się pozabijamy. Minęło trochę czasu poszła na zwolnienie bo w ciążę zaszła oczywiście sklep na mojej głowie. Wizyty bardzo dobre opinię powrót z macierzyńskiego fatalna checklista sklep zaj...towarem byle jak byle by wyszedł z magazynu i oczywiście co powiedziane na nie zapowiedzianej kontroli że to nie ona tylko ja i to twarz twarz ze mną bezwstydna małpa potrafiła powiedzieć awantura taka była że szok już miałam w ręce wypowiedzenie ale rejonowa nie chciała podpisać co się okazało po2tygodniach że tym razem ja jestem w ciąży. Hura odpoczynek zwolnienie brak widoku tej małpy pełen relaks. Za mną na zwolnienie poszły2kasjerki bo nie mogły z nią wytrzymać aż wreszcie rej. Się zainteresowała i dała jej warunek a jak ja wrócę i dalej tak będzie to się żegnamy oczywiście z nią:) ano takie życie tak macila że się przejechała na samej sobie mówiąc to przy mnie i rejonowej. Jednak kobiety czasami są straszne zamiast wspólnie współpracować to jedna drugiej przy byle okazji oczy by wydrapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana-jestem jaka jestem
A co sądzicie o pepco w zduńskiej woli? Da się tam wytrzymać?bo zastanawiam się czy nie złożyć tam cv. Proszę o szczere odpowiedzi ponieważ bardzo mi zależy na prawdzie. Jestem młoda po szkole i pilnie potrzebuje pracy a że pytam o ten właśnie sklep to dlatego bo mam blisko ale czy warto?czekam na opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli maja choc troche
godnosci to odmowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana-jestem jaka jestem.
Halo?zyjecie ludzie?plis niech sie ktoś wypowie,pilnie potrzebuje waszych rad i poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy sa zli tylko nie my
mala zmiana tematu.......... dosc juz gadania ze ta kierowniczka je be, dosc gadania ze ten rejonowy jest fe.... zawsze znajdzie sie setka powodow zeby na kogos cos powiedziec.... to juz jest nudne.... dlatego ja zamiast obgadywac kierownikow sklepow i kierownikow rejonow "uderze" do ludzi siedzacych nieco wyzej grzecznie prosze, wrecz blagam ( szkoda ze nie moge wkleic tu zdjecia, pewno bym na nim kleczala i mialabym zlozone raczki jak do modlitwy :) )........... przestance nam przysylac tyle sloikow.....co my mamy z nimi robic ??? prosze o pozywyne rozpatrzenie mojej prosby..... z wyrazami szacunku......( podpisu brak )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejs
ludzie, produkt, zyski... taaak:) tylko ludzie są tu najważniejsi ! Przypominam i pozdrawiam z nowej pracy:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etaty
czy są przyjęcia do pracy w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
do wszyscy sa.... POPIERAM co o za akcja z tymi sloikami, chyba kazdy sklep ma ich o duzo za duzo... dajcie jakies promocje na nie albo co niech nam wyjda z magazynu wreszcie...a tak poza tym to coraz fajniejsze rzeczy nam przysylaja nie uwazacie? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×