Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Najlepsze są dostawy!!! Magazyny zawalone towarem, który się nie sprzedaje, ale ciągle przychodzi i przychodzi...I tak sobie leży aż go przecenią. Czy to się nigdy nie zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja chciałabym się dowiedzieć ile się dostaje na rękę przy 3/4 etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rękę to niewiele, ale za to w d*** nie żałują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat dostaw i magazynów to temat rzeka!! jest coraz gorzej i chyba lepiej nigdy nie bedzie! Zapraszam tych "mądrych" ludzi na sklep i niech popatrzą co oni robią! bo to się w głowie nie mieści !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś trzy palety rzeczy które na sklepie i magazynie zalegają :-( w poniedziałek kolejna dostawa . Ja naprawde nie wiem gdzie to zmieścić ! Płakać sie chce ! Zapraszam wszystkich z Poznania do siebie do sklepu. Sprzedajcie to co zamowiliscie ! Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to ciekawi tylko jedno. czy oni są ślepi ,że ślą ten towar który i tak jest na sklepie i na magazynie ?! super że coś się sprzedaje ale większej ilości nie trzeba przysyłać jak oni to potrafią robić.... te zabawki do piasku w tym momencie to jest zło! duże pudełka które zajmują pół magazynu ;/ przejść sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym chciała żeby te mądrale z Poznania choć tydzień przeracowali na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jest tak że płacą tak jak jest w umowie za te 120 albo 168 godzin, a jak jest w grafiku np te 2 godziny wiecej to dodatkowo jest naliczane do wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest. Wybierasz to w kolejnym mc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny mc przed nami. Tajemniczy klient . Zmiany vm. Dostawy... Tego czego super kupcy nakupowali najwięcej. Przeceny. Urlopy. A gdzie my ? Ci w sklepie ? Gdzie ? Jak w grudniu pani z Poznania miała przyjechac to się pochorowala. Ej....do d**y to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznan ma nas w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magazyny zawalone towarem, socjale też. Żeby coś znaleźć to trzeba przerzucić "tony" kartonów . To nie jest normalna praca. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy nadal narzekacie... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 10
wszyscy co siedzą w centrali wymyślają każą zmieniac i przekładac. towaru tyle że się nie mieści w magazynie. ale każdy z nich powtarza że kiedyś w sklepie pracował i wie jak to jest. zapraszam teraz do sklepu chociaż na tydzień, ciekawe czy by wytrzymali !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy że w nastepnym miesiącu będzie się pracowało o te 2 godziny mniej niż wynosi norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówię calkiem poważnie
Czytając ten topik postanowiłam przestać chodzić do PEPCO, bo aż szkoda mi tych biednych kasjerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dokładnie. odebrać te godzinki możesz w ciągu 3 miesięcy tzn jak w danym okresie rozliczeniowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
procedury masakryczne... Te opychanie klientom doładowań i produktu tygodnia... Czy Poznań może to zmienić? Niech jest jak jest z tym polecaniem ale żebyśmy nie byli z tego tak rozliczani. Co mamy na to poradzić że klienci mają abonament, albo już doładowali konto? I produkt tygodnia który nie jest im potrzebny? Ja nie potrafię tak wciskać na chamca ludziom wszystkiego, a jeśli mamy tak robić to to nie jest sklep przyjazny klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytając czytając również stwierdzam że przestaję chodzić do pepco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej klientów, więcej zwolnień :P A może Drodzy Klienci sami zgłoście zażalenia? W dzisiejszych czasach, to klient jest Panem i każda firma zrobi wszystko żeby wpisać się w jego potrzeby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarnow
Witam.We wtorek bylam w sklepie pepco(zenicie) i chcialam kupic ubranka dla malenstwa na roczek,ale panie byly tak zawalone robota,ze nie mogly mi doradzic ani pomoc wyborze towaru!!!Chyba jedna z kierowniczek odpowiedziala pod nosem,ze wszystko wisi na wieszakach i moge sama sie opsluzyc!!!!Myslala,ze ja tego nie slyszlam i poszlam za nia za polki i jeszcze mi dogadywala do kolezanki,ze jestem mloda to by mi sie nic nie stalo jak bym sama sobie poszukala!!Wiec wyszlam ze sklepu oburzona niby sklep preferuje,ze klient to nasz pan!!!!Wiec pojechalam do drugiego sklepu pepco (w Tarnowi) a tam cud kobiety mile i pomocne wydalam kupe kasy na dwa razy az bylam,bo obsluge klienta maja na najwyzszym pozimie!!!!!!!!Wiec pozdrawiam Kobiety z Pepco w Tarnowi macie nastepnego klieta stalego!!!!!p.s. nie polecam sklepu w Zenicie obsluga do bani!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez przesady! Tak na serio nie potrafiłaś sama zdjąć czegoś z wieszaka i wybrać to co Cie interesuje? Przecież to nie jest rozwalone po całym sklepie! Ma swoje wybrane miejsce! Zrozum! zdarzają się takie dni, że (nawet to sama zauważyłaś) zawala się robota i ciągłe wezwania do kasy, usługiwanie nieporadnym klientom potrafi nieźle wkurzyć! Może pracownica nie powinna komentować na głos, bo i tak nie wiele z tego dotarło do Twojej egocentrycznej główki! Tacy klienci jak Ty, to przekleństwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo, ze wiadomo jak sie c******.owo pracuje w Pepco, to i tak przyjdzie taka ksiezniczka i do..pie..r..oli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie:) ile zarabia zastepca kierownika a ile kierownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynagrodzenie zależy od lokalizacji sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..i od tego jak bardzo jest przydatny dla rejonowej i regionowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię, bo jest to precyzyjnie sformułowane w dokumentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak od jakiej kwoty mówimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe żadna się nie przyzna ile zarabia, bo będzie to pretekstem, że powinny więcej robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zca i zarabiam 1850 zł . Szał ! Prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×