Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Witam, właśnie dostałam dziwnego MMS. Po rozmowie z kierowniczką sklepu zażądałam podanie mi numeru telefonu do Kierowniczki chyba Rejonu. Otrzymałam go i po przyjściu do domu zadzwoniłam, niestety nie była to miła rozmowa - właśnie ta Pani straszyła mnie Opieką Społeczną. Właśnie z tego numeru dostałam tego dziwnego MMS do innej osoby - nie wiem o co chodzi. Zadzwoniłam, ale nikt nie odpowiada. Nic już z tego nie rozumiem. Może to Kierowniczka Regionu - kurcze niech mi ktoś wyjaśni bo ja się już kompletnie gubię z tymi Kierowniczkami. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedopuszczalne jest to, że taka sieciówka została wpuszczona na Polski rynek i jeszcze nikt nie zajął się wyzyskiem i poniżaniem pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedopuszczalne jest to, że taka sieciówka została wpuszczona na Polski rynek i jeszcze nikt nie zajął się wyzyskiem i poniżaniem pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest możliwe jeśli nie wie o tym kier.rejonu, a jeśli on na to nie reaguje to jest kier.regionu, a później centrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wedlug was kasjerka siedzi 12 godzin w paracy. A kierwonik ma niby siedzie 7dni w tygodniu???? Przecieesz waidomo ze jezeli nie ma kierownika to jest zastepca albo starszy kasjer. ALe wy tu narzekacie i wprowadzacie ludzi ktorzy nie pracuja w pepco w blad. Najlepeij jest oskarzac kazdego a siebie nie,.. Pewnie tamta kierowniczka zostawila biedna sama kasjerke na caly skllep ludzie skad wy bierzecie takie historyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to jest normalne, ze pracujemy po 12 godz. ale przeciez nie caly czas i kierownicy sie zmieniaja, pracuja normalnie w weekendy na zmiane. Lepiej chyba po 12 godz.niz chodzic codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko praca po 12 godzin jest nie do przyjęcia. Nasz organizm jest tak zaprojektowany, że potrzebuje odpoczynku. Moja siostra jest pielęgniarką, przez 3 lata pracowała w szpitalu po 12 godzin, straszne, schudła, zaniedbywała dom i rodzinę. Na szczęście zmieniła pracę, pracuje teraz w Przychodni po 8 godzin. Inna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli praca po 12 godz. nie jest dla ciebie do przyjęcia to trzeba zmienić prace. nie powiesz mi ze pracujesz kilka dni pod rząd po 12 godz. bo tak nigdzie nie jest no chyba ze pracujesz tydzień i tydzień wtedy w domu siedzisz bo 3 miesięczny okres rozliczeniowy zawsze musi wyjść na 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pepco w Nowym Targu ktoś coś wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie .... Wiadomo ze 12 godzin jest ciezko ale juz nie przesadzajm. Przeciesz nie pracujemy codziennie po 12. Wole pracowac po 12 i miec wiecej wolnego niz codziennie isc na te 8 godzin i miec caly dzien zwalony bo rano wstaniesz idziesz do pracy wrocisz zrobisz obiad i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same dajecie się wykorzystywać a potem płacze i żale, macie to co chcecie, a praca po 12 godzin niedługo odbije się wam z hukiem. Do tych mądrych co piszą, że zawsze można zmienić pracę jak się nie podoba....życzę wam żeby ktoś tak do was powiedział.Zło, bezczelność i chamstwo zawsze wraca do nadawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, obiecałam że napiszę jak dostanę odpowiedz z Centrali. Więc na moje zażalenie co do zachowania ekspedientki, sfałszowania protokołu, straszenie mnie Opieką Społeczną, brak udostępnienia mi zajścia z monitoringu, złamana wszystkich możliwych procedur. Jeszcze miła Pani napisała jak ja śmiem zawracać jej głowę. Usłyszałam ŻE TAKA JEST POLITYKA FIRMY. GRATULUJĘ Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci mogli napisać? spodziewałaś się, że będą przeprosiny w radiu Pepco puszczać, taka jest polityka ktoś coś wynosi wzywa się policje, Ty masz swoją wersje oni swoją, trzeba było wcześniej myśleć a nie teraz, wszystko już po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie! osoby, które wynoszą to potencjalni złodzieje.. No nie oszukujmy się, bo tak jest. Są pewne procedury i tyle w temacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy przyłapany złodziejaszek ma dobre intencje, brak reakcji to przyzwolenie, a tego nie można tolerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego, że kierowniczka szła o 15 stej do domu ? zwrot robi prowadzący zmianę czyli st kasjer lub zastępca pod nieobecność kierownika . ale zacznijcie pracować albo myśleć racjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dawać hieny. Dowalcie jeszcze może lepiej się poczujecie. Procedury - rzygać mi się chce na te procedury. Ja nie chciałam żeby mnie ktoś po tyłku całował, chciałam wyjaśnić dokładnie i spokojnie całe zajście. Odpowiedz z Centrali to standardowy druk. Czyli " kopiuj - wklej" Wydaje mi się , że ta Pani nawet nie zapoznała się z moją sprawą. Jeszcze jedno proszę nie nazywać mojego dziecka złodziejem. Szkoda nerwów i czasu. Wracam do pracy. Zastanawiam się tylko gdzie zgłosić moją sprawę, muszę zasięgnąć informacji. Ja tak tego nie zostawię. