Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość mała789
Nie rozumiem dlaczego tak ciągle narzekacie u nas kierowniczka zapiernicza na równo z nami czasami jak wołamy ją do zwrotu to wychodzi umorusana ręce brudne bo nawet nie ma czasu czasami ich umyć co do grafiku u nas nigdy nie było żadnych problemów zawsze mówimy wcześniej jeśli mamy coś zaplanowane a i jak czasami coś wypadnie to kierowniczka tu zamieni tam podmieni i jest ok nie rozumiem waszego narzekania najlepiej dla was jest wyżalać się na tego typu forach i myślicie że wszystko będzie ok a uwierzcie mi czasami szczera rozmowa z taką jak wy ją opisujecie złą kierowniczką dużo daje pozdrawiam tych co są tego samego zdania co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2809
Wiadomo juz cos na temat switecznych pieniazkow wiadomo ile i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoą odpowie
jak często w sklepach pepco są nowe dostawy towarów i jak przykładowo wygląda grafik pracy pracownika sklepu otwartego od 8.30 do 19??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 22 gg
dostawy sa roznie w jednym tygodniu masz 3 razy a w nastepnym 2 a co do pracy to zalezy jaki masz etat czy cały czy 3/4 to jestroznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco0098
ile zarabia zastepca w pepco? sa jakies premie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam pytanko... składam dokumenty aplikacyjne do pepco czy ktoś z was orientuję się ile zarabia zastępca kierownika po okresie próbnym??? Wiem że te kwoty róznią sie w zależności od stref płacowych ale mimo wszystko chciałabym znać widełki. Pozdrawiam wszystkich (tych zadowolonych i nie..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszykara
tak 1500 plus premia jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
hej wszystkim. wie ktos cos na temat swiatecznej kasy?? czy tak jak rok temu czy inaczej? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem tyle
a jak jest z kasą na świeta na macierzyńskim dostaje się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem tyle co...
a czy na macierzyńskim terz dostaje się kasę na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pracownica pepco
W pepco jak wszędzie są lepsze i gorsze dni a pracować trzeba za siedzenie niestety nigdzie nie płacą. Co mi się nie podobało w tej pracy to traktowanie pracowników i ten FAŁSZ. Najbardziej boli mnie to że pracowałam najlepiej jak potrafiłam nie chodziłam na zwolnienia, jak trzeba było dłużej zostać zostawałam, trzeba było wcześniej przyjść przychodziłam, trzeba było przyjść do pracy za chorą koleżankę przychodziłam, standardy firmy przestrzegałam i co mam za to wypowiedzenie z pracy, przyczyna: nie spełniam oczekiwań firmy. No nic trudno może i tak było. W sobotę przepracowałam całe 12h klientów jak to przy sobocie bardzo dużo do tego musiałam rozłożyć towar po tak ciężkim dniu, po rozliczeniu kierowniczka mówi że ma dla mnie złą wiadomość i wręcz mi wypowiedzenie. Muszę dodać że kierowniczka która mnie zwolniła jeszcze dwa miesiące temu sama była kasjerką.Na moje miejsce jest już zatrudniona nowa osoba jak się okazało znajoma kierowniczki. Najgorsze jest to że człowiek stara się jak może bo chce pracować a i tak zostanie zwolniony. Wczoraj dowiedziałam się że druga koleżanka dostała wypowiedzenie ta sama takty po przepracowanym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex pracownica
po prostu rejonowa wymienia zaloge pod siebie. a ze jest prawdziwa su..