Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Mam nadzieję, że jest Pani zadowolona. Po co to ciągnąć, chciałam tylko napisać , pochwalić się, pochwalić sprzedawcę Pozostawię wpis tej Pani bez komentarza. A pisałyście, że to ja potrzebuję psychiatry. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka rola kasjera, musi być miły żeby nie stracić pracy. Nie czuj się wyjątkowa! Irytujesz swoimi wpisami i prowokujesz do niepotrzebnych dyskusji! Idź i nie wracaj siło nieczysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nie macie po kolei w głowach. Przecież ta Pani nic takiego nie napisała. Nie rozumiem dlaczego ją atakujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czytalas co wczesniej wypisywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie się leczyć, tak źle i tak nie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozamykajcie baterie i żarówki w sejfie. NADCHODZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowujecie sie jak przedszkolaki.Nie chcecie żeby p.Aga tutaj pisała a odpisujecie na każdego jej posta!!! Ignorujcie! Wtedy dyskusja się zakończy! Wszystkie łącznie z p.Agą macie coś nie tak z głowami! D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze gada, polać tej Pani. Napisała, że jest już wszystko OK. Ale wy dalej docinacie. Dajcie już spokój. Pozdrawiam Pani Agnieszko. Dobrze że wszystko dobrze się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj w radiu słyszałam, że dwie kobiety z 10 letnim bodajże dzieckiem weszły do jubilera i one zagadywały sprzedawce a dziecko w tym czasie ukradło złoto. ciekawe czy dziecko samo na to wpadło !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mnie dziwi to co piszecie. Przecież papier toaletowy, kawe, cukier, środki czystości kupuje się z pieniędzy SOCJALNYCH, które dostaje każdy kierownik!!! Jeżeli nie robi tego, zwróćcie uwagę, przy wizycie rejonowej. Nadwyżki kierownik ma obowiązek przechowywać w sejfie! Nikt nie ma prawa przywłaszczyć sobie tych pieniędzy. Co z nimi zrobić jeżeli uzbiera się większa kwota, to już pozostaje w kwestii rejonowych. U nas braki do 1 zł pokrywany z nadwyżek właśnie. Nie ma co ukrywać, że zdarzają się nadwyżki, tak samo jak i braki. Raz zdarzyło się, że kasjerka źle ściągnęła z karty z korzyść klienta, zamiast 80 zł wpisała 18 zł. Dziewczyna musiała zapłacić z własnej kieszeni. Na szczęście kobieta okazałą się uczciwa i po kilku dniach przyszła dopłacić, bo zauważyła że kwoty na paragonie i potwierdzeniu się różnią. Takie rzeczy się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś robiłam 5 dni po 12h . 5 dnia musiałam dokładać ponad 20zł.Nie mam do nikogo pretensji - mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta znowu z tym dzieckiem. Sprawa zakończona. Rozumiesz czy mam przeliterować. Ps. trzeba być niepełnosprawnym umysłowo, żeby porównywać 5 letnie dziecko do 10 letniego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem robicie z 5latki niemowlaka, ja mama 4 leetnie dziecko, duzo w rodzinie mam dzieciaków w tym wieku,i nie chce misię wierzyć że 5 letnie dziecko, włoży coś co nie jest opłacone do torby.Litości!!W tym wieku dziecko ma już swój rozum, ale widocznie akurat TO dziecko ma za dużo,i myśli że może mieć wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta znowu swoje. Kobieto wyluzuj, nie masz co robić to pobaw się z dzieckiem. Pani Aga już sobie odpuściła , a ty dalej brniesz. Uspokój się. Może jest jakiś serial w telewizji. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktoś może o co chodzi na tych testach dla kandydatów na kasjera-sprzedawcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawno taki test przeszłam prosty ale stres robi swoje .od maja otwiera się galeria w Oleśnicy dostałam się zadzwonili z propozycją okres próbny 3 miesiące jakiś wyjazd nas czeka 5 dniowy szkolenie .powiedzieli 2 dni w pracy 2 dni wolne .ogólnie zastanawiam się czy nie zrezygnować bo wiele słyszałam na temat tej firmy negatywnie a, mam propozycje pracy gdzie indziej 1300 na początek po 7 godz. dziennie niedziele wolne CO MAM ZROBIĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pchaj się w to bagno. Dziewczyny pracują czasami po 5-6 dni po 12 godzin. Płaca najniższa. Ja na twoim miejscu wybrałabym tą drugą opcję. Omijaj Pepco szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A000
....nie wiem czy jest taki rejonowy,który zatwierdziłby taki grafik z normą godzin do przepracowania w tygodniu przez kasjera 72 godziny...jeśli takiego znasz,to napisz z którego jest rejonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Częstochowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który by zatwierdził. Litości, przecież listę płac można podrobić. Poczytaj sobie kobieto wcześniejsze wpisy dziewczyn, które pracowały po 12 godzin. Że jeszcze Inspekcja Pracy się tym nie zajęła. Tylko że dziewczyny boją się o pracę i koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aooo
podrobić listę płac...dobreeeee,nie wiem czy wiesz o czym piszesz,naczytasz się bzdur a następnie zbierasz wszystko do jednego worka i wychodzą takie oto historyjki(dotyczy czasu pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, jakie wy jesteście naiwne. Mój kolega jest kierownikiem w dużej fabryce meblowej. Codziennie ma wpisywane, że pracuje 8 godzin. A tak naprawdę pracuje po 10-12 godzin. Pracodawca umówił się z nim, że będzie odprowadzał składki i podatek od najniższej krajowej. A za nadgodziny dostaje pod stołem. Nie zdajecie sobie sprawy co teraz można wpisać żeby wszystko się zgadzało w papierach. A pracownik co ma zrobić zgadza się żeby nie stracić pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że pytania na testach są jak z kosmosu:( Ktoś coś o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam a wie ktos ze w Choszcznie otwieraja pepco????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, to nazywa się Ewidencja Czasu Pracy. Podrobić ją jest bardzo prosto. Wpisuje się tak godziny a na koniec miesiąca wychodzi tak jak ma być w przepisach. Jest to praktycznie nie do wykrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie bajek.Każdy na początku miesiąca dostaje grafik z zaplanowanymi godzinami na dany miesiąc a po wypłacie odcinek na którym można sprawdzać czy faktycznie godziny z grafika są identyczne jak te za które nam zapłacono.Co do pracy kilka dni po 12 godzin to przynajmniej u nas jest to sporadyczna sytuacja tylko przed inwentaryzacją a i to żadko ,albo w ypadku zwolnień lekarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pracownicy Pepco mogą iść na zwolnienie lekarskie. Niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam a kto im tego zabronił.U nas jeśli jest taka potrzeba to chodzimy.Fakt nie nadużywamy L-4 w przypadku kataru ,ale jak wiadomo zdrowie ważniejsze niż pieniądze.Nikt nigdy z powodu zwolnienia przynajmniej w naszym sklepie nie miał żadnych nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak PEPCO be to może na zasiłek dla bezrobotnych,w końcu nie każdy jest stworzony do pracy,tylko biadolić umiecie...nie ma pracy dla ludzi z waszym wykształceniem...;-) DOTYCZY WIECZNIE NIEZADOWOLONYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie wyższe wykształcenie. Teraz kto ma dziurę w d***e może skończyć prywatną płatną szkołę. Tylko tam dostaje się papierek za pieniążki niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×