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciesz Pani juz mowila ze ma adwokata to prosze sie do niego udac a nie sie teraz pani zastanawia gdzie sie z tym udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę czytać ze zrozumieniem. Napisałam gdzie mam zgłosić sprawę. Jeśli chodzi o informację wcale nie musi być to adwokat. Notabene mój serdeczny kolega. Trochę mi głupio - córeczka nosi buciki od Korneckiego z kryształkami Svarowskiego. A ja mu tutaj wyskoczę z bluzeczką za 7 zł. Myślałam o czymś innym.......ale to już moja słodka tajemnica. Dobranoc Aga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak chwalenie się. Naprawde zal mi Pani jest i tego ze sie sama Pani w tym gubi... Buty pewnie tez KUPIONE hah dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupione na allegro. Po takie buciki musiałaby jechać aż do Wrocławia. Kurcze sama się sobie dziwię, że jeszcze tutaj piszę. Dobranoc. Żegnam na dobre Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, trochę z innej beczki.. Czy któraś mi powie ile zarabia kierownik sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się, że Pani głupio, ...bo to bluzeczka za 7zł a tu się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można używać takiego języka? Może lepiej podyskutować merytorycznie, bo rzeczywiście jest o czym a nie obrażać się nawzajem inwektywami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale się nie dziwie Pani Agnieszce. Prześledziłam jej wpisy i bardzo mnie zastanawia chęć wyniesienia coś ze sklepu wiedząc że na ubrankach są klipsy i na pewno zostanie złapana. Dziwne, bardzo dziwne. Wydaje mi się że ona naprawdę nie wiedziała bo kto o zdrowych zmysłach wkłada do torebki coś co zacznie pikać na bramce. Szkoda mi jej i szczególnie dziecka. Szkoda, że sprawę nie wyjaśniono rzetelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, wielka szkoda. Ale mleko się już rozlało. Dziękuję wszystkim życzliwym Panią za " POMOC" szczególnie tej Pani, która sugerowała, że buciki dla córeczki też ukradłam. Jak to przeczytałam to aż się popłakałam. Dosłownie zwaliło mnie z nóg Ta Pani potrzebuje specjalisty, jak można wypisywać takie rzeczy? Pozdrawiam i dziękuję Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,a le jaka roznica czy ma klipsa czy nie. jak potrafia nawet majtki za 3 zl z wyprzedazy z klipsem ukrasc to nie dziwcie sie nam ze jestesmy uczulone na takie incydenty. ALe wyrywaja klipsy i metki z biustonoszy. Przeciesz to jest ponizanie samego sibie po co komu podartu biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak łapiemy zlodzieje to zawsze to sa osoby wydajace sie byc kulturalne mile. jak wchodzaq do sklepu mowia dzien dobry biora koszyki ale jak przychodzi co do czego jezeli lapiemy ich na kradziezy to juz czar pryska. I słyszymy jakie my jestesmy głupie, jak wogole mozemy ich podejrzewac o cos takiego ze to jest nie do pomyslenia ze ona jest stalym klientem i takie sobie. Przychodzi ochrona i policja a w torbie co?? nasza odziez a w torbie siatka na mrozonki bo ona zaglusza klispy. i wtedy mowi ze sie ze nie wiem co tu tutak to robi. a siatka jest bo wlasnie idzie mieso kupic. a w torbie nawet nie ma portfela kluczy czy innych gadzetow kobiecych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzi Pani dlatego dałam się tak wrobić. Ja nic nie wiem o kradzieżach w sklepie, jak można wyrwać klipsy z majtek?. A z tą torbą na mrożonki to już jest hit. Ja niczego nie wyrwałam. Nawet nie wiedziałam jakie są procedury, nie miałam pojęcia, że za bluzeczkę z klipsem zrobią taki cyrk. Ja nigdy nawet cukierka nie ukradłam, dlatego byłam taka przerażona i w szoku , że podpisałam ten z****** protokół. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień Dobry. Pani Agnieszko, pisze Pani że mieszka w małym miasteczku. Macie może jakąś lokalną gazetę. Ja na bym nagłośniła całą sprawę. Pracowałam kiedyś w Pepco i z miłą chęcią nakopałabym in do tyłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×