Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Właśnie wstyd. Dla Pani. Pisałam policja , nie pisałam że przyjechał " CAŁY PATROL" proszę czytać ze zrozumieniem. Proszę mi powiedzieć dlaczego w tych sklepach nie ma monitoringu , to po co są kamery. Teraz prawie we wszystkich sklepach są kamery i monitoring. Przecież to jest jasne i logiczne, że wtedy łatwiej i prościej wyjaśniać takie sprawy jak moja. Teraz to jest słowo - przeciwko słowu. Wstydem jest też , że Pani w Pepco wpisała, że ukradłam męskie slipki - gratuluję firmie Pepco - nigdy nie spotkałam się z męskimi slipkami dla dziewczynki w rozmiarze 110 dla 5 letniej dziewczynki. Tak powiedziała Policjantce, że wszystkie ubranka są w jednym rozmiarze!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamery w Pepco to jak... "strach na wróble"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieje takie coś jak SAD PRACY nie ma się czego bać podejrzewam że jak nie jedna by poszła to ma sprawę wygraną a i przy okazji zrobili by porządek z niektórymi kierowniczkami na sklepie jak równiez rejonowymi wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi się też tak wydaje. Pracować 8 dni pod rząd po 12 godzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to się do telewizji nadaje. Szkoda, że jeszcze nikt tego nie zgłosił do takich programów jak "UWAGA" lub "INTERWENCJA" Przecież w tygodni można pracować tylko 40 godzin. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi się też tak wydaje. Pracować 8 dni pod rząd po 12 godzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to się do telewizji nadaje. Szkoda, że jeszcze nikt tego nie zgłosił do takich programów jak "UWAGA" lub "INTERWENCJA" Przecież w tygodni można pracować tylko 40 godzin. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez kierowniczki wysyłają rejonowym grafiki,my kiedyś chcieliśmy mieć po 4-5 dni po 12h a potem kilka dni wolnych, to rejonowa się nie zgodziła bo powiedziała, że za dużo tych 12-stek,wiec napiszcie,nawet anonimowo do góry oni sie tym zajmą,kierowniczki macie nie w porządku ,mowicie ,że wy na sklepie robicie a one w biurach siedzą, nasza tak samo zapierdziela jak my, wiadomo, że w biurze też ma dużo papierkowej roboty, ale ogarnia szybko i nam pomaga, więc to chyba tylko od kierownictwa zależy, a jak nie umiecie się postawić to chyba najlepiej prace zmienic,ahoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zespol nie jest zgaranuy i kazda robie cjo chce to nie dziwie sie ze jestescie zmeczone. My mialysmy ostatnio inewenture bnylo 4 dni po 12 godzin. i jaskos zyje ui nadal pamietam jak sie nazywam. ALe jak moze ktos jest stworzony tylko do siedzenia to nie dziwmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 dni po rzad po 12 godzin to według ciebie normalne?? sory ale ja mam swoje zycie poza pepco i swoja rodzine. Skoro tobie to pasuje to widocznie jestes stara panna i nie musisz poswiecac czasu rodzinie tylko pepco:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo. Oby tak dalej, pokazałyście że można Was wykorzystać. Teraz już będą wiedzieć że można Wam zafundować 4 dni po 12 godzin. Na 100% to wykorzystają. Zobaczymy za kilka miesięcy, w końcu organizm odmówi posłuszeństwa. Wtedy będzie Pani inaczej mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALe wy narzekacie nawet jezeli pracujecie po 12 godzin to nie caly miesiac. teraz jest 160 godzin to wychodzi 13 dni pracy czyli 15 dni wolnych. Kobiety wezcie sie opanujcie. /jak wam jest tak zle w Pepco to sa tysiace na waszym miejscu w wy poszukajcie sobie lepszej pracy.W ktorej po miesaiacu wam i tak bedzie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myli się Pani jest 168 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ze ma Pani nadgodiny to jest moze 168 ale norma jest 160 w lutymm i kazdy kierownik musi sie tego trrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wracając do Pani Agnieszki. Też mam córkę 5 lat będzie miała w kwietniu. Uparła się mała żeby jej kupić gazetkę " Księżniczka" czy coś tam. Mała wymyśliła sobie bo w gazetce była bajka. Zajście miało miejsce w Biedronce. Robiłam tam zakupy a w pasażu jest mały kiosk. Córka aż tupała, więc powiedziałam jej że niech idzie zobaczyć czy gazetka jest w tym kiosku. Zapłaciłam za zakupy, patrzę a mała biegnie z tą gazetką, aż mnie zmroziło. Pobiegłam, wchodzę do kiosku a tam usłyszałam " PROSZĘ SIĘ NIE DENERWOWAĆ JA WIDZIAŁAM ŻE DZIEWCZYNKA JEST Z MAMĄ, ZRESZTĄ 5 LETNIE DZIECKO NA PEWNO NIE CHCIAŁO UKRAŚĆ GAZETKĘ I NIE PRZYSZŁO DO TAKIEGO SKLEPU SAMO." Byłam w szoku, przeprosiłam , zapłaciłam. Podziękowałam. Wytłumaczyłam córce, że tak nie wolno. No tak miłej i sympatycznej sprzedawczyni dawno nie spotkałam. Wróciłam do sklepu i kupiłam Tej Pani kawkę w ramach przeprosin. Tak więc drogie Panie , dziecko to tylko dziecko. Stało się to dosłownie w ułamku sekundy. Pani Ago powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tak to się właśnie dzieje- najpierw wysyłacie samo dziecko "żeby pooglądało", a później zdziwienie że "to był tylko ułamek sekundy"... A ekspedientka od razu rozpoznała,że dziecko ma 5 lat... Powyższa historyjka wydaje mi się zmyślona na potrzeby Pani Agi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja postanowiła nie pisać już na forum do czasu odpowiedzi z centrali. Czytam sobie od czasu do czasu. Proszę bez insynuacji. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i każdy kierownik musi się trzymać tego że jego pracownice pracują 4-5 dni pod rząd po 12 godzin. Litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALe wy kobiety zmyslacie. kiedy wy niby po 4-5 dni macie po 12 godzin. owszem zgadadzam sie jezeli jest inwentarycjaca ale ona jest raz na rok albo dwa. A jezeli wamk to przeszkadza to jest kierownik rejonu iregionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzysk i chamstwo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,że Ty masz inaczej nie znaczy ze ja zmyslam. To nie jest przedszkole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Pani kierownik doda jeszcze, że jak się nie podoba to zawsze można się zwolnić...Lub zwolnią cię jak pójdziesz na L4.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalyscie juz pity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przepraszam że się wtrącę. Pracodawca ma czas do ostatniego dnia lutego. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ago,wiemy o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja też czekam. Na początku roku byłam jakiś czas na zwolnieniu lekarskim. Też czekam na rozliczenie z ZUS. Chętnie bym się rozliczyła. Ale oni mają czas. Kurcze, im wcześniej złożę zeznanie tym szybciej dostanę zwrot podatku. Pozdrawiam i życzę cierpliwości Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja też czekam. Na początku roku byłam jakiś czas na zwolnieniu lekarskim. Też czekam na rozliczenie z ZUS. Chętnie bym się rozliczyła. Ale oni mają czas. Kurcze, im wcześniej złożę zeznanie tym szybciej dostanę zwrot podatku. Pozdrawiam i życzę cierpliwości Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co pani Aga taka pomocna w kwestii pitów i terminu ich otrzymania na dobre się zadomowiła w kafeterii? Tak się forum spodobało czy nic lepszego do roboty nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie już spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej pracuje w Pepco z już z 2 lata i nie narzekam z tego co czytam dziewczyny piszą ze rotacja a u nas się nic nie zmienia,mamy zgrana Ekipę z kierowniczką trzymamy sztamę nikt nas nie goni z przerwy jak jesteśmy głodne to po prosatu idziemy jeść nikt nam tego nie liczy .Trzeba mieć tylko szacunek i zaufanie do siebie i tyle... a jak ma się dobra inwentaryzacje i wyrabia budżety to i po 500zł premi mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja wiem czy się zadomowiłam. W nocy pracuję, od południa zajmuję się dzieciaczkiem. Miło czasami coś napisać. Poczytać. Zawsze to jakieś urozmaicenie. Przeszkadza to Pani. Pozdrawiam Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja wiem czy się zadomowiłam. W nocy pracuję, od południa zajmuję się dzieciaczkiem. Miło czasami coś napisać. Poczytać. Zawsze to jakieś urozmaicenie. Przeszkadza to Pani. Pozdrawiam Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×