ą, nie ma żadnych skrupułów...jeszcze jakby miala jakieś super wyniki przez to, a rejon 11 jest na samym dole w swoim regionie...porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pepcowiczki.......nie jestem pracownicą Pepco, na tym forum jestem przypadkowo, i wiesz co? Pepco zatrudnia na kierowników najgorszych LENI!!!!! To nie do pomyślenia żeby kierownik wciąż gnił na zapleczu, za małe macie zaplecza? ... bo zbyt często kierownicze dupy tam zalegają!!! Kiedykolwiek chcesz zobaczyć kierowniczkę- wyłania się z zaplecza, i często za nią jakas znajoma? kończą rozmowę przy kliencie na sklepie bez pospiechu, że klient czeka na jakąś informację. Jak może przebywać osoba trzecia na zapleczu? I jak firma ma nie mieć strat? Kierownik to człowiek, który daję swoją ciężką pracą przykład pozostałym pracownicom!!! Ostatni idzie na przerwę. I obsługuje klienta w sklepie. A nie narzeka, że był na zebraniu i było tak ciężko, a właśnie... trzeba uruchomić niedorozwinięte szare komórki żeby się wywinąć jakoś do następnego zebrania. Dla mądrego kierownika zebranie to przyjemność spotkania ludzi z branży i na takim samym stanowisku, gdzie można wymienić doświadczenia, znależć klucz do stworzenia fajnego zespołu i osiągania coraz lepszych wyników dla sklepu. Widzę zmiany w pobliskim sklepie, może wywalą tą kierowniczkę, tam są fajne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococo
Hej :) wie moze ktoras z Was czy na zwolnieniu ciazowym na ktorym jestem 5 tygodni naleza mi sie bony na swieta?? Bardzo prosze o odpowiedz :) zalezy mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etuioplou
Hej jezeli ktos czyta to od nas z firmy z kadr.To niech odpowie nam pytania dotyczace bonow swiatecznych,Ja rowniez jestem na zwolnieniu bo jestem w ciazy czy mozemy liczyc na jakies pieniazki???Prosze o odpowiedz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam i dziwię się
Do Kadr co wy najlepszego robicie ? Gdy ktoś Was prosi o zwiększenie etatu z 3/4 na cały to go wywalacie, a na dodatek jest to osoba która dbała o dobry wizerunek Firmy, miała 100% zadowolenia przy kasie od tajemniczego klienta, wypełniała wszystkie obowiązki. Co z wami ? kokosów przy wypłacie nie ma ale oddawała serce pracy. Co z wami ? pytam po raz trzeci. Sklep który ja odwiedzam to nie ma tam tej osoby, nie ma zastępcy... i jeszcze kilku dobrych pracowników. Toksyczne nastawienie do ludzi tkwi w kierowniku czy w Kadrach ? Czy to po prostu polityka personalna firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnisia
do: pytam się... Kadry przygotowują dokumenty- bo taka ich rola, ale decyzje personalne dotyczące pracowników sklepów podejmuje kierownik rejonu w porozumieniu z kierownikiem sklepu. Mam nadzieję, że nikt nie traci pracy bez przyczyny. pozdrawiam mniszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
wlsnie tak jest. to kierownik sklepu najczesciej decyduje kogo zatrudnic i zwolnic9 a znajac doswiadczenie sa to zazwyczaj znajome osoby kierownictwa-blizsze lub dalsze0 i pytanie nasuwa sie samo czemu ikt tego nie sprawdza??? tysiace lepszych osob sklada podania a i tak nawet nie sa czytane bo osobka ktra nawet nie byla na rozmowie zostaje przyjeta... cos nie halo prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ?
czy powodem zwolnienia może być zawiść kierownika lub chęć usunięcia rywala zastąpienia mniej pojętną osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friko
Ciężarne na zwolnieniu też dostają kasę na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makumba3
Ile się zarabia w Pepko po,ile godzin dziennie się pracuje? Czy dostaje się umowe o pracę,czy umowę zlecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococo
Do Friko : Dziekuje Bardzo za odpowiedz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka33
ile zarabia się w pepko ,śą premie świąteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleksi1pleksi
wszyscy tyrają nikt ci nie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle ktos nowy
to jest straszne co wyprawiaja z pracownikami w tym pepco zastanowcie sie bo niedlugo nie bedzie komu tam pracowac ... klientka sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionjolujsia
hej i jak tam premie świąteczne??wiadomo juz cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokoko
A na macierzyńskim, też dostaje się premie na świateczną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionjolujsia
skoro ciezarne dostaja to na macierzynskim wydaje mi sie ze tez.ale pewna niejestem...mam nadzieje ze cos bedzie na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×