Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Z tego co wiem (a jestem w temacie) już długo nie popracuje - możecie się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto długo nie popracuje ta kierowniczka z mielca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak taka straszna, to czemu nikt jej tego nie powie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała mentalność polaków wychodzi jak dorwią sie do internetu i zaczynaja płakać jak to żle .małe zarobki , kierownicy sa wk....y . tylko ja pracuje a reszta sie opie.... . Ludzie dajcie d***e siana z takim pisaniem oskarżaniem tego czy tamtego .A najlepsze sa teksty '' slyszalam/em ''od znajomych ze tam i siam jest tak czy inaczej . To jest wolny kraj można rozmawiać o wszystkim .Wiec jeśli jesteście tak strasznie traktowani to najpierw pogadajcie z tymi do ktorych macie żal a potem dopiero sie udzielajcie . Płaczecie ze ktos tam cos robi czy nie robi , opowiada cos do kogos ale popatrzcie na siebie piszac takie rzeczy o innych jestescie jeszcze gorsi . Przerabialem kiedyś takie tematy i wiem jedno wiekszosc z was postepowalaby duzo gozej postawiona na miesjcu tych przelozonych . Moja rada dla wszystkich ''udreczonych, cierpiacych'' zastanowcie sie najpierw jakimi ludzmi Wy jestecie ? idealni? nieomylni? uczciwi? honorowi? i jesli wyjdzie Wam że jestescie tacy fantastyczni to kandydujcie na najwezniejsze stanowiska w najwiekszych firmach i instytucjach. A pozniej czekajcie az na wasz temat nastepni tacy idealni beda piasc takie piekne teksty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z innej beczki. Co to są te KSM-y? To jakiś skrót od czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KSM to korekta stanu magazynu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie " mentalność Polaków " , to zwyczajna niemoc wobec często podłego i wrednego kierownictwa nie tylko w tej firmie , a także to że nie możemy sobie ot tak od jutra zmienić pracy jak to było jeszcze 20 lat temu możliwe : kierownik okazuje się padalcem to idę stąd ! I się nie męczę ! Teraz jest właśnie tak że ludzie męczą się z człekopodobnymi typami bo muszą choć tą nędzną płacę minimalną mieć żeby z głodu nie umrzeć a firmy to wykorzystują wyciskając z pracownika wszystkie siły aż padnie na twarz ! A wtedy usłyszy że " jest niewydajny " albo " już jest za stary " mając 35 lat ! Syf i tyle , nie wiadomo jak długo to jeszcze potrwa . Może jak kolejne z 4 miliony wyjedzie za granicę i nie wróci a zostaną tacy 35letni to przestaną ich uważać za starych bo do wyboru będą jeszcze mieli dziadków po 70 roku życia ! ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam dziewczyny z mielca ale z pulaskiego, są bardzo miłe kompetentne i pomocne. zawsze coś tam kupuję. jednej tylko nie lubie, chyba kierowniczka taka w krótkich włosach. coś ostatnio towaru nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy niskie zarobki w kraju to wina kierowników lub przełożonych ?? Dla zwyklego pracownika najniższa krajowa to mało, dla kierowników mało ,dla lekarzy mało, dla nauczycieli mało, dla policjantów mało , dla górników mało, dla pielęgniarek mało, dla pilotów mało, dla rolników mało, itd ... ale kraj !!! wyjedżmy wszyscy albo jeszcze lepiej niech od poniedziałku każdy nie idzie do pracy tylko sie położy i miłościa żyje :) Przeciez tak jest na całym świecie że są podziały na klasy .Więc skoro nie zmienił tego nikt prze setki lat to znaczy że tak musi byc i basta ,a jak jest wam żle to wyjeżdżajcie w cholere tam gdzie bedą was traktowac jak księżniczki i księciuniów.Macie oczy zamydlone i głowy zasypane informacjami od takich osób które to niby za granicą są traktowani godnie. Zgadza się sa tacy co tak mają lecz to są jednostki a reszta nie przyzna sie jak sa poniewierani bo im wstyd że mozna w takich warunkach pracowac i byc poniżanym .Więc sa tworzone historyjki jak oni to maja pięknie i wogóle :) jak tego nie widzicie że tak jest to jesteście cienkie bolki i koniec tematu bo szkoda nawet na ten temat wiecej gadać bo bzdury piszecie i basta..Ale piszcie sobie nawet całe epopeje to na pewno wasze warunki sie poprawia i bedziecie mogli sobie leżeć pić piwko nic nie robić a manna sama bedzie lecieć z nieba hejjjj. Powodzenia życze wszystkim co im żle w życiu jest :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ! Odezwał się obrońca płacy minimalnej ! Żałosne ! Taaak , praca za trzech bo firma oszczędza na etatach i płaca mini na wegetację to jest norma nie tylko w Polsce , tak ? To życzę takiej płacy do emerytury ! A ,i jeszcze dziecko za to utrzymać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia dla kierownika z Zielonki:)jesteś super kierownikiem,dobrze zarządzasz!masz piękny sklep i niestety żmiję ,która ma problem i musi wylać łzy -nie przejmuj się.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za co są premie? Tylko za wyrobienie budżetu czy jeszcze za coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko za realizację budżetu . Dziwią mnie tego typu pytania , czy podpisując z firmą umowę o pracę nie zostaliście poinformowani o podstawowych warunkach pracy i regulaminie firmy ? No , chyba że to pytanie osoby która nie ma nic wspólnego z Pepco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja z takim pytaniem czy vm mają o ileś większe wynagrodzenie? Bo spotkałam się z różnymi odpowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vm mają tyle samo co kasjerki , to nie jest żadne stanowisko . Tylko tyle że jeżdżą na szkolenia i mają wówczas zwrot kosztów dojazdu . Żadnych potem dodatków do wypłaty nie mają , co najwyżej ochrzan od k.rejonu na długiej chek-liście jak coś jest niezgodnie ze standartami ...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda że kierownik pepco zarabia 2200 zł na ręke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2200 do 2500 zależy od typu sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od typu sklepu i często mniej zarabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka jest kier i zarabia ok 2600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to fajnie, pewnie jest w tej wyższej kategorii sklepów . Czytałam gdzieś że w biedrze i lidlu kasjerki mają coś ze 2000zł brutto +premie. Pepco nigdy nie nie będzie chciało dogonić tych co lepiej płacą . Czyż w sklepach pepco nie ma ciężkiej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest w pepco z dziewczynami w ciazy?Jak dlugo mozna pracowac a kiedy isc na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej od razu iść na zwolnienie lek. Niby co będąc w ciąży masz robić ? Ani dostaw nie przyjmiesz , ani na regały nie wyłożysz , na drabinę nie wejdziesz no i stanie , a nie siedzenie , za kasą przez 11 godzin też odpada . Nawet jeśli w ciąży możesz tylko 8 godz pracować to i tak bardziej przeszkadzasz niż pomagasz . Kiedyś kobiety w ciąży musiały pracować ale teraz nigdzie takiej nie zobaczysz . Jest możliwość - to trzeba korzystać . Kto wie ? Może to kiedyś znowu zmienić się na niekorzyść ciężarnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedz.U nas niestety nie ma lekko wiec nie warto narazac zdrowia swojego ani dziecka.Tym bardziej ze firma nie docenia dobrych pracownikow.No i musze sie liczyc z tym ze w swoim czasie podziekuja mi za wspolprace.Ale trudni.Zycie nie konczy sie na pepco.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny słyszałyście o zmniejszeniu w pepco etatów na 3/4?? tylko kierowniczka i zastepca maja miec cały etat a reszta 3/4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi nie wiadomo . Noooo , nieźle by było . A dalej co - umowa o dzieło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ. WIDZIAŁAM NA NECIE OGŁOSZENIE DO PEPCO W ŁOSICACH I WYSŁAŁAM SWOJE CV ALE TERAZ ZNOWU JEST CZY TO ZNACZY ZE NIE MOGA ZNALEŚĆ ODPOWIEDNICH LUDZI I JEST NASTĘPNE OGŁOSZENIE? A MOŻE KTOS WIE KIEDY MAJĄ OTWOŻYC SKLEP W ŁOSICACH?:) DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktos sie orientuje czy za dobry wynik inwenteryzacji sa jakies premie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIESTETY ZA DOBRY WYNIK INWENTARYZACJI NIE MA PREMII